Telepati hakkında bir sorum var...

Ü

Üye silindi 58480

Telepati yetenegi kapasite ile alakalidir. Insan kapasitesi oraninda zaten dogustan telepattir.
Kac arkadasinizin olacagi bile kapasiteniz olcusundedir. Yeni arkadasliklar edindikce bu sizin bilincalti arkadas kotanizi asarsa bazi arkadaslarinizla istem disi bagisini kopartirsiniz. Her insan bir paralel evrendir. Telepati yetenegi de boyledir. Kapasitenizin ustunde telepatik iletisimde diretirseniz kimlik kaybi yasarsiniz. Amac ve mana merkeziniz iflas eder. Beyninizin gorev dagilim bolgeleri isleri birbirine paslar.

Bir anda milyoner olan insanlarin bolluk icinde anlamsizliga suruklendigi gibi herseyle telepatik iletisimde gecmeye calismayi kaldiramayabilirsiniz.

Isin asli bizden istenen herseyle telepatik iletisimde olmamizdir. Ama bunun usulu cok guclu bir inanc merkezi tarafindan isletilmesidir. Beyin ancak yatarani tek bir mutlak ve emin guc olarak arkasina almayi basarabilirse alemleri zorlanmadan ziyaret edebilir

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Telepati yetenegi kapasite ile alakalidir. Insan kapasitesi oraninda zaten dogustan telepattir.
Kac arkadasinizin olacagi bile kapasiteniz olcusundedir. Yeni arkadasliklar edindikce bu sizin bilincalti arkadas kotanizi asarsa bazi arkadaslarinizla istem disi bagisini kopartirsiniz. Her insan bir paralel evrendir. Telepati yetenegi de boyledir. Kapasitenizin ustunde telepatik iletisimde diretirseniz kimlik kaybi yasarsiniz. Amac ve mana merkeziniz iflas eder. Beyninizin gorev dagilim bolgeleri isleri birbirine paslar.

Bir anda milyoner olan insanlarin bolluk icinde anlamsizliga suruklendigi gibi herseyle telepatik iletisimde gecmeye calismayi kaldiramayabilirsiniz.

Isin asli bizden istenen herseyle telepatik iletisimde olmamizdir. Ama bunun usulu cok guclu bir inanc merkezi tarafindan isletilmesidir. Beyin ancak yatarani tek bir mutlak ve emin guc olarak arkasina almayi basarabilirse alemleri zorlanmadan ziyaret edebilir

Verdiğiniz bilgiler ve düşünceler için teşekkür ederim.

Ü

Üye silindi 62166

Telepati alanında en zor yeteneklerden birtanesi Öyle sürekli denersek bir yorgunluk geliyor vücut yoruluyor..
Bir zamanlar istanbulda taksimde gezerken düşüncelerimle konuşmayı deneyim dedim.. yoruldum..
zor bir anda kullanılsa çok iyi bir yetenektir...

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Telepati alanında en zor yeteneklerden birtanesi Öyle sürekli denersek bir yorgunluk geliyor vücut yoruluyor..
Bir zamanlar istanbulda taksimde gezerken düşüncelerimle konuşmayı deneyim dedim.. yoruldum..
zor bir anda kullanılsa çok iyi bir yetenektir...
Aslında demek istediğim şu, biz bilmesek bile birileri kendi arasında konuşuyor. Eğer telepati yeteneğimiz gelişirse, bu kişilere katılabiliriz. En azından ben öyle düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 62166

Hocam aslında iyidir ama düşünsene herkes telepati yapsa kimse konuşmaz beyin dalgalarıyla birbirlerine mesaj yollarlar
Bu durumda düşünce kirliliğine yol açar... Daha farkına varmadığımız bir sürü yetenek vardır.. insanda ama biz bilmiyoruz...

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Hocam aslında iyidir ama düşünsene herkes telepati yapsa kimse konuşmaz beyin dalgalarıyla birbirlerine mesaj yollarlar
Bu durumda düşünce kirliliğine yol açar... Daha farkına varmadığımız bir sürü yetenek vardır.. insanda ama biz bilmiyoruz...
Dediğim olay bilen kişiler arasında ve haklısınız, insanın bilmediği çok yeteneği var.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Istediğiniz şey mümkün ama sürekli 7 24 aktif kalamassiniz beyniniz izin vermez isler kotulesmeden kendini korumaya alsa bile sinirlari zorladiginiz icin yorulur ve Ciddi Anlamda sorunlar yaşarsınız

Ilk önce telepatik yeteneğinizi güclendirmelisiniz bunun icin bazi basliklar vericem detayli bilgiyi siz arastirip kendiniz ogrene bilirsiniz burada anlatilmaya kalksa yorum satırı 15 20 ye kadar uzar :)

hipnoz ve oto hipnozile de telepatik iletimdeki derinlik arttirmak

bilinçli lucid rüya evresine yükselmek böylece siz normal işlerinizi gerçekleştirilen beyniniz frekansları toplayacak ve transa geçtiğinizde o kişilerle ile anlık iletişim halinde olacaksınız

uyku-uyanıklık evresi biraz zordur ama başardığınızda istediğinize uzlaşıdansınız

Yani kısacası istediğiniz gerçekleşmesi icin günlük hayatınızda normal işlerinizi yaparken bile Trans halinde olmanız gerektiği trans çeşitlerine göz atıp o trans çeşidinde kendinizi geliştirmek zorundasınız

Bu uygulamayı merak edip yapmak istiyorsunuz ama ölümle bile sonuçlama bilir birdaha düşünün derim