Solomon Devils (hz. süleymanın bedensiz varlıkları) GAMİGİN

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Gamigin

diğer isimleri :Gamigm, Gamygyn, Samigina.

Küçük bir at gibi görünür fakat efendisinin isteğine göre insana dönüşebilir. At sesiyle konuşur. Otuzun üstünde alt kademeden olan Lejyon emrinde çalışmaktadır. Tüm liberal fiziği öğretir ve ölmüş ruhların günah işleyenlerini rapor eder.

bazı kaynaklarda günahları yazan işlenen günahları secip günahları diğer lordlara bildiren bir presn olrak gecer bazı kaynaklarda ise kralların yardımcısıdır çok güzel bir sesi vardır.kadınların cinsel tatmin aracıdır.hokkabaz ve yaşadığı kadınlarla macaralarını çok güzel anlattığı için eğlendiricidir

boynuzlu kanatlı bir at olarak tasvir edlir insana dönüştüğünde yakışıklı kibar naif bir bünyeye dönüşür

cinsel amaçlı büyülerde kullanılır erkekler tarafından yapılan büyüler için davetlerde çağrılması en az olan varlıktır.

http://img375.imageshack.us/img375/8955/81109991ba5.jpg[/img][/URL)

temsili resmi yukardaki gibidir sembolü ise aşağıdaki gibidir.

[URL="http://http://imageshack.us:a9yxpdsj"]

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Tesekür ederiz!Aslinda ben senin kisisel deneyimlerinide merak etmistim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
BENİM ŞAHSİ BİR DENEYİMİM YOK solomon kayıtlarına çalışmaya 2 yıl önce başladım ama 2 yıl tabi dolu dolu olarak çalışmadım. yavaş yavaş ilerliyorum herhangi bir çalışma denemedim henüz ama denemeyi düşündüğüm bazı çalışmalar var bu çalışmalar neticesinde bişey olurmu şuan için bilmiyorum ama denersem ve birşey olursa bu deneyim mutlaka paylaşılacaktır. deneyip bişey olmsada paylaşılacaktır

burdaki bilgiler kitaptan ceviridir

$ lugh $

Kayıtlı Üye
Lesser Key of Solomon bilinen adıyla ''Goetia'' adlı kitapta tarif edilen varlıklar aslında saygı gösterilmesi gereken Pagan tanrılardır.Bu yüzden şahsen ben bu varlıkları Solomon'un kitabında tarif ettiği şekilde ''üçgenler'' içerisinde hapsedip davet etmeyi uygun bulmuyorum çünkü bu varlıklar insanların kötülüğü için çalışan ''iblisler'' değil kişisel gelişimimize katkı sağlamak amacında olan varlıklardır.Bu yüzden saygıyı hak etmektedirler.

Diagramma

Kayıtlı Üye
Üçgen veya daire çağıran kişinin kendini koruma yönetemidir... Bunun saygıyla bir alakası yok... Bir varlığı çağırdığınızda o üçgenin ve ya dairenin dışına çıktığınızda (ki asla tavsiye edilemez) neler olacağını kendi gözlerinizle görebilirsiniz... Hem hayati bir tehlike içine girer hemde o varlığı bir daha göndermeniz çok çok zorlaşır...

Whısper

Kayıtlı Üye
bu konu cok ilgimi cekti fakat bu şemanın link'i kırık sanırsam urum. bir kac sorum olacak.
Şemayı nasıl ve nereye cizmemiz gerekmekte?
bu varlıkları cagırmak icin gerekli dua mantra varmı varsa nerde nasıl bula bilirim yada paylasırmısınız.
bu varlıkların habercilerim olamaları mümkünmü?
Urum en kısa zamanda birazdaha aydınlatmanı istiyorum... paylasım icin teşşekkürler.

mecra

Kayıtlı Üye
bildiğime göre haber getiriyorlar ama gelecekten deil sadece o zamandan...arkadaşlar yanlışsam düzeltin...

gothness

Kayıtlı Üye
Lesser Key of Solomon bilinen adıyla ''Goetia'' adlı kitapta tarif edilen varlıklar aslında saygı gösterilmesi gereken Pagan tanrılardır.Bu yüzden şahsen ben bu varlıkları Solomon'un kitabında tarif ettiği şekilde ''üçgenler'' içerisinde hapsedip davet etmeyi uygun bulmuyorum çünkü bu varlıklar insanların kötülüğü için çalışan ''iblisler'' değil kişisel gelişimimize katkı sağlamak amacında olan varlıklardır.Bu yüzden saygıyı hak etmektedirler.

katılıyorum.. kesinlikle saygıyı hak ediyorlar zaten saygı çerçevesinde davrandığın sürece pek sorun teşkil ettikleride görülmemiş

darthkaan

Kayıtlı Üye
Peki aklima bisi takıldı solomons devıls asıl cevırısı Hz suleymanın ıblıslerı oluyor ama yukardakı cevırıde cinlerı denmiş ama ıblısler ve cınler aynı şeyler değıl dımı bıraz bunu acıklarsanız cok sevınırım . tesekkurler

kaamos

Kayıtlı Üye
Çalışılması gerçekten zor diye duymuştum Süleymanın Anahtarı'ı ile deneyeni de en azından Türkiyede görmedim. Sanırım her birinin gerçekleştirebildiği dilekler vardı.