Tarot falı hakkında

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Tarot falının ,oldukça gizemli bir kehanet sistemi olduğunu biliyorum ve insanı çeken ve bağımlılık yapan bir yapısı olduğunu düşünüyorum . fakat bu kehanet sisteminin ;insanin hayatına blokaj yaratabileceğini ,uğursuzluk ,kötü şans getirebileceğini öğrendim, hatta bu falla ilgilenen bazı kişilerin paronormal olaylar yaşadığını, rahatsız edildiğini öğrendim peki siz ne biliyorsunuz ? tecrübeleriniz ve düşünceleriniz neler bu fal insanı hayatına blokaj veya bu tarz sıkıntılar getirir mi ?

Y

yay

Instagram üzerinden bakım yapan tarotçularda gördüğüm şey şu; genelde ilişkiler üzerinden yürüyorlar. Ve bazı insanlar ilişkileri ya da platonik durumları hakkında konuşmayı çok sevdikleri için o tür insanlarda evet bağımlılık yaratabilir. Bu bakım olmadı mı hadi başkasını dene, bir ara resmen oyun gibi ondan ona atlamıştım :D boşverin vaktiniz, paranız ve duygularınız sizde kalsın, yeterince dikkatliyseniz ve çaba göstermişseniz bilinçaltınızı sizden iyi kimse okuyamaz

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Instagram üzerinden bakım yapan tarotçularda gördüğüm şey şu; genelde ilişkiler üzerinden yürüyorlar. Ve bazı insanlar ilişkileri ya da platonik durumları hakkında konuşmayı çok sevdikleri için o tür insanlarda evet bağımlılık yaratabilir. Bu bakım olmadı mı hadi başkasını dene, bir ara resmen oyun gibi ondan ona atlamıştım :D boşverin vaktiniz, paranız ve duygularınız sizde kalsın, yeterince dikkatliyseniz ve çaba göstermişseniz bilinçaltınızı sizden iyi kimse okuyamaz
Evet haklısınız hakkımızda birşeyler öğrenmek için bilinçalti çalışmaları yapmak,istihare yapmak daha sağlıklıdır rüyalarda ayrıca yol gösterici olabiliyor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tarot'u en başta bir fal aracı olarak görmemek lazım. Tarot, beş elementle uyumlu olarak çalışan bir mistik sistemdir. Temel amacı kehanet bildirmek değil rehberlik etmektir. Ezoterik bilgiler içerir. spiritüal çalışmalar için uygun enerjisi vardır. mistik bir sanattır. her bir kavramı açıklamam gerek yok sitemizde yeteri kadar bilgi var.

Tarot , okuyucusu ile uyumludur. yani siz Tarot'a ne verirseniz onu alırsınız. Tarot'un kendisi parapsikolojik unsurlar taşır. okuyucu paranormal olaylar yaşamıyorsa zaten anormallik var demeiktir. tarot tüm enerjilerin dengesini taşır. kişi negatif olarak etkileniyorsa soru tarot da değil kişinin kendi enerjisindendir. Tarot'un da dengesini bozar.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Tarot'u en başta bir fal aracı olarak görmemek lazım. Tarot, beş elementle uyumlu olarak çalışan bir mistik sistemdir. Temel amacı kehanet bildirmek değil rehberlik etmektir. Ezoterik bilgiler içerir. spiritüal çalışmalar için uygun enerjisi vardır. mistik bir sanattır. her bir kavramı açıklamam gerek yok sitemizde yeteri kadar bilgi var.

Tarot , okuyucusu ile uyumludur. yani siz Tarot'a ne verirseniz onu alırsınız. Tarot'un kendisi parapsikolojik unsurlar taşır. okuyucu paranormal olaylar yaşamıyorsa zaten anormallik var demeiktir. tarot tüm enerjilerin dengesini taşır. kişi negatif olarak etkileniyorsa soru tarot da değil kişinin kendi enerjisindendir. Tarot'un da dengesini bozar.
Tarot ile ilgilenmeye başladım başlayalı hayatımdan blokaj ,bereketsizlik,uğursuzluk eksik olmadı birtakım olumsuz durumlar ve gece uyandırılmaları uykusuzluklar,çok korkunç rüyalar görmeye başladım biraz araştırma yaptığımda bazı kişilerinde böyle şeyler yaşadığını öğrendim bunların sebebi sizinde dediğiniz gibi olabilir evet tarot iyi ve kötü birden fazla enerjiyi taşıyor olabilir ama benim hayatıma çok kötü etkiler yapmıştı..

Sinem1176

Kayıtlı Üye
Ben bu konun biraz da tarotu kullanma şeklinden dolayı olduğunu düşünüyorum.Bir arkadaşım tarot almıştı tarot bildiğin elden ele dolanıyordu.Bir gün başka biri öbür gün başka biri bakım yapıyordu.Ve hepimizi rahatsız etmeye başladılar beni geceleri korkutuyorlardı.Gündüz ve bilincimiz açıkken korkutuluyorduk.Tek birimiz korkutulsa psikolojik sıkıntısı vardır sanrı görmüştür gibi bahaneler bulabiliriz ama hepimiz aynı anda aynı olayları yaşadık.Bundan 1-2 yıl sonra bir arkadaşım bana tarot hediye etti gayet düzgün bir şekilde kullandım bakım yaptığım insanlar dışında kimseye dokundurmadım,kalabalık ortamlarda bakım yapmamaya özen gösterdim.Bu güne kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Tarot ile ilgilenmeye başladım başlayalı hayatımdan blokaj ,bereketsizlik,uğursuzluk eksik olmadı birtakım olumsuz durumlar ve gece uyandırılmaları uykusuzluklar,çok korkunç rüyalar görmeye başladım biraz araştırma yaptığımda bazı kişilerinde böyle şeyler yaşadığını öğrendim bunların sebebi sizinde dediğiniz gibi olabilir evet tarot iyi ve kötü birden fazla enerjiyi taşıyor olabilir ama benim hayatıma çok kötü etkiler yapmıştı..
Ben karsilasmadim ama birçok majisyenden duydum. İlla ki Tarot değil, birçok maji türlerin deneyimlerin başlarında bir takım gücler tarafından baskı görmüş. Aynı sizin anlattığınız şekilde. Bazıları bir ara verip, birkaç ay sonra yeniden başlamışlar. Bazıları inadım inat diyip, devam ettiler. Bir süre sonra olumsuzluklar bitmiştir.

Açıklaması da şöyle. Baştan "sistem" sizi kabul etmiyor, o yüzden vaz gecirmeye çalışıyor. Yabancıyı kendi alanında istemiyor. Fakat yeterince inatçı olunca, yabancı ünvanı, kullanıcı unvanına dönüşüyor.

Ben başkalarının yalancısıyım. Kendim yaşamadım. :)

Darkon

Kayıtlı Üye

Fan art gibi yapılan kartlarında enerjisi var mıdır peki? Mesela dizi, film, kitap, oyundan etkilenip yapıp sitelerde satıyorlar ya onu demek istiyorum. Yoksa tamamen boş mudur?