Şirinlik İçin Maji Uygulaması

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ŞİRİNLİK BÜYÜSÜ

sabah uyanır uyanmaz küçük metal bir kabın içine(kesinlikle metal olmalı)bir parça soğuk süt koyun.Elinizle sütten bir parça alın ve yüzünüze sürün ama yüzünüzde boşluk kalmicak şekilde sürülcek.aynı işlemi 11 kere yapın ve her defasında 3 kere toplam 33 kere MUTTAN KABALİ kelimelerini söyleyin.işlem bitince yüzünüzü soğuk suyla yıkayın büyünün etkisi ertesi günün sabahına kdr sürücek sizi herkes aşırı sempatik ve tatlı görücektir

Şaman

Kayıtlı Üye
bu arada belirtmek isterim ki bu mısır sümer veya süryani değil druid geleneğinden gelen bir büyüdür.

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
bir de bu büyüler ne kadar etkili muamma!

crucifixion

Kayıtlı Üye
evet şamanın dediği gibi druid büyüleri, okumuştum bu büyüyü.

Şaman

Kayıtlı Üye
aslında denedim bir iki tanesni ve etkisini hissetmedim.
pek tavsiye etmem o kitabı

crucifixion

Kayıtlı Üye
ben de hissetmedim denediklerimde. belki de denerken bile inanmadım gerçekliğine o yüzden.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ben hiç denemedim bilmiyorum bütür büyüleride pek sevmem zaten ben zor heykelli yazmalı okumalı büyüler seviyorum

Şaman

Kayıtlı Üye
anadolu büyülerinin gözünü seveyim:D

maripoza

Kayıtlı Üye
Vincent'ın kitabında yazıyordu bu (ve Güzellik büyüsü)

Osiris

Kayıtlı Üye
Deniz Vincentenin ''Druidlerden Yürüttüğüm Popüler Büyüler'' adlı kitabından alıntı...Ancak bu büyüler bana biraz saçma geliyor...Kitaptaki büyüler......

esra61

Kayıtlı Üye
Muttan kabalinin anlami ne acaba tesekkueler

Pixie22

Kayıtlı Üye
bunun druid büyüsü olduğu düşünüyorum ben

tekseleme

Kayıtlı Üye
ben bu tip şeylere inanmıyorum sütü yüzüne sürüyosun falan özür dileyerek söylüyorum ama gerçekten saçma bu uygulama eğerki gerçekse ki pek ihtimal vermiyorum böyle herkesin yapacağı kadar kolay olamaz.iyi geceler

Kairixer

Kayıtlı Üye
Uygulama bir günlük, ertesi sabah tekrar etmek gerekir . Durit büyüsü dür . Daha önce urum tarafından paylaşıldı , bilginiz tam ve tecrübe edilmiştir. Fakat uygulama hatası var . Doğru uygulama sitede mevcuttur.

Demre

Kayıtlı Üye
Şemsul maarifte okumustum; bir kagida 40 adet arapca sin harfini yazip, koltuk altinizda muhafaza ederseniz insanlara sevimli gorunursunuz diyordu. Büyü mü degil mi bilmiyorum dogrusu. Bilgisi olan arkadaslarin fikrini merak ediyorum. Bir de ya vedut esmasini zikretmek de insanlar tarafindan muhabbet gormeyi saglar diye okumustum biyerde. Fakat esma uygulamalari hakkinda bi cok uyari da okudum. Rastgele okunmamaliymis, kimde ne tur etkileri olacagi konusu herkesce bilinen bisey degil sanirim. Yeterince saglam bi kaynagim olmadigi icin denemeyi dusunmedim sahsen.