Sizce ne peri kizimi büyümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kapfoklan34

Kayıtlı Üye
İş
ÖĞRENCİ
Merhaba Benim Bir Arkadaşım var adı miraç 15 yaşında ve bana küçüklükten beri değişik olaylar oluyor dedi. mesela asansörde ıslık çaldığında asansördeki telefonlar patlıyor dedı ne zaman ıslık çalsam birşey oluyor dedi korkuyorum dedi eve geldiğimde banada abimede aynı şeyler oluyor dedı tuvalete gırdıgımde kulağım çınlıyor dedı ve bana bir resim gönderdi bu resımde şeytan resmi var ve ne anlama geliyor yardımcı olurmusunuz ben ona fal baktım falında benım yorumlamama göre peri kızı vardı kahvesinde ama siz daha bilgilisiniz hee bide önceden muska takıyormus bende domuz yağı olabilir muskada büyü olabilir diye karar verdim ama muskayı kaybetmis bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler...Ekli dosyayı görüntüle 4928 Ekli dosyayı görüntüle 4929

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu süs eşyasında şeytan yok o bir kaplan. Kulak çınlaması bir belirti değildir. o yüzden bir önemi yok bedenin normal bir fonksiyonudur.

Islık çalınca asansördeki telefonlar patlıyor kısmını anlamadım. Asansördeki diğer kişilerin telefonları mı patlıyor muş.

muska da büyü olabilir ne demek onuda anlamadım. muska zaten tılsımların katlandığı şekil anlamana gelir. Yani zaten büyülü bir şey.

Biraz kafanız karışmış, birazda o kızın kafası karışmış birazda eksik anlatılmış. daha doğru ifadeler kullanırsanız daha doğru yönlendiririz

kapfoklan34

Kayıtlı Üye
İş
ÖĞRENCİ
Yani Anlatmak istediğim asansörde ıslık çaldığında asansörlerde telefon var onlar patlıyormuş ve fal baktırmış falda ise PERİ KIZI ÇIKTI BEN ÖYLE YORUMLADIM DAHA DOĞRUSU ÇÜNKÜ SAÇLARI UZUN BİR KIZ VARDI VE BU OLAYLAR ÜZERİNE AKLIMA ÖYLE GELDİ İFADELERLE ANLATIRSANIZ DERKEN PEK BİRŞEY ANLAMADIMN...

hürem

Kayıtlı Üye
Domuz yağı olabilir derken ben anlayamadım neye göre böyle bir ihtimal verdiniz, birisi, ıslık çalınca kötü şeyler olsun diye büyü mü yapmış arkadaşınıza. Resmi nerede çekmiş, resimle ilgili şüpheleriniz nedir ayrıca neden muska takıyormuş. Ben yazdıklarınızın hiçbirisi arasında bir bağ kuramadım.

dexter

Elit Üye
Yani Anlatmak istediğim asansörde ıslık çaldığında asansörlerde telefon var onlar patlıyormuş ve fal baktırmış falda ise PERİ KIZI ÇIKTI BEN ÖYLE YORUMLADIM DAHA DOĞRUSU ÇÜNKÜ SAÇLARI UZUN BİR KIZ VARDI VE BU OLAYLAR ÜZERİNE AKLIMA ÖYLE GELDİ İFADELERLE ANLATIRSANIZ DERKEN PEK BİRŞEY ANLAMADIMN...

Sevgili kapfoklan34;
Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamina geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmak yasaktır.
Sitemizin kurallarını okumanız için linki veriyorum.
http://www.gizlimabet.com/threads/15154-Gizlimabet-Kuralları-(Herkes-okumalı-)

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.

Tude

Kayıtlı Üye
Şeytan figürü tüm ürkütücü vasıflarından arınmış, daha çok komik bir kimliğe bürünmüş gibi.

kapfoklan34

Kayıtlı Üye
İş
ÖĞRENCİ
Domuz yağı olabilir derken ben anlayamadım neye göre böyle bir ihtimal verdiniz, birisi, ıslık çalınca kötü şeyler olsun diye büyü mü yapmış arkadaşınıza. Resmi nerede çekmiş, resimle ilgili şüpheleriniz nedir ayrıca neden muska takıyormuş. Ben yazdıklarınızın hiçbirisi arasında bir bağ kuramadım.

resimi abisinin evinde çektik arkadaşım bundan şüphelendi muska konusuna gelincede muskanın içinde domuz yağı var ise büyü oluyormuş ben öyle biliyorum.. arkadaşım küçüklükte başladı bu olay dediği içinde o zamanlar muska takıyormuş tabi. bende bunu muska ile çelişkilendirdim . ıslık bir çağrıdır derler ıslık çalınca dediğim gibi olaylar oluyormuş belkide bir cin di. tabi ifritmi yoksa rahman cinlermi bilemiyorum muska takmasının nedenide önceden korudugu için rastgele yani takıyormnuş

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Üstad sana tek dicem şey şu bak. Şimdi ben bu tip gereksiz illegal yollarla dünyaya gelmiş yaratık ve bunun gibi hristiyan dinine ne biliyim diyer dinlerde gerçek sayılan bir çok yaratık la karşı karşıya durdum. Çoğu olay oldu. Bu bana sorarsan basit bişey korkmana gerek yok. Enerjisi yüksek olan bir varlık olabilir. İllegal bir yolla bulundu yerden ayrılmış ki seni korkutup zarar veriyor. Bu tip yaratıkların yoketme çözümleri vardır. Bu tip şeylerden korkma bunun hangi dine mezçup olduğunu bilmiyorum ama sen ilk başda bir hocaya git çözüm bulamazsa bir papaza.

ikbal1505

Guest
Üstad sana tek dicem şey şu bak. Şimdi ben bu tip gereksiz illegal yollarla dünyaya gelmiş yaratık ve bunun gibi hristiyan dinine ne biliyim diyer dinlerde gerçek sayılan bir çok yaratık la karşı karşıya durdum. Çoğu olay oldu. Bu bana sorarsan basit bişey korkmana gerek yok. Enerjisi yüksek olan bir varlık olabilir. İllegal bir yolla bulundu yerden ayrılmış ki seni korkutup zarar veriyor. Bu tip yaratıkların yoketme çözümleri vardır. Bu tip şeylerden korkma bunun hangi dine mezçup olduğunu bilmiyorum ama sen ilk başda bir hocaya git çözüm bulamazsa bir papaza.

Gmpp'de inançlara, dinlere hakaret veya saygısızlık yapamazsınız. Bu size ilk uyarımdır. Ayrıca özelden yardım etme/yardım istemek yasaktır. Gerekli gördüğünüz şeyleri konu altından yazın. Bu kurallara uymayan üyeler yasaklanır.

striker

Kayıtlı Üye
C şıkkı hiçbiri, yaşınız genç ve esrarengiz olan her olaydan etkileniyorsunuz. kendi gölgenizi farklı şekillerde görmeniz bile mümkün. bir büyüğünüzden imkanınız var ise bir uzmandan yardım alınız.
saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...