sigarayı bırakmak için hipnomeditasyon mp3

hafifulhaz

Kayıtlı Üye
Ben bilmiyorum dns ayarlarını nasıl yapabileceğimi .. küçük bir dosya zannedersem. Yinede eklenirse yeni link çok kıymete geçer.

can-dan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben mp3 de göremedim ,linkten indiremedim ,dns ile indirmeyi de zaten bilmiyorum .Bu mp3 e çok ihtiyacım var .Lütfen yardım eder misiniz .Şimdiden teşekkür ederim .Sevgiyle....

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
ALLAHIM cc sizden razı olsun deneeceğim inşALLAH yanlız nasıl indirebilirim bilemedim yardımcı olursanız çok sevinirim
saygılarımla

can-dan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yardım lütfen ,ben hala linki göremedim .Sevgili logii nin verdiği yerden de indirilemiyor.Yok mu yardım edecek acil acil acil....

kayabey

Kayıtlı Üye
sigarabırakma mp3 yazıyo ama indirecegim bi yer yokki

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
lingi bulamadım bilen bulan lütfen yardımcı olabilirmi acaba teşekkürler saygılarımla

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
Sigarayı bırakmak mp3'nü nereden ve nasıl indirebilirim? Sizi daha öncede rahatsız etmiştim. Bu mp3'ü mutlaka indirip dinlemem lazım, sigaradan tamamen kurtulmak elimde olmadı; tek umudum ve çare bu mp3 olduğunu sanıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? İnterneti kullanmasını daha pek bilmiyorum acemiyim. Lütfen yardımınızı esirgemeyin çok rica ediyorum saygılarımla.

qrcn

Kayıtlı Üye
http://www.izlesene.com/video/sigarayi-birak/3853453" target="_blank" title="sigarayı bırak">sigarayı bırak</a> | <a href="http://www.izlesene.com" target="_blank" title="izlesene">izlesene.com</a></p>

Yeni yüklediğim için yayına hazırlanıyormuş,biraz zaman geçince dinleye bilirsiniz...

BU videoyu indir.

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hala sigarayı bırakma linkini bulamadım yardımcı olamazmısınız buna çok ihtiyacım var

saygılarımla cavabınızı sabırsızlıkla bekliyorum efendim

cibabu

Kayıtlı Üye
hala sigarayı bırakma linkini bulamadım yardımcı olamazmısınız buna çok ihtiyacım var

saygılarımla cavabınızı sabırsızlıkla bekliyorum efendim

Bir üstte ki mesajda Ambriel'in kırmızı ile yazdığı sigarayı bırakamayı tıklarsanız sizi indirme sitesine yönlendirecek oradan indirebilirsiniz.

ali_

Kayıtlı Üye
Düzenli dinledikten sonra işe yarayan bir uygulama teşekkürler Urum.