Takyon

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Haz 2008
Mesajlar
2,596
Tepkime puanı
165
Konum
somewhere outthere
İş
dış ticaret uzmanı
Kurucusu Ole Gabrielsen'in kendi ifadesiyle; Takyon (ya da Tacyon, Tachyon) bir frekans/enerji değildir ama bütün frekansların tohumu olduğu düşünülür. Her şey Takyon'dan gelişir/meydana gelir. Takyon, uyumsuzluğun yakınına geldiğinde, denge yaratır. Mükemmel form Takyon'da kodlanmıştır. Takyon şifa vermez ama vücut Takyon'u daha iyi hissetmek için ihtiyaç duyulan enerjiye dönüştürür. Takyon ışık hızından daha hızlıdır. Takyon EMF’ nin (örneğin; elektrikli cihazların oluşturduğu elektromanyetik alanlar) yakınına geldiğinde, negatif alanların etkilerini pozitif enerjilere dönüştürür.

Takyon'a uyumlandıktan sonra titreşimleriniz değişir, bu nedenle enerji sorunları kendiliğinden ortadan kalkar. Başkalarına enerji verirken ya ellerinizi Takyon anteni olarak kullanarak alıcının bedenindeki sorunlu bölgelere enerji verirsiniz ya da Takyon antenlerini kullanırsınız. Takyon'un amacı bedeninizin titreşimlerini yükselterek enerji sorunlarını önlemektir. Takyon 9 aşamalık bir sçalışmadır. Uyumlanmak için hiçbir ön koşul yoktur.

Takyon 1: Burada Takyon'a uyumlanırsınız/Takyon gücünü kazanırsınız. Vücudun üzerine konulan aletler geliştirmeyi, suya enerji yüklemeyi, elektromanyetik alanı nötr duruma getirmeyi vb öğrenirsiniz.

Takyon 2: İleri uyumlanma/Takyon gücünü daha çok kazanma

Takyon 3: İleri uyumlanma/Takyon gücünü daha çok kazanma. Enerji çalışmalarında kullanmak için daha güçlü aletler yapmayı öğrenirsiniz. Ayrıca Takyon 1 - 2 - 3 uyumlamaları yaparsınız.

Takyon 4 - 5 - 6: Takyon'a daha ileri uyumlanma (Takyon 6'dan sonra yüzde 100) Enerjiyi yönlendirmek için bir Lazer anteninin nasıl yaratılacağı kuramı. Takyon 4 -5 -6 uyumlamaları yapabilirsiniz.

Takyon 7 - 8 - 9: Takyon'a daha ileri uyumlanma (Takyon 9'dan sonra yüzde 300) Bedeninizi yavaş yavaş bir Takyon antenine nasıl dönüştüreceğiniz gösterilir. Takyon 7 - 8 - 9 uyumlamaları yapabilirsiniz. Her uyumlamanın arasında bir günlük bir tamamlanma süreci olmalıdır.
 

termagant

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Nis 2010
Mesajlar
181
Tepkime puanı
10
Konum
19
Çok güzel paylaşım, diğerleri gibi :)
Bu çalışmalar peki nasıl yapılıyor? Bu aşamalarda neler yapmamız gerekir? Yada bizler yapabilirmiyiz :)
 

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,111
Tepkime puanı
5,032
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu kavram ışık hızından daha hızlı olan bir sistemi anlatmaktadır. bir tür ışınlanma gibi birşey. bilimsel olarak orta atılmıştır.. daha sonra enerjisel düzlemede incelenmeye başladığında gezegenler arası yolculuk için kullanılabileceği. yada 5 boyut gibi astral boyutlara gidilebileceği öne sürülmüştür.

zihinsel faliyetlerimiz. ışık hızından daha hızlı haraket eder. duyu görü. astral seyehat takyon hızı ile anlatılabilir.

reiki. evrensel diğer enerjiler. haya kurma. imajinasyon. astral seyehat gibi enerjisel çalışmalar takyona ulaşmamızı sağlar.

farkındalığın artması ile zihinsel sürecimiz artar. yani bilmek eyleme geçmek için ilk adımdır.

takyonun ne olduğunu biliseniz. onuda kullanabilirsiniz.

bu bir şifacının oluşturduğu sistem haline haline gelebilir bu sayede.

kısacası kullanan bir kişiden öğrenebilir kullanabilirsiniz ya da kendiniz farkındalığınızı arttırarak diğer çalışmalarla birleştirerek tabiki kullanabilirsiniz.

ki zaten zihinsel bir faliyet yaparak takyon hızına ulaşıyorsunuz.
 

termagant

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Nis 2010
Mesajlar
181
Tepkime puanı
10
Konum
19
Teşekkürler, Sevgili URUM..O zaman öncelikle bilgileri toparlayıp, belli bir düyene gelebilmem gerek.Sonrasında çalışmak daha doğru olur sanırım.Tuhaf ama, insan içinde bi yerde bir enerjinin olduğunu biliyor, hissedebiliyor.Ancak bunu işler hale getirebilmek çok zaman alıyor.Yada başaramıyoruz..Paylaşım,bilgiler ve tavsiyeler için çok teşekkürler. Emeğinize sağlık...
 

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,111
Tepkime puanı
5,032
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
enerjinin işler hale gelmesi zaman almıyor enerji hazır. arkındalık ve düşünce sistemimizdeki değişim zaman alıyor. kendimize güven zaman alıyor.
 

ugur2

Kayıtlı Üye
Katılım
13 Ağu 2011
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
takyom uyumlaması alanlar başkasına takyon uyumlaması yapabilirmi
 
Üst