Tarot kartlarindan Musallatlik olma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tunatüm Han

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizlimabet üyeleri,

Ben bir kac aydir Tarot ve Lenormand ögrenmek icin kart almistim ve Kendi acimdan acilimlar yapiyodum. Bunu benim cok sevdigim tarotcuma anlatim ve böyle seylerden uzak durmami bu konulara cok fazla Merak etmememi söyledi. Tarot kartlarinin Seytani varliklari üzerime cekebilecegimi ve bununda bana daha kötü olaylar yasatabilecegi söyledi. Bende Tarot kartlarimi yirtip attim. Ama Lenormand kartlarimi yok ettmedim. Ve en son bakimda bana iki Varliklarin musallat oldugunu söyledi ve gercekten de ben onlari hissetim, hic bir isim dogru dürüst gitmedigini hic bir ise alinmadigimi fark ettim. Ama yinede icimde bir ses , acaba bu bir yalan mi ? Beni kandirdi mi ? Ve bu takim soru isaretlerimi aklimda gitmiyor. Acaba sizde Tarot kartlarindan Musallatlik olayi yasadiniz mi

kola

Banlı Kullanıcı
Merhaba Gizlimabet üyeleri,

Ben bir kac aydir Tarot ve Lenormand ögrenmek icin kart almistim ve Kendi acimdan acilimlar yapiyodum. Bunu benim cok sevdigim tarotcuma anlatim ve böyle seylerden uzak durmami bu konulara cok fazla Merak etmememi söyledi. Tarot kartlarinin Seytani varliklari üzerime cekebilecegimi ve bununda bana daha kötü olaylar yasatabilecegi söyledi. Bende Tarot kartlarimi yirtip attim. Ama Lenormand kartlarimi yok ettmedim. Ve en son bakimda bana iki Varliklarin musallat oldugunu söyledi ve gercekten de ben onlari hissetim, hic bir isim dogru dürüst gitmedigini hic bir ise alinmadigimi fark ettim. Ama yinede icimde bir ses , acaba bu bir yalan mi ? Beni kandirdi mi ? Ve bu takim soru isaretlerimi aklimda gitmiyor. Acaba sizde Tarot kartlarindan Musallatlik olayi yasadiniz mi
musallat olayı yaşamamıza gerek yok canım tarot kartları en tehlikeli kartlardandır kısaca şeytan kartlarıdır uzak durulması gerekir ama ne diye para verip alırlar onuda anlamak mümkün değil bildiğin silah dükkanından silah satın alıp sonrada topuğna sıkmak gibi bişey bu yani

Tunatüm Han

Kayıtlı Üye
musallat olayı yaşamamıza gerek yok canım tarot kartları en tehlikeli kartlardandır kısaca şeytan kartlarıdır uzak durulması gerekir ama ne diye para verip alırlar onuda anlamak mümkün değil bildiğin silah dükkanından silah satın alıp sonrada topuğna sıkmak gibi bişey bu yani[/QUOTE

Yani Bu basimdan gecen olay, Tarotcumun uydurmasi degil. Bakimdan sonra Lenormand kartlarimida Yirtip attim ama bu Musallat olayindan insallah tez zaman da Kurtulurum ??. Cevapladigin icinde Tesekür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

kola

Banlı Kullanıcı
tez zamanda kurtulabileceğini hiç sanmıyorum canım öyle peşini kolay kolay bırakmazlar

ceyda

Kayıtlı Üye
Tarot kartları cin varlık çekmez uydurmasyon

ceyda

Kayıtlı Üye
Ben kulanıyorum bana varlık yada cin ugramıyor

Ü

Üye silindi 67799

Yıllar önce tarot a merak sarmıştım her gün bakıyordum kardeşim istemiyor du bir gece eve yarasalar girdi ve kardeşim kartlar yüzünden olduğunu söyledi. Ben pek inanmadım ama kartları attım

Seuta

Kayıtlı Üye
Kartta olsa onlara enerji yuklemesi yapiyorsunuz iyiyide cekebilir kotuyude

