tekrar eden hastalıklar için ne yapabilirim?

taroh

Kayıtlı Üye
doğru yer mi açtım tam bilemedim bu konuyu kararsız kaldım.belki şahsi sıkıntılarımın etkisi ile tekrarlama oluyor olabilir fakat bu olumsuzlukları ortadan kaldırmaya gücüm yetmiyor.o yüzden enerjisel bir çözüm istiyorum.makat çatlağı ile uğraşıyorum ameliyat olmak istemiyorum.sorun kök çakram mı bilemiyorum. sorun. blokaj zaten bağışıklık zayıflığı stres yorgunluk daha coşturuyor.ya tüm çakraları düzene koymak yada kök çakrayı açmak için tavsiye bekliyorum.

Ü

Üye silindi 58480

Isin asli hangi yol uzerinde iseniz o yolun tedavisine karsilik verir bunyeniz.
Her felsefeden azar azar bilgi birikintisi uzerinden hareket ederseniz hormonlariniz kesin olarak islev kaybina ugratir sizi. Cunku zihin kaynak kodlarini oturtamamistir.

Insanlar sorunlarina cozum bulmak icin degisik akimlarin motivasyonuna kapilabiliyorlar. Anca her motivasyonun/din de bunun icinde sayilabilir/ butunluk ve ruha tam entegre olmasi gerekir. Bu olmadi mi bunye ikna olmaz ve sifaya yonelmez.

Cakra sistemleri ve reiki uzerinde hatri sayilir bir yok katettiyseniz :
Kok cakrasi kendinizi oldugunuz gibi kabul etmenin merkezidir. Bu olmadi mi vucut kemiklerden kalsiyumu atmaya baslar. Sizi erken cokertmek icin gereken butun biyolojik kozlari kullanacaktir.

Kendinizi oldugunuz gibi kabul edin. Yasadiginiz sorunlar sizi hakiki kimliginizi inkar edecek hale getirmis olabilir. Kendinizi doganin bir parcasi olmaniz vasfi uzerinden kabul edin. Vallahi bu kadar kolay. Makat catlagi uyari hukmundedir. Yani donusu cok kolay bir uyari sinyalidir.

taroh

Kayıtlı Üye
Isin asli hangi yol uzerinde iseniz o yolun tedavisine karsilik verir bunyeniz.
Her felsefeden azar azar bilgi birikintisi uzerinden hareket ederseniz hormonlariniz kesin olarak islev kaybina ugratir sizi. Cunku zihin kaynak kodlarini oturtamamistir.

Insanlar sorunlarina cozum bulmak icin degisik akimlarin motivasyonuna kapilabiliyorlar. Anca her motivasyonun/din de bunun icinde sayilabilir/ butunluk ve ruha tam entegre olmasi gerekir. Bu olmadi mi bunye ikna olmaz ve sifaya yonelmez.

Cakra sistemleri ve reiki uzerinde hatri sayilir bir yok katettiyseniz :
Kok cakrasi kendinizi oldugunuz gibi kabul etmenin merkezidir. Bu olmadi mi vucut kemiklerden kalsiyumu atmaya baslar. Sizi erken cokertmek icin gereken butun biyolojik kozlari kullanacaktir.

Kendinizi oldugunuz gibi kabul edin. Yasadiginiz sorunlar sizi hakiki kimliginizi inkar edecek hale getirmis olabilir. Kendinizi doganin bir parcasi olmaniz vasfi uzerinden kabul edin. Vallahi bu kadar kolay. Makat catlagi uyari hukmundedir. Yani donusu cok kolay bir uyari sinyalidir.
cevabınız için teşekkür ederim. doğumda zorlanma ile başladı.fakat bu tekrar ediyorsa o blokaja değil bünyedeki sorunlardan nüks ediyor.bildiğiniz ince astar gibi açılıyor resmen.şuan olduğum gibi kabul etmeme neden olan ne bilmiyorum bilinç altımda ise nasıl ortaya çıkarırırm bilmiyorum bu konuda kriz yaratan noktayı bulamıyorum. o yüzden bu hastalık geçip geçip tekrarlıyor.ve bunun mekanik kaynaklı değil bünyesel olduğunu streste ve bağışıklığın zayıflaması ile alevlenmesi durumunda şahit oldum.bu uyarı ise çok acılı ve ürkütücü bir uyarı.

Ü

Üye silindi 58480

Cevabinizi vermissiniz sanki :
doğumda zorlanma ile başladı

Bilincalti bu zorlanmayi bir an bile olsa derin bir kaygiya donusturduyse, siz bu kronik olayi kaygi merkezinizin bir amiri yapmis olabilirsiniz.
Boylece kaygi duyacaginiz olaylar devir ettikce bunyeniz bu saglik sorunu ile size uyari gonderir.
Tabi bu sadece bir cehetten gorunusu. Bunyesel sorunlariniz da olabilir ama tekrar edern bir sorun kesin ve kesin olarak, dilsiz bir gorgu sahidinin size kendiniz ile ilgili birseyleri haykirmak isiyor olmasidir.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Sorununuzun sebebi geçmişi bırakamamak olabilir. Geçmişe dair aklımıza takılı her ne ya da kim varsa affedin, ve sevgiyle uğurlayın.

Bunu hastalıkların zihinsel ve ruhsal sebepleri kaynaklı bir kitap var oradaki yoruma göre yazıyorum. Kitapta her hastalığın içsel nedenini yazmışlar, internette var, aratırsanız bulursunuz.

taroh

Kayıtlı Üye
Cevabinizi vermissiniz sanki :

Bilincalti bu zorlanmayi bir an bile olsa derin bir kaygiya donusturduyse, siz bu kronik olayi kaygi merkezinizin bir amiri yapmis olabilirsiniz.
Boylece kaygi duyacaginiz olaylar devir ettikce bunyeniz bu saglik sorunu ile size uyari gonderir.
Tabi bu sadece bir cehetten gorunusu. Bunyesel sorunlariniz da olabilir ama tekrar edern bir sorun kesin ve kesin olarak, dilsiz bir gorgu sahidinin size kendiniz ile ilgili birseyleri haykirmak isiyor olmasidir.
Bu haykiris ne ile alakalı bilemiyorum...doğum yapan kadinlarin çoğunda oluyor ama şu zamana kadar çevremde doğurganların çoğunda geçti