Tarot kartlarindan Musallatlik olma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Seraphine

Kayıtlı Üye
Burada yöneticilere bakım yaptırdığımı, söylediklerinin çıkmadığını yazmıştım. Şeytan falan bulaşmaz da yazmıştım. Buna karşılık "siz bizim yöneticilerimizi nasıl yalanlarsınız" gibi bir gerekçeyle yorumum silinmiş. Astroloji, tarot bilmiyorsunuz yorum yapmayına getirilmiş. Halbuki ben böyle bir iddiada bulunmadım. Aksine yöneticilerin benden daha bilgili olduğuna güvendiğim için onlara başvurmuştum. Harika bir tutum gerçekten.
Bakımlar genelde yakın geleceği gösterir ve yakın gelecek siizn kararlarınız ile milyonlarca kez şekillenebilir. Yani sizin geleceğinizle ilgili söylenen herşey, sizin o an ki seçim ve kararlarınızın oluşturduğu sonuçtu. Bunlarda değişim yapmak veya farklı alanlara yyönelmek doğal olarak geleceğinizi de değiştirir. Örnek veriyorum hafta sonu evde kalırsanız bütün gün kitap okuyacaksınız ancak dışarıya çıkarsanız bir partiye katılacaksınız. Şimdi burada sizin seçiminiz belirliyor herşeyi. Kitabı okursanız belki öğreneceğiniz yeni şeyler olacak veya okuma yeteneğinize katkı sağlanmış olacak. Aynı şekilde partiyi seçerseniz arkadaş çevreniz ile ilgili gelişmeler olacak. Bir de bu yönden bakmak lazım :)

Darkon

Kayıtlı Üye
Bakımlar genelde yakın geleceği gösterir ve yakın gelecek siizn kararlarınız ile milyonlarca kez şekillenebilir. Yani sizin geleceğinizle ilgili söylenen herşey, sizin o an ki seçim ve kararlarınızın oluşturduğu sonuçtu. Bunlarda değişim yapmak veya farklı alanlara yyönelmek doğal olarak geleceğinizi de değiştirir. Örnek veriyorum hafta sonu evde kalırsanız bütün gün kitap okuyacaksınız ancak dışarıya çıkarsanız bir partiye katılacaksınız. Şimdi burada sizin seçiminiz belirliyor herşeyi. Kitabı okursanız belki öğreneceğiniz yeni şeyler olacak veya okuma yeteneğinize katkı sağlanmış olacak. Aynı şekilde partiyi seçerseniz arkadaş çevreniz ile ilgili gelişmeler olacak. Bir de bu yönden bakmak lazım :)

Dediklerinizde haklısınız. Ne demek istediğinizi anlıyorum ancak benim için durum farklı. Bir örnek, aşk ile ilgili kendi seçimim olamayacak şeylerde söylendi bana... Mesela şu an zorla istemediğim bir işe yollanıyorum. Doğru düzgün para falan verilmiyor. Başvurduğum yerler beni işe almadı diye fatura bana kesildi. Gitmek istemediğimi söylediğim zaman tehdit ediliyorum. Keşke dediğiniz gibi bir seçim yapabilme şansım olsaydı... Şimdi bunlar benim seçimim mi?. Tabi değil umarım demek istediğimi anlamışsınızdır :)

Seraphine

Kayıtlı Üye
Dediklerinizde haklısınız. Ne demek istediğinizi anlıyorum ancak benim için durum farklı. Bir örnek, aşk ile ilgili kendi seçimim olamayacak şeylerde söylendi bana... Mesela şu an zorla istemediğim bir işe yollanıyorum. Doğru düzgün para falan verilmiyor. Başvurduğum yerler beni işe almadı diye fatura bana kesildi. Gitmek istemediğimi söylediğim zaman tehdit ediliyorum. Keşke dediğiniz gibi bir seçim yapabilme şansım olsaydı... Şimdi bunlar benim seçimim mi?. Tabi değil umarım demek istediğimi anlamışsınızdır :)
Sonuç ne olursa olsun hayatınızı değiştirme seçeneğine her zaman sahipsiniz. Bu bazen cidden sert yöntemler gerektiriyor ama şu an ki hayatınızdan mutlu değilseniz yapmanız gereken değiştirmek için çabalamak. Biliyorum zor, ama imkansız değil :) Bu konuda tarotu veya bakan kişiyi yetersiz görmek tabii ki sizin seçiminiz. Ancak tarot veya bakıcı sadece mevcut koşulların yarattığı sonucu gösterdiği size. Sizin seçiminiz dışında etrafınızda ki insanları katarsak sonuç ne oluyor peki? :)

