Şirinlik için dua

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Gulutullahe evirrahman ey yamen tedu felehül esmail hüsna ve la techer bi selatike ve la tu ha fid biyha vep degi beyne zalike sebile ve gulul hamdi lilla illezi lem yeddehiz veleden velem ye kül lehü şerikül fil mülk ve liyyü minez zillü ve kebbürü tek bira.

Bunu hergün okuyabilirsiniz. Abdestli olarak okunmalıdır.

deli_i

Kayıtlı Üye
110. Kulid'ullahe evid'ur rahman eyyem-ma ted'u fe lehül esmaül husna ve la techer bi salatike ve la tühafit biha vebteğı beyne zalike sebıla
111. Ve kulil hamdü lillahillezı lem yettehız veledev-ve lem yekül-lehu şerıkün fil mülki ve lem yekül-lehu veliyyüm-minez zülli ve kebbirhü tekbıra"""(isra suresi-110-111. ayetler)
ayetin latince yazılışında bazı hatalar vardı. doğru yazılışını aktardım. bu çok hassas bir konu lütfen biraz daha dikkatli olalım.
(mesela arapçada p harfi yoktur. bir yerde de eksik vermişsiniz.)
selam ile....

marvel

Kayıtlı Üye
peki bunu yazarken Arapcami? ve normal kalem ile yazabilirmiyiz? tskler...

Pantea

Kayıtlı Üye
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Gulutullahe evirrahman ey yamen tedu felehül esmail hüsna ve la techer bi selatike ve la tu ha fid biyha vep degi beyne zalike sebile ve gulul hamdi lilla illezi lem yeddehiz veleden velem ye kül lehü şerikül fil mülk ve liyyü minez zillü ve kebbürü tek bira.

Bu benim tarafimdan defalarca denenmis ve onaylanmis bir dua gercekden ama gercekden cok etkili , esimle aramizda hic sorun olmamasina ve genelde iltifat etmeyi seven bir ese sahip olmama ragmen bu duaya ilk rastladigimda merak icin denemek istedim ve ayni gunun aksami cok sasirtici sekilde esim bu aksam cok " sirin " gorunuyorsun dedi cok hos guzel yada cekici falan deseydi belki bu kadar sasirmayacakdim ozellikle agzindan sirin kelimesinin cikmasi beni sasirtti ve daha sonrada ne zaman denesem ayni sonucu aldim . Sabah uyandikdan sonra abdestli bicimde avuc ucunuze okuyup yuzunuzu ve bedeninizi mesh cekin etkisini goreceksiniz.

Şaman

Kayıtlı Üye
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

oha:shayatıda bu kadar bozuk bi arapça görmedim:Ddayım görse karından ölürdü herhalde

110. Kulid'ullahe evid'ur rahman eyyem-ma ted'u fe lehül esmaül husna ve la techer bi salatike ve la tühafit biha vebteğı beyne zalike sebıla
111. Ve kulil hamdü lillahillezı lem yettehız veledev-ve lem yekül-lehu şerıkün fil mülki ve lem yekül-lehu veliyyüm-minez zülli ve kebbirhü tekbıra"""(isra suresi-110-111. ayetler)
ayetin latince yazılışında bazı hatalar vardı. doğru yazılışını aktardım. bu çok hassas bir konu lütfen biraz daha dikkatli olalım.
(mesela arapçada p harfi yoktur. bir yerde de eksik vermişsiniz.)
selam ile....
eline sağlık:hurray:

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Gerçekten amma yazmışım ha Tşk ederim düzelttiğiniz için arapcayı yarım yamalak okuyabılınce böyle oluyor demekki :D:D:D:D:D

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu yaşta bu kadar çok bilgiye sahipken ,tek kusurun arapçan olsun Yule :) :Angel_anim:

damlacık

Kayıtlı Üye
iLK ABDESST ALIYORUZ PEKİ BUNU OKURKEN ADETİ WARMİ WE BESMELE CEKİLİYORMU???

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
dua besmele ile başlıyor zaten adedi yok 1 3 5 7 11 gibi sayılarda okuayabilirsiniz

zebill

Kayıtlı Üye
bu duayı hergün mü yoksa belli gün ay varmı çok soru soruyorum ama

damlacık

Kayıtlı Üye
Wala Zebill bnde sorcaktımda artık fazla olurum diye sormadım seninkini cewapladıklarında bende merakımı gidermiş olcam:D:D:D