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
musallat olayı yaşamamıza gerek yok canım tarot kartları en tehlikeli kartlardandır kısaca şeytan kartlarıdır uzak durulması gerekir ama ne diye para verip alırlar onuda anlamak mümkün değil bildiğin silah dükkanından silah satın alıp sonrada topuğna sıkmak gibi bişey bu yani
Tarot'u en tehlikeli olarak nitelendirdiğiniz dayanaklarınızı bizimle paylaşabilir misiniz? Böyle bir şeyi kesin bir dille ifade edebildiğinize göre ve bunu sadece kendi düşüncenizden ziyade kesin böyle diye bir ifadeyle bize yansıttığınıza göre elinizde çok önemli dayanaklarınız var. Bu yorumun sadece sizin kişisel düşünce kalıbınızdan çıkıp anlamlandırmamız ve üzerine konuşmamız için dayanaklarınızı rica ediyoruz.

tarot şeytan işidir ve fal okudur tarotu ülkemize getiren de satanisttir zaten

Tarot hakkında ne kadar cahilce bir yorumdur bu. Neye göre kime göre. Kuran da geçen fal oklarını ne kadar araştırdınız. Araştırmanızı paylaşır mısınız lütfen. Ayrıca satanizm ile ilgili eleştirinin ötesinde bu inanca sahip kişileri yargılayıcı ifadeler kullanamazsınız. Siz müslüman olabilirsiniz herkes sizinle aynı inanca sahip olmayabilir. İnançlarından ötürü insanları eleştirme hakkı size verilmedi. En azından sitemizde yorum yapıyorsanız eğer tüm din ve inançlara saygı göstermek zorundasınız. Ayrıca şeytan işi olarak nitelendirip kesin bir yargıya kapılabilmek için tarotun tarihi akışı ve sistematiği ile ilgili büyük araştırmalar yapmışsınız demekki. Bunları aktarırsanız karşılıklı olarak yorumunuz üzerinde fikir tartışabiliriz. Eğer ki hiçbir dayanağınız olmadan bu şekilde davranmayı seçtiyseniz böyle bir durumda benim de sizinle ilgili kişisel fikirlerimi kesin bir yargıyla size itham etme hakkım var demektir. Ben de bu durumda sizinle ilgili kişisel fikirlerimi aktarayım isterseniz.

ceyda

Kayıtlı Üye
Tarot kartına ülkemize getiren sataniz olduna inanmıyorum

kola

Banlı Kullanıcı
Tarot'u en tehlikeli olarak nitelendirdiğiniz dayanaklarınızı bizimle paylaşabilir misiniz? Böyle bir şeyi kesin bir dille ifade edebildiğinize göre ve bunu sadece kendi düşüncenizden ziyade kesin böyle diye bir ifadeyle bize yansıttığınıza göre elinizde çok önemli dayanaklarınız var. Bu yorumun sadece sizin kişisel düşünce kalıbınızdan çıkıp anlamlandırmamız ve üzerine konuşmamız için dayanaklarınızı rica ediyoruz.

Tarot hakkında ne kadar cahilce bir yorumdur bu. Neye göre kime göre. Kuran da geçen fal oklarını ne kadar araştırdınız. Araştırmanızı paylaşır mısınız lütfen. Ayrıca satanizm ile ilgili eleştirinin ötesinde bu inanca sahip kişileri yargılayıcı ifadeler kullanamazsınız. Siz müslüman olabilirsiniz herkes sizinle aynı inanca sahip olmayabilir. İnançlarından ötürü insanları eleştirme hakkı size verilmedi. En azından sitemizde yorum yapıyorsanız eğer tüm din ve inançlara saygı göstermek zorundasınız. Ayrıca şeytan işi olarak nitelendirip kesin bir yargıya kapılabilmek için tarotun tarihi akışı ve sistematiği ile ilgili büyük araştırmalar yapmışsınız demekki. Bunları aktarırsanız karşılıklı olarak yorumunuz üzerinde fikir tartışabiliriz. Eğer ki hiçbir dayanağınız olmadan bu şekilde davranmayı seçtiyseniz böyle bir durumda benim de sizinle ilgili kişisel fikirlerimi kesin bir yargıyla size itham etme hakkım var demektir. Ben de bu durumda sizinle ilgili kişisel fikirlerimi aktarayım isterseniz.

KENDİ SÖYLÜYOR İŞTE MUSALLAT DURUMU YAŞADIĞINI İŞTE DAYANAK CANLI ÖRNEK BUNDAN DAHA GÜZEL DAYANAK MI OLUR HİÇBİR FAL HAYIRLI DEĞİLDİR HELEKİ TAROT HİÇ DEĞİLDİR BU KARTLARA BAKANLARI HİÇ İYİ ŞEYLER BEKLEMEZ İSTER CAHİLCE DİYİN İSTER ASILSIZ DİYİN BU BENİM GÖRÜŞÜM SAYGI DUYUP DUYMAMAK SİZİN ELİNİZDE

Moderatör tarafında düzenlendi:

yule

Yönetici
İş
Kişinin musallat durumu var mı yok mu böyle bir kesinlik yok. Sadece öyle olduğuna dair düşünceleri var kişinin. Bir kişinin söylemiş olduğu durumdan dolayı genele bir yargı yapılamaz. Bir şeyin kabul görmesi ve öyle diyebilmemiz için birden fazla sefer hatta %50 ölçüsünde bu tür durumlar olmalı ki evet böyledir diyebilelim. Sizin görüşünüze saygı duyuyorum ki size cevap veriyorum zaten. Sadece bu kadar kesin yargılarda bulunabiliyorsanız "bakanları iyi şeyler beklemez ya da hayırlı değildir" gibi kesin yargılarınız var ise bu yargınızın sizin kişisel fikriniz mi yoksa araştırmalarınız ile farkında olup bir şeyleri eleştirmeniz olarak mı almalıyım onu belirlemeye çalışıyorum. Sitemizde sadece fikrim bu diyerek paylaşım yapabilirsiniz. Ben bundan bundan dolayı böyle düşünüyorum diyebilirsiniz. Ama hiçbir dayanak olmadan kişinin musallatlı olduğunu söylemeniz gibi, ya da fal bakanları iyi şeyler beklemez gibi kesin kelimeler kuruyorsanız bunun alt niyetini sorgulamak bizlerin görevidir.

Ayrıca rica edeceğim kocaman kocaman harflerle yazı yazmanıyız. Yazı dilinde bu bir tepki davranışıdır. Aynı zamanda görüntü olarak da hiç hoş görünmüyor. Siz kocaman kocaman yazmadığınızda da biz rahatlıkla mesajınızı okuyabiliyoruz. Forum kullanımı bölümümüzü de bir gözden geçirmenizi öneririm.

Sevgi ve Işıkla...

kola

Banlı Kullanıcı
Kişinin musallat durumu var mı yok mu böyle bir kesinlik yok. Sadece öyle olduğuna dair düşünceleri var kişinin. Bir kişinin söylemiş olduğu durumdan dolayı genele bir yargı yapılamaz. Bir şeyin kabul görmesi ve öyle diyebilmemiz için birden fazla sefer hatta %50 ölçüsünde bu tür durumlar olmalı ki evet böyledir diyebilelim. Sizin görüşünüze saygı duyuyorum ki size cevap veriyorum zaten. Sadece bu kadar kesin yargılarda bulunabiliyorsanız bakanları iyi şeyler beklemez ya da hayırlı değildir gibi kesin yargılarınız var ise bu yargınızın sizin kişisel fikriniz mi yoksa araştırmalarınız ile farkında olup bir şeyleri eleştirmeniz olarak mı almalıyım onu belirlemeye çalışıyorum. Sitemizde sadece fikrim bu diyerek paylaşım yapabilirsiniz. Ben bundan bundan dolayı böyle düşünüyorum diyebilirsiniz. Ama hiçbir dayanak olmadan kişinin musallatlı olduğunu söylemeniz gibi, ya da fal bakanları iyi şeyler beklemez gibi kesin kelimeler kuruyorsanız bunun alt niyetini sorgulamak bizlerin görevidir.

Ayrıca rica edeceğim kocaman kocaman harflerle yazı yazmanıyız. Yazı dilinde bu bir tepki davranışıdır. Aynı zamanda görüntü olarak da hiç hoş görünmüyor. Siz kocaman kocaman yazmadığınızda da biz rahatlıkla mesajınızı okuyabiliyoruz. Forum kullanımı bölümümüzü de bir gözden geçirmenizi öneririm.

Sevgi ve Işıkla...
her kartın bir enerjisi vardır bunlar varlıkları kendine çeker ve gelen varlıkların iyi niyetli olmadığını düşünüyorum hepsi bu metafizik uzmanı felan değilim böyle bir iddiamda yok amacımda yok ama her söylediğimi belgelemek gibi bir imkanımda yok böyle bişeyi yapamam yazdığım şeyler benim kişisel yorumumdur inanırsınız inanmassınız bu size kalmış ben kimseyi yazdığıma inanmaya zorlamıyorum heralde sizde böyle bir algı oluşmuş

KarBahçesi

Kayıtlı Üye

kimsenin dinine bir eleştiride bulunmadım konuda şeytani varlıkları çekebileceğinden bahsediyor ve ülkeye getirenin de satanist olduğunu söyledim şeytani varlıkları çekebileceğini demek istedim satanist diye de ülkeye okültizm konusunda ne getirirse getirsin şeytanice olur demiyorum bakımcı olduğunuzu biliyorum tabiki de sizinle yarışamam ama şeytani varlıkları çekebileceğini savunuyorum benim fikrim bu işi bilen birisi yaparsa korunmalı bir şekilde yapabilir ama acemi birisi alıp başlamadan önce birisi tarafından eğitilmeli en azından yoksa varlık çekebilir benim fikrim bu yoksa bakımcıları kötülemiyorum yuleye bakım yaptırın isterseniz dediklerim de var sadece yeni başlayanlar için dedim tarotun sistematiği hakkında bilginizi paylaşırsanız sevinirim ben de

bella_swan

Kayıtlı Üye
Kartlar sizi seçmemiştir bütünleşememiş olmanızdan kaynaklı iyi enerji almıyor olabilirsiniz.. Varlık vs. tarot kartlarının çekeceğini düşünmüyorum.Herkesin yapabileceği birşey olmadığı için her tarot kartı, alan kişide iyi enerji çıkarmıyor..Bu enerji tarot kartından yola çıkarak değil genel olarak aldığınız herhangi bir giysi, eşya vb. içinde geçerli.Kendimden biliyorum birkaç defa denemek istedim fakat kartlar beni istemedi, bende öyle bir yeteneğimin olmadığını biliyordum yinede emin olmuş oldum ?her denemek isteyende olmuyor kısaca.. Sevgiyle ?

yule

Yönetici
İş
her kartın bir enerjisi vardır bunlar varlıkları kendine çeker ve gelen varlıkların iyi niyetli olmadığını düşünüyorum hepsi bu metafizik uzmanı felan değilim böyle bir iddiamda yok amacımda yok ama her söylediğimi belgelemek gibi bir imkanımda yok böyle bişeyi yapamam yazdığım şeyler benim kişisel yorumumdur inanırsınız inanmassınız bu size kalmış ben kimseyi yazdığıma inanmaya zorlamıyorum heralde sizde böyle bir algı oluşmuş

Bu sizin kişisel fikriniz ise tabi ki saygı gösteriyorum. Lakin şeytanidir ya da böyle olur gibi kesin ifade kullanmayınız o zaman. Bence ya da bana göre böyledir dediğinizde bu almış olduğunuz tepkiyi almayacaksınız. Evet her kartın bir enerjisi ve yüzyıllardır süregelen bir inanç etkisi mevcuttur. Bu inançtan ötürü yüklenmiş olan enerji kiminin enerji yapısıyla uyum gösterirken kiminin frekansıyla uyum sağlamaz. Bu yüzden kimine negafit his uyandırırken kimine pozitif his uyandırır. Hepimiz birer enwerji frekansı olduğumuzu düşünürsek eğer her frekansla uyum sağlamamak bir şeytani durumu ya da bir varlığın göstergesi olamaz. Her kartın bir varlıksal enerjisi bulunduğu büyük bir yanılsamadır. Sembollerin ve sistemlerin bir enerji yapısı vardır. Uygun yapı ortaya çıktığı zaman başka bir zamanın (geçmiş şimdi gelecek gibi) bir nevi şifresini ortaya çıkartırsınız. Aynı tılsımsal çalışmalar gibi düşünmelisiniz bunu. Bir vefkte elif harfi kullanılır. Uygun syaı uygun yerde kullanımla bir sistem yaratılır. Ve eliş harfinin enerji yapısından yararlınılır. Onun dışında bakacak olursak elif harfi sadece bir harftir. Uygun değerlerle enerjisel formülü ortaya çıkar. Sonuçta dünyadaki her şeyin bir matematiksel denklemi vardır. Be nbu denkleme frekans diyorum. Bir başkası başka bir isim verir. Ama sistemin temeli varlıklara değil söylediğiniz gibi enerjiye bağlı ilerler.

kimsenin dinine bir eleştiride bulunmadım konuda şeytani varlıkları çekebileceğinden bahsediyor ve ülkeye getirenin de satanist olduğunu söyledim şeytani varlıkları çekebileceğini demek istedim satanist diye de ülkeye okültizm konusunda ne getirirse getirsin şeytanice olur demiyorum bakımcı olduğunuzu biliyorum tabiki de sizinle yarışamam ama şeytani varlıkları çekebileceğini savunuyorum benim fikrim bu işi bilen birisi yaparsa korunmalı bir şekilde yapabilir ama acemi birisi alıp başlamadan önce birisi tarafından eğitilmeli en azından yoksa varlık çekebilir benim fikrim bu yoksa bakımcıları kötülemiyorum yuleye bakım yaptırın isterseniz dediklerim de var sadece yeni başlayanlar için dedim tarot'un sistematiği hakkında bilginizi paylaşırsanız sevinirim ben de

Size de hemen cevap vermek istiyorum aradaki kelimelerden kaynaklı karışıklık ortadan kalksın istiyorum. Arkadaşımız varlıkların çekilip çekilemediğiyle ilgili konuda soru soruyor aslında. Birinin ona böyle olabileceğini söylediğini söylüyor. Böyle böyledir diye kesinlikte bir ifadesi yoktur. Aydınlanma çabası vardır. Bu yüzden konu algıladığınızdan biraz daha farklı. Diğer konuya gelecek olursak şeytani bir varlık çeker ve bu şeytaniliğin sebebi de satanistlerdir deyince bu bir suçlamaya girer. Ve satanizm dinine inanan kişilerin sırtına yüklenmiş haksız bir yüke dönüşür. Bu yüzden kullandığımız kelimelerin önemi büyük bilgi verirken. Bakımcı kimliğimle bu soruları sormadım size. İfadelerinizin kesinlik arz ettiğini gördüğüm için ve bu konuda ağır kelimeler kullandığınız için size tepkimi ilettim. Bunlar benim fikrimdir ve ben böyle düşünüyorum demiş olsaydınız bu konularda eleştirel bir durumun içerisine girmezdim. Üst taraftaki mesajda sistemi ile ilgil bilgi vermeye çalıştığım için tekrar etmiyorum. Rica etsem oradan sistematiğiyle ilgili bilgi almanızı naçizane öneririm. Bu sistemlerin yeni başlayanlar için tehlikeli olduğunu da sadece bu mesajınızda okudum. Gözden kaçırdım mı diye baktım ama gözden kaçırmadım sanıyorum. Teşekkür ederim benim önerdiğiniz için. Ama bu tür mesajlar geldiğinde insnalar yanlış bilgilenmesin diye gerekli açıklamaları beklemek ya da düşüncenizin bireysel mi yoksa gerçekten böyle mi olup olmadığının değerlendirmesini üyelerimize sunmak için bu şekilde yaklaşmam gerekiyor. Ki bu şekilde karşıt düşüncelerle bilgi aktarımı kalıcı hale geliyor. Teşekkür ederim seviyeli bir şekilde karşılıklı münazaranızdan ötürü.

Sevgi ve Işıkla...

Darkon

Kayıtlı Üye
Burada yöneticilere bakım yaptırdığımı, söylediklerinin çıkmadığını yazmıştım. Şeytan falan bulaşmaz da yazmıştım. Buna karşılık "siz bizim yöneticilerimizi nasıl yalanlarsınız" gibi bir gerekçeyle yorumum silinmiş. Astroloji, tarot bilmiyorsunuz yorum yapmayına getirilmiş. Halbuki ben böyle bir iddiada bulunmadım. Aksine yöneticilerin benden daha bilgili olduğuna güvendiğim için onlara başvurmuştum. Harika bir tutum gerçekten.

ceyda

Kayıtlı Üye
Banami dediniz yoksa diğer kişiyemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...