Sıradan olmayan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Voyna

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba! aklıma takılan bir soru var ve sizle paylaşma gereği duydum.Ben kendimi diğer insanlardan daha özel hissediyorum ve herşeyi anlayıp yapabileceğimi hissediyorum ve bu durum ben 12 yaşından beri devam ediyor.Ego olduğunu sanmadığımıda ayriyetten ekleyeyim.Sizce neden böyle hissediyorum hala? cevap verirseniz çok memnun olurum.

aşk1

Banlı Kullanıcı
herkes bunları hisseder insan doğasında var bu. önemli olan yapabilmek yapın da öyle diyin böyle. yapıyorsanız da ne yapıyorsunuz?

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
özel olmak için güçlere ihtiyaç yoktur bence fikrimle özellik yaratırım ben öyle düşünüyorum

Voyna

Kayıtlı Üye
Bu bana olan durum bazen beni öyle bir motive ediyorki asla yapamayacağım şeyleri bile yapmaya başlıyorum ama etkisi kısa sürüyor :) sonra yine aynı şeyleri hissedip başa dönüyorum ve bu böyle devam ediyor.

Stephanie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Solist
Bende de var bu his ama yasadiklarimdan dolayi. .

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ne güzel :) aileniz sizi çok iyi yetiştirmiş. Her şeyi yapabilecek kapasitede bir bireysiniz. Bunun altında anlamlar aramayın bence ne istiyorsanız yapın :)

acid

Kayıtlı Üye
Bana göre her insan özeldir. Sadece kendisini keşfetmelidir. Narsistlik ya da daha farklı bir sorun olup olmadığına ise alanın uzmanları karar verebilir. Ama kendini keşfeden ve bir şeyler yapabilen insanlar diğerlerine göre daha özeldir. En azından benim görüşüm böyle.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Herhalde ilk defa bir konuda herkes hemfikir :)

''Her insan özel olduğunu hisseder ''

aşk1

Banlı Kullanıcı
merak ettim şimdi. ne yapıyorsun şu yaptıklarınızı bir paylaşır mısınız? özel değilse tabi.

Voyna

Kayıtlı Üye
Öncelikle yeni üye oldum cevabım gecikti kusra bakmayın.Tabiiki bir örnek vereyim.ben 3 gün önce ilk klasik gitarımı aldım.maddi gücüm pek iyi olmadığı için kursa gidemedim onun yerine internetten öğrenmeye çalışıyordum.tab ları akordu öğreniyordum ve tam o sırada yine aynı his oldu ve bir anda en sevdiğim şarkının gitar ile çalınan parçasını çalmaya başladım 6-7 saniye civarı.Kendime geldiğimde çok şaşkındım çünkü hayatımda ilk defa gitarı elime almıştım.Daha sonra normale döndüm

aşk1

Banlı Kullanıcı
Öncelikle yeni üye oldum cevabım gecikti kusra bakmayın.Tabiiki bir örnek vereyim.ben 3 gün önce ilk klasik gitarımı aldım.maddi gücüm pek iyi olmadığı için kursa gidemedim onun yerine internetten öğrenmeye çalışıyordum.tab ları akordu öğreniyordum ve tam o sırada yine aynı his oldu ve bir anda en sevdiğim şarkının gitar ile çalınan parçasını çalmaya başladım 6-7 saniye civarı.Kendime geldiğimde çok şaşkındım çünkü hayatımda ilk defa gitarı elime almıştım.Daha sonra normale döndüm
bu çaldığın parçaya bağlıdır. belkide çaldığın parça basitti. ve o yüzden yaptın. ve saz biliyor musun. artık çalamıyor musun parçayı normale döndüm derken.
başka neler yaşıyorsun.

Voyna

Kayıtlı Üye
Hayatımda ilk defa gitarı aldım.parça da kolay değil ve akustik gitarla çalınıyor.ismini vereyim isterseniz:Godsmack running blind.Saz çalmayı bilmiyorum

Novy

Banlı Kullanıcı
Seni Sectim Pikacu Misali :willy_nilly:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...