Tarot öğrenmek istiyorum

hzeylul

Kayıtlı Üye
Tarot öğretebilcek biri varmı
Sevgili Valeria, tarotun illâ ki başkası tarafından öğretilmesi gereken bir şey olduğunu düşünmüyorum. Tarot satılan yerlere git, birkaç deste olması daha iyidir ki birisi seni seçmezse başka ihtimallerin de olsun, desteklerin üzerinde teker teker elini tut. Elinde ısı, karıncalanma vb hissettiğin desteyi alabilirsin. Hissetmediğin desteyi alma lütfen çünkü okuyucu desteyi değil, deste okuyucusunu seçer. Hiçbir deste seçmezse hiçbirisini alma. Ben birisi seçti diye varsayarak konuşmama devam ediyorum. Eve gittiğin zaman 78 kartın tümüne bak, incele, sana hissettirdiklerini, düşündürdüklerini iyice anla, istersen bir yere not et. Yanındaki kitapçığı kullanmamanı tavsiye ediyorum. Neden diye sorarsan, o kitapçığı okuyup herkes doğru fal açıp yorumlayabilse herkes ama herkes fal bakabilirdi değil mi :) Daha sonra fal açıp yorumlamaya başlayabilirsin. Baktığın falın doğruluğuna ben karışmıyorum :) Eğer olmazsa da olmuyordur. Moralini bozma. Bu yazdıklarım benim uyguladığım, okuduğum, öğrendiğim ve duyduğum şeylerdi. Yanıtımı okuyan herhangi birisi hatam varsa düzeltirse çok memnun olurum. Işıkla kalın. İyi forumlar.