Telepati Deneyimim..(bugün)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Siz admin olduğunuza göre eminim benden daha bilgilisiniz..Bunlar benim kendi düşüncelerim..
Sizin düşünceniz bunun Allah vergisi olduğu yönünde, buna karşı çıkan yok. Yani sonuçta üç büyük dine mensup herhangi biri için şu şarttır ki herşey Allah 'a aittir. Benim demek istediğim şudur ki, ,islamiyetten, hristiyanlıktan ve musevilikten önce de paranormal yetenekler vardı ve had safhada kullanılıyordu. Şamanlarda, pagan dinlerinde hatta dinsizde bile. Bu resim çizebilmek gibi bir kabiliyet. Bu arada Sayın Auk__12 lütfen imla kurallarına uyun, cümlelere büyük harfle başlayın ve Türkçe karakter kullanın. Altı mesajınızı düzenledim son yirmi dakikada. Büyük zamanımı aldınız. Sileceğim artık uygun olmayan mesajınızı gördüğümde. Kaliteli ve iyi forumlar.

mavişpery

Kayıtlı Üye
Ben de bir arkadaşımla msn'de telepati yapmıştık. İlk ben bir renk tutmuştum, sonra ona resmime bakıp, benim tuttuğum rengi bilmek istemesini söyledim. Ben de onun resmine baktım ve tuttuğum rengin onun beynine, köprü yoluyla iletildiğini düşündüm. 2 dk sonra bana tuttuğum rengi söyledi.:) Sonra o tuttu aynı şekilde ben bildim, :) şok olmuştu.:) Yani bunu inancı ve isteği olan herkes yapabilir. Ben yapamam, yapamıyorum diyenler, zaten baştan kaybetmiş olanlardır..