Şifa Vermek İçin Enokyan Dili (Melek Dili)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Micaoli beranusaji perejala napeta ialapore!

Das barinu efafaje PE vaunupeho olani od obezoda!

Soba-ca upaahe cahisa tatanu od tarananu balie!

Alare busada so-bolunu od cahisa hoel-qo ca-no-quodi CIAL!

Vaunesa aladonu mom caosago ta iasa olalore ginai limelala.

Amema cahisa sobra madarida zod cahisa!

Ooa moanu cahisa avini darilapi caosajinu!

od butamoni pareme zodumebi canilu.

Dazodisa etahamezoda cahisa dao!

Od mireka ozodola cahisa pidiai Colalala.

Ul ci ninu a sabame ucime.

Bajile?

IAD BALATOHE cahirelanu pare!

NIISO!

Od upe ofafafe.

Bajile a-cocasahe icoresaka a uniji beliore.

ruhum

Kayıtlı Üye
kendimize ya da başkalarına şifa vermek için