Darkon

Kayıtlı Üye
Sonuç ne olursa olsun hayatınızı değiştirme seçeneğine her zaman sahipsiniz. Bu bazen cidden sert yöntemler gerektiriyor ama şu an ki hayatınızdan mutlu değilseniz yapmanız gereken değiştirmek için çabalamak. Biliyorum zor, ama imkansız değil :) Bu konuda tarotu veya bakan kişiyi yetersiz görmek tabii ki sizin seçiminiz. Ancak tarot veya bakıcı sadece mevcut koşulların yarattığı sonucu gösterdiği size. Sizin seçiminiz dışında etrafınızda ki insanları katarsak sonuç ne oluyor peki? :)

Etrafımdaki insanları katarsak sonuç çok kötü oluyor. Seçim yapma şansı verilmiyor. Tabi bu benim yaşamıma göre...

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bu durumda söylenenlerin çıkmaması yine tarot veya bakıcının suçu değil :) Hayatınızı veya koşullarınızı bilmiyorum ama içinizd gömülmüş güçlü bir karakter hissediyorum. Bence onu uyandırmayı seçin, kimsenin etkisi olmadan yapın. Sizin seçiminiz olsun bu. Ama onu uyandırırken şunu unutmayın: Güçlü olmak sesin çıkması veya yıkıp dağıtmak ile ilgili değildir. Kalbinizin ne kadar canlı kalabildiği ile ilgilidir. Eğer hayatınızın iplerini elinize almak için insanları hayatınızdan çıkarmanız gerekiyorsa bundan çekinmeyin. Sizi yönetmek isteyenler sizi gerçekten sevenler değildir. Eğer anne-babanız bir etkense ine endişelenmeyin, onlar sizi eninde sonunda kabul eder. Bu şahsım tarafından tecrübe edilmiştir :) Umarım en doğru kaynakları bulabilir ve istediğiniz hayata sahip olacak cesareti toplayabilirsiniz.

Tanrının ışığı yolunuzu aydınlatsın.

Aisling

Kayıtlı Üye
Şimdi ben anlamadım, etrafta gezen boş beleş varlıklar, aa bu insan evladı kart açtı hemen gidip başına çöreklenmeliyiz mi diyorlar yani? Ee sen kart açmak istedin onlara ne? Bunların tek işi gücü insanların hobilerine falan burunlarını sokmak mı?

4

43887

Burada yöneticilere bakım yaptırdığımı, söylediklerinin çıkmadığını yazmıştım. Şeytan falan bulaşmaz da yazmıştım. Buna karşılık "siz bizim yöneticilerimizi nasıl yalanlarsınız" gibi bir gerekçeyle yorumum silinmiş. Astroloji, tarot bilmiyorsunuz yorum yapmayına getirilmiş. Halbuki ben böyle bir iddiada bulunmadım. Aksine yöneticilerin benden daha bilgili olduğuna güvendiğim için onlara başvurmuştum. Harika bir tutum gerçekten.

Sn üyemiz mesajınızı nasıl da iyi niyetle yazmışsınız. Biz anlamamışız. Şu an ki cümlelerinizden anlaşılıyor.
Üyesi olduğunuz site kimin? Yönetimin, siz ne yapıyorsunuz? Site yöneticilerine fal baktırdım. Yalan inanmayın asılsız vs vs. Üstelik sorulan sorunun cevabı da değil. Ki zaten iletilen uyarı mesajı da söylediğiniz gibi yazılmadı. Silinen mesajların farkındayız.
Astroloji ,tarot konularına gelince geçen ki konunuz da da aynı üslup tarzıyla astrolojiye inanmam, ama işte yanıtlayın tarzı yazılar yazmıstınız. Karsıdaki mantıken durur bir düşünür. Hem inanmıyor hem bakım yaptırıyor yetmiyor iki üc kere baktırdım yönetime yalan inanmayın diyor. Amaç ne? Ayrıca en son uyarı cümleniz de '' Lütfen konu hakkında bilginiz varsa yorum yapın.'' diye uyarıldınız. Ki bu şekilde uyarılmadan da mesajınız silinirdi. Bu size yönelik değil bu tarz yazı yazan üyelerin mesajları incelenir ve silinir. Halen üslupta cümlelerinizi kendinizi haklıymışçasına savunmanız ve inanmayan biri için de bu tarz mesajlarınız enteresan.
Sevgili Yule konuya yeterince açıklık getirmiştir. Bu yüzden konuyu kilitliyorum.İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...