Tarot kartım kayboldu

Sinem1176

Kayıtlı Üye
Merhaba
Arkadaşıma açılım yapıcağım sırada 1-2 saniyelik bir rüzgar çıktı ve kartım uçtu. Düzlük bir alanda olduğumuz halde kartı bulamadım. Acaba kaybolmasının sebebi tarota biraz ara vermem gerekmesi olabilir mi? Yeni kart alırsam aynı bağı kuramayacakmışım gibi geliyor. Kalan kartlar yakılmalı mı?

İyi forumlar

Sinem1176

Kayıtlı Üye
Bence daha çok o arkadaşa bakımın yapılmaması gerekiyordu.
İmkanınız varsa, arkadaşınıza bakımı yapmayacağıniz niyet tutarak tekrar arayın.
Bu olay olalı 1-2 ay geçti.Uçar uçmaz peşinden gittim çimendeydik gidebiliceği bir yer yoktu ama yine de bulamadım.Sizce yeni kart almalı mıyım? Eksik kartla tarot bakılır mı?Cevabınız için teşekkür ederim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
78 kartın tamamını kullanmanıza gerek yok. Ben bana enerji vermeyen kartları destemden çıkardım. Kaybolan bir kartım olmuştu. Nasıl kaybolduğunu anlamadım. Dedim gitmesi gerekiyor sanırım. Sonra içim rahat etmedi. Sürekli kartı görmeye başladım. Trans çalışmalarım da benimle konulmaya başladı. Başka desteden aldım. Beni çağırması bitmedi. Ben de kendim çizdim desteye öyle koydum sorun çözüldü. Bazen soruların cevapları süreç içinde gizli olabilir. İçsel rehberinize güvenin

Sinem1176

Kayıtlı Üye
Çok
78 kartın tamamını kullanmanıza gerek yok. Ben bana enerji vermeyen kartları destemden çıkardım. Kaybolan bir kartım olmuştu. Nasıl kaybolduğunu anlamadım. Dedim gitmesi gerekiyor sanırım. Sonra içim rahat etmedi. Sürekli kartı görmeye başladım. Trans çalışmalarım da benimle konulmaya başladı. Başka desteden aldım. Beni çağırması bitmedi. Ben de kendim çizdim desteye öyle koydum sorun çözüldü. Bazen soruların cevapları süreç içinde gizli olabilir. İçsel rehberinize güvenin
çok teşekkür ederim gerçekten içime dert olmuştu. açıkçası başka bir deste almak da içimden gelmiyordu.Hepsinin ruhları var gibi geliyor.Yeni destenin sadece Kılıç üçlüsünü alıp diğerlerini bir kenara atamazdım.

kılıç4lüsü

Kayıtlı Üye
bende imparator kartımı kaybettim ama kaybedecek şeklide bir şey yapmadım