SOLOMON PENTACLE

Maximillian

Kayıtlı Üye
Aklıma bir şey takıldı ben bu pentacle malzemesini yüzüğe işlenmiş halde alsam kutsanmış athame ile üstünden geçsem ve pentacle ın aynı yapım günüde yapım saati kuralına göre uysam sonuç hüsran mı olur yoksa zefare mi ?

Maximillian

Kayıtlı Üye
eklemeyi unuttum kanım ilede aktive edicem kanı 1 2 damla mührün üstüne sürücem zaten yüzeyi full kaplanır

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Aklıma bir şey takıldı ben bu pentacle malzemesini yüzüğe işlenmiş halde alsam kutsanmış athame ile üstünden geçsem ve pentacle ın aynı yapım günüde yapım saati kuralına göre uysam sonuç hüsran mı olur yoksa zefare mi ?
Aldığınız nesneyi arindirirsaniz. Sonra kendi aktifleştirme ritüeli yaparsanız gayet başarılı olursunuz.

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
süleymanın mührü yada pentacle ı adı altında yüzlerce farklı sigil var siz ne amaçla kullanıcaksınız aktif ettiginizde çünkü çogu insan süleyman yüzlügü süleyman kolyesi alıp takınca varlıkları kontrol edebilecegine yada hükmü altına alacağını düşünüyor

Maximillian

Kayıtlı Üye
süleymanın mührü yada pentacle ı adı altında yüzlerce farklı sigil var siz ne amaçla kullanıcaksınız aktif ettiginizde çünkü çogu insan süleyman yüzlügü süleyman kolyesi alıp takınca varlıkları kontrol edebilecegine yada hükmü altına alacağını düşünüyor
jüpiter 5. pentacle araştırınız sonrasında bana tekrar dönünüz

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
jüpiter 5. pentacle araştırınız sonrasında bana tekrar dönünüz
vizyon için kullanmayı planlıyorsunuz ama nasıl bir şey istiyorsunuz vizyon anlayaşınız yatırımmı ,paramı, iş fikrimi, var olan işinizi geliştirmek şirketinizi büyütmek mi , veya zor durumdasınız akıl fikir almak içinmi kullanıcaksınız normalde muskalarda,islami tılsımlarda yada diger sembollerde vs hepsinin bir koruyucu varlıgı yada görevli varlıgı oluyor onla temas kurabilirseniz yada o sizle rüyanızda temas kurarsa bir varlık şeklinde isteginizi söyleyebilir vizyon olarak üstte yazdığım gibi çoğu solomon yada süleyman tılsımı dedigimiz şeyin 100 lerce farklı sembolu var insanlar elleriyle çiziyor ibranice yazılar halkalar vs işlevi olmuyor çoğunun

normalde dediginiz şeyi yapan oluyor mesela muskanın yada vefkin koruyucu varlıgıyla iletişime geçme vs siz sonuçları yazın yaşadıgınız olayları bende merak ettim

Alakan

Kayıtlı Üye
Maxi uzun süredir bu mühür ile uğraşıyorsunuz takip ediyorum. İlk denemeniz başarısız mı oldu veya istediğiniz sonuçları mı alamadınız o sebeple mi yöntem değiştiriyorsunuz yoksa başka bir sebebi mi var?
Bizi de bilgilendirirseniz sevinirim. Ben de merak ediyorum bu çalışmanın sonuçlarını.

Maximillian

Kayıtlı Üye
Maxi uzun süredir bu mühür ile uğraşıyorsunuz takip ediyorum. İlk denemeniz başarısız mı oldu veya istediğiniz sonuçları mı alamadınız o sebeple mi yöntem değiştiriyorsunuz yoksa başka bir sebebi mi var?
Bizi de bilgilendirirseniz sevinirim. Ben de merak ediyorum bu çalışmanın sonuçlarını.
Kendi elim ile yaptığımda vizyon açtı ama benim istediğim vizyon bambaşka ve teşekkür ederim takibin için şimdi 10 kat özenip yapıcam :) işin bu noktası bir yana elime geçtiğinde kan aktivasyonu sonrasında üzerlilik ve manna karışımı bir ilaç içip sonuçlara bakıcam ölmez isem buradan mesajımı görebilirsiniz ilgilenen beğenen ve okuyan herkese teşekkür ederim . Beni bekleyin....

Maximillian

Kayıtlı Üye
yüzük geldi sıra aktifleştirmek için ocak aynının dolunayı veya ayın yükselen zamanında , bu arada manna ve üzerlilik temin ediyorum aynı anda yapıcam hepsini olucak bu sefer