Sorgular

Şiron

Kayıtlı Üye
Merhaba , umarım bu sefer doğru başlık adı altında soru soruyordum. Bir kaç sormak istediklerim var...

Konu şöyle başlıyor , bir dönem farklı kültürlerin spritüel konularını inceliyor ve kitaplar okuyordum. O dönem melek alfabesi tarzı konular vardı semboller gezegen burç hepsini kitapta biraz göz gezdim kenarıya koymuştum.

Aradan bir kaç zaman geçti , Aile üyelerimden bir ablam Rune aldığını söyledi. Bizim büyükler bu konulara girince aklıma okuduğum kitaplardan melek alfabesi geldi kimileri enoc diyor sanırım.
Dikkatimi çekti fakat araştırmak veya her hangi bir inanç gütmedim inceledim ve aileme bir kaç bildiklerimi anlattım renkler , tahtaya kazına bileceğini vs. Sonra aradan baya zaman geçti ve rutin işlerimden biraz zaman ayırmak istedim. Bende bir kaç sembol var , nasıl çalışıyor ne anlama geliyor çözemedim. Tek alfabe bilgim var kombinasyon yorumlamayı bilmiyorum. sembolleri renk kullanıp , kombine etmişler. Buralar da bazı konulara denk geliyorum semboller vb. Elimde olan sembolleri öğrenmek istiyorum. Ona göre aktif veya imha edebilirim. Haaa aile büyüklerin neden alıyor derseniz. Onlar o kadar sorunlar yaşadılar ki çözüm aradıkça bazen yanıldı bazen de çözümün kapısı mükafatıyla geldi bazıları aydınlandı ve güzellikleri ile süslendi. Çok şükür ki onlara diyim. Bu arada başta ben Rune 'leri önemsemedim. Okuduğum kitaplar sonrası hanemde olması şaşırtı bu yüzden sorguluyorum.