Son sözlerim

marble

Kayıtlı Üye
Yeşil ölüm tüm dünyayı kapladı ve çok büyük acılar getirecek insanoğlu sana bunun yanında bir virüs daha çıkacak ne kadar sizi uyarsamda yazılarımı sildiniz
depremler sizi bekliyor tüm dünya evresi vahşileşecek kasırgalar daha sık ve şiddetli olacak depremler daha şiddetli ve yıkıcı olacak yağan yağmur daha şiddetli sıcaklık ise kuraklığa götürecek artık dünya insandan aldığı şiddeti geri verecek bu evrede göklerden bir takım işaretler göreceksiniz bu olaylar dünyanın başlangıç devresinden beri böyle oldu

Mu devresindeki insanların başına da bu geldi meçhul birtakım hastalıklar baş göstermişti
Dünya inkılabının son anına doğru bittabi kitleler halinde ölümler olacak hastalıklar çoğalacak dünyada yaşamak çok ıstıraplı ve zahmetli bir hale girecektir.

Henüz yoğun evre gelmedi şuan başlangıcın başlangıcındasın insanoğlu ve şuan bile paniklemekte ne yapacağını şaşırmaktasın.

Artık konu açmayacağım artık sizlere bir şey anlatmaya çalışmayacağım sadece sizleri uyarıyorum dünyanın bu evresini ciddiye alın

Bu devrenin asıl başlangıcının tarihini de sizlere veriyorum 1.4.2020

Esenlikler

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Marble, biz bu Mabet te herkesi oldugu gibi kabul ettik.

Seni kabul etmeyenler ve seninle dalga geçenler utansın.

Sana katılmıyor olabiliriz ki ben katılmıyorum, dile de getirdim.
Bazıları espriden de öte dalga geçti, halada devam ediyorlar. Sen bunlara karşılık vermek için (başlatmadıgın oyunda cevap verdin) argo ve aşağılayıcı sözcükler kullandın.

Bence herkes agzını payını aldı. Şimdi hala devam etmek anlayışsızlık ve merhamet yoksunlugundan ileri geliyor.

Hayatın, senin tercihidir. Şu saatten sonra "bana saygı duy" diyenler önce saygı duymayı öğrenmeliler.

Bu sefer karşılıklı anlayış ve uzlaşıyla... inşallah, yeniden hoşgeldin, diyorm kendi adıma.
?
Üzdümse affola...

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Marble, biz bu Mabet te herkesi oldugu gibi kabul ettik.

Seni kabul etmeyenler ve seninle dalga geçenler utansın.

Sana katılmıyor olabiliriz ki ben katılmıyorum, dile de getirdim.
Bazıları espriden de öte dalga geçti, halada devam ediyorlar. Sen bunlara karşılık vermek için (başlatmadıgın oyunda cevap verdin) argo ve aşağılayıcı sözcükler kullandın.

Bence herkes agzını payını aldı. Şimdi hala devam etmek anlayışsızlık ve merhamet yoksunlugundan ileri geliyor.

Hayatın, senin tercihidir. Şu saatten sonra "bana saygı duy" diyenler önce saygı duymayı öğrenmeliler.

Bu sefer karşılıklı anlayış ve uzlaşıyla... inşallah, yeniden hoşgeldin, diyorm kendi adıma.
?
Üzdümse affola...

güzel söyledin...

Ama kendisinin tekamülü gereği, kendi zekasının ve bildiklerinin esiri olmaması için ağzının payını alması gerekiyordu. Muhtemelen bu süreç onun kendi hayatında da devam edicek. Kibrinin dualitesini yaşaması gerekiyordu. Bu sitede 1001 farklı düşünce var ve insanlar bir şekilde birbirlerine saygı duyuyor...

Şahsen bana "evladım, yavrucum, haddini bil, seni lanetliyorum" diye konuşan birine daha beter troll cevaplar veririm. diğer üyeleri bilemem.

SiriusB

Kayıtlı Üye
01.04.2020 tarihini geçen yıl rüyamda görmüştüm Büyük bi deprem olmuş 2021 yılında konuşan iri kedilerin bulunduğu bi evdeydim.
Enteresan. Neler olacak bakalım

Enneagram

Banlı Kullanıcı
01.04.2020 tarihini geçen yıl rüyamda görmüştüm Büyük bi deprem olmuş 2021 yılında konuşan iri kedilerin bulunduğu bi evdeydim.
Enteresan. Neler olacak bakalım
Olumlu düşünün.
Negatif enerjileri desteklemeyin yoksa sırf siz dediniz diye şartlar olgunlaşırsa bile çıkabilir.

Negatif düşünceler bu yüzden çok dillendirilmez. "Ya hayır söyle yahut sus" der, fahri kainat efendimiz.

Marble söyledi sende ekleme yaptın. Cık iyi olmadı.

İnsan kendini çok küçük sanıyor. Bütün problem aslında buradan doguyor.

SiriusB

Kayıtlı Üye
Olumlu düşünün.
Negatif enerjileri desteklemeyin yoksa sırf siz dediniz diye şartlar olgunlaşırsa bile çıkabilir.

Negatif düşünceler bu yüzden çok dillendirilmez. "Ya hayır söyle yahut sus" der, fahri kainat efendimiz.

Marble söyledi sende ekleme yaptın. Cık iyi olmadı.

İnsan kendini çok küçük sanıyor. Bütün problem aslında buradan doguyor.
Bütün negatif düşüncelerimi iptal ediyorum

Talahu

Kayıtlı Üye
Allah bilir fakat büyük ihtimalle bu süreç bazı ''önemli'' kişilere ve kaynaklara göre 14 Kasım 2021 tarihli büyük açılış günü* ile bitecek ve dünya yeni bir döneme girecek, uzun aradan sonra yeryüzünde sahte ve gerçeği ile beraber mucizeler tekrar görülecektir...

Ucuz spoiler yazmak :D.