Talihsizlik şanssızlık ve Sürekli olan yorgunluk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Renard

Kayıtlı Üye
Merhaba; son 3 senedir başımda cesitli olaylar geçiyor, Ve hep üzerimde şanssızlık var. Bana yardımcı olurmusunuz lütfen

dexter

Elit Üye
http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=471
Bu linkteki sayfaları inceleyebilirsiniz.
İnancınıza göre uygulamaları sitemizi inceleyerek bulabilirsiniz. Size bu verdiğim link, araştırmanıza yönelik bir örnektir.

Ve lütfen sabredin, "güncel" yazmanıza gerek yok, yazabilecek olan yazar zaten.

Renard

Kayıtlı Üye

dexter

Elit Üye
Teşekkürler fakat elle tutulur net bi acıklama yok.

2 dakikada tüm forumu gezdiniz sanırım?
Kendinize özel bir uygulama istiyorsanız, ya işin ehlinden yardım alacaksınız ya da bu konuda kendiniz ilerleyip kendinize yardımcı olacaksınız. Tabi 2 dakika da göz gezdirilip tüm forumdaki bilgileri öğrenemezsiniz.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Basınıza çeşitli olaylar geliyor, üzerinizde şanssızlık var ve yardım istiyorsunuz. Çok enteresan bir şey söyleyeyim o zaman, sizin durumunuzda milyonlarca kişi var. Yani hem durumunuzu açıklamıyorsunuz hemde buna ragmen yardımcı olmaya calışan arkadaşa elle tutulur şeyler değil diyorsunuz. Ben size soruyorum o zaman sizin actığınız konuda verdiğiniz elle tutulur somut bir veri var mı?

Bence siz önce detaylı bir şekilde başınızdan gecenleri ve umutsuzluğa kapılmanızın nedenleri anlatın sonra illaki yardım etmek isteyen cıkacaktır. Yok anlatmam dersenizde bence alacağınız cevap ''elle tutulur şeyler değil'' cevabından daha iyi olmayacaktır. İyi forumlar.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Arkadaşım öncelikle yıllardır yaşadığın girip çıktığın yerlere bak bir muska bir büyü olabilir bu durum .
Herşey zincirleme gelişiyorsa hele .
İlk işin o yerleri iyice kontrol et heryere bak ...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Hayata hoşgeldin ozaman bunlar normal şeyler daha kötü şeylerde yaşayabilirsin hayatta her şey mümkün çünkü!

La-edri

Kayıtlı Üye
Merhaba; son 3 senedir başımda cesitli olaylar geçiyor, Ve hep üzerimde şanssızlık var. Bana yardımcı olurmusunuz lütfen

Bakisacinizi degistirin, hayata karamsar bakmakla alakali bir sorun bu, siz güzel düsününki hersey güzel olsun, tesekkür etmek icin sebeb arayin, övmek ve tesekkür etmek cok seye sifadir, özellikle sizin bahsettiginiz sorunlara.
Ve ben inaniorum ki sizde tesekküre laik cok fazla nimet vardir ve yine övmeye, fakat siz kendinizdeki eksik olan yanlarinizi görmeyi tercih ediyor ve guzel olanlari görmezden geliyorsunuz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...