Solomon Devils (hz. süleymanın bedensiz varlıkları) VASSAGO

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Vassago

Kadınların en gizli sırlarını bile bulabilen melek olarak gecmektedir iyi bir doğası olduğu oldu için melek olarak düşünülmektedir.yunan tanrısı hermes den türetildiğinede inanılmaktadır.kayıtlarda prens olrak olrak gecer yine erkek olarak tasvir edilir bir kayıtdan yine ceviri yapmaya calışacağım

Vassago, Kötü ruhlar olan hiyerarşinin olduğu 6 baş iblisten cehennemin kudretli bir prensidir. , kötü ruhlar lejyonunun içinde 2o varlığa hükmeder Sihirbazdır.olan gecmişten haber verir ve gelecek olan olayları söyler ve herkezi ikna edebilir.kayıp olanları bulur hazineleri keşfeder saklanmış olanları bulur.iyi bir doğası vardır.

Vassago, şekil değiştirir, kötü ruhu sakinleştirir, ve genellikle ana hatlarıyla tamamen olgunlaştırır ve savaşlarda hzılı ve azimli olunmasını sağlar. aşk büyüleride yapar.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bir sorum olacak.
Forumda okuduğum kadarıyla cinler gelecekten haber veremezmiş.
Bu dediğiniz varlık iblis olduğu için mi hem geçmiş hem gelecekten haber verebiliyor?

Ameno

Kayıtlı Üye
Vassagoyu nasıl çağırırım?

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Bu bilgileri nasıl kullanabilir bir işimize yarar mı yoksa sadece bilgi amaçlımı?

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Bir sorum olacak.
Forumda okuduğum kadarıyla cinler gelecekten haber veremezmiş.
Bu dediğiniz varlık iblis olduğu için mi hem geçmiş hem gelecekten haber verebiliyor?
kuran ı kerime göre mümkün degil..

kuran kerime göre mümkün degil haber veremezler iblis buna dahil..

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Evet haber veremezler ancak nasıl oluyordu bazı bilgileri verebiliyorlar_? Tesadüf mü, ya da yalan mı_? Öncelikle ben kendi fikrimi söylemek istiyorum. İki yıl önce bir kahve falı baktırmıştım ve gelecekte olan iki şeyi bana söylemişti ve gerçekten de ikisi de gerçekleşti. Tesadüf mü_? ikisi de mi kesinlikle hayır. Yalan mı tabiki hayır_? İkisi de güzel şeyler di ve gerçekleşti. Bu durumda bu nedir_? Gelecekten haber veremezler diye duyuyoruz ancak yaşanılanlar nedir_?

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bence Kuranda geçen ana şeytan dünyada olacak herşeyi biliyor ama sadece dünyada gelecek dediğiniz zaman sadece dünya içine girmez bütün evren girer bence kuranda geçen geleceği göremez ifadesi daha büyük bi manaya geliyor yoksa sizin gündelik yaşantılarınız vs yapabileceğiniz hataları size söylemeleri çok büyük bi marifet değil...(Adı üstünde ana şeytandan bahsediyoruz bu varlık zaten sonucu biliyor Kurana göre vs zaten işin içinde lanetlenende o Allah ile diyaloğu olanda ondan iyi kim bilebilir ki...)

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Şeytan kati suretle geleceği bilemez neden dersen o bile bilseydi bu hataya düşmezdi.Çünkü o lanetlendi.Ve melekler dahi bilemiyo geleceği kendilerine bildirildikleri kadar biliyolar.Bence Kimse geleceği bilemez sadece Allahın istediği zatlar bilebilir.

musashi

Banlı Kullanıcı
vassagoyu çağıran olmusmudur acaba olmussa şayet nasıl bir diyalog kurmuslar çok merak ediyorum

satelcom

Banlı Kullanıcı