Şifa Yeteneği Kazanmak İçin Enokyan Dili (Melek Dili)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Micama! goho Pe-IAD!

Zodir com-selahe azodien biabe os-lon-dohe!

Norezoda cahisa otahila Gigipahe; vaunudel-cahisa ta-pu-ime qo-mos-pelehe telocahe; qui-i-inu toltoregi cahisa i cahisaji em ozodien; dasata beregida od toreodul!

Ili e-Ol balazodareji, od aala tahilanu-os netaabe: daluga vaomesareji elonusa cape-mi-ali vaoresa CALA homila; cocasabe fafenu izodizodope, od miinoagi de ginetaabe: vaunu na-na-e-el: panupire malapireji caosaji. Pilada noanu vaunalahe balata od-vaoan.
Do-o-i-ape mada: goholore, gohus, amiranu!

Micama!

Yehusozod ca-ca-com, od do-o-a-inu noari micaolazoda a-ai-om!

Casarameji gohia: Zodacare! Vaunigilaji! od im-ua-mar pugo pelapeli Ananael Qo-a-an!

ruhum

Kayıtlı Üye
bunların uygulama zamanı günü varmı varsa ne kadar süreyle uygulanmalı;?

peril

Kayıtlı Üye
şifa insiliyesinde sonra bunlarıda okumakta fayda var paylasımların cok güzel urum..D:

peril

Kayıtlı Üye
işe yarıyor ama şifa vermek içinde zikrettim bunu babaannemin elleri için onada okudum ona yarar mı bilmem:D:D

gözde

Kayıtlı Üye
ciddimisin :D bana da böyle konulara saçma diyen birinin bu siteye üye olması saçmalık gibi geldi ;)

Editör Notu:SİZ ÖYLE YERİNE ÖLE veya CEVAP yerine CVP Yazmayı bir özellik olarak mı görüyorsunuz?Ben tamamen mesaj silmeye yeterli bir sebep olarak görüyorum.Zira daha başka mesajlarınızı sildim.Açık açık buradan mı yazmam lazım?Düzgün yazmayana kadar bütün mesajlarınızı bloke edeceğim.Size yapılan bu uyarı herkes için geçerli.

horor_anqel

Kayıtlı Üye
Bunları yazıldığı gibi okursak ters birşey olur mu?

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici

Micama! goho Pe-IAD!

Zodir com-selahe azodien biabe os-lon-dohe!

Norezoda cahisa otahila Gigipahe; vaunudel-cahisa ta-pu-ime qo-mos-pelehe telocahe; qui-i-inu toltoregi cahisa i cahisaji em ozodien; dasata beregida od toreodul!

Ili e-Ol balazodareji, od aala tahilanu-os netaabe: daluga vaomesareji elonusa cape-mi-ali vaoresa CALA homila; cocasabe fafenu izodizodope, od miinoagi de ginetaabe: vaunu na-na-e-el: panupire malapireji caosaji. Pilada noanu vaunalahe balata od-vaoan.
Do-o-i-ape mada: goholore, gohus, amiranu!

Micama!

Yehusozod ca-ca-com, od do-o-a-inu noari micaolazoda a-ai-om!

Casarameji gohia: Zodacare! Vaunigilaji! od im-ua-mar pugo pelapeli Ananael Qo-a-an!

Urum merhaba, Bu şifa için okunan melek dili ni öncelikle herkes okuyabilirmi. Herhangi bir sıkıntı yaratırmı. Birde bunu okuyup nasıl kullanılması gerekiyor. bilgilendirirsen sevinirim. Teşekkürler

origanum

Yönetici
Urum merhaba, Bu şifa için okunan melek dili ni öncelikle herkes okuyabilirmi. Herhangi bir sıkıntı yaratırmı. Birde bunu okuyup nasıl kullanılması gerekiyor. bilgilendirirsen sevinirim. Teşekkürler

Kullanılması için enokyana inisiye olmak gerekir, yoksa çalışmaz.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
cevabın için teşekkürler origanum. Bu arada dünkü çalışmayla ilgili mesaj atmıştım ama henüz cevap gelmedi. burda seni görmüşken dünkü çalışma esnasında yani 15 / 20 inci dakikasında uyuyakalmışım . gece uyandığımda 03,ü geçiyordu. nasıl geçti .

eccentiric

Kayıtlı Üye
bence bunların anlamlarını da yazarsanız iyi olur ne dediğimizi bilelim en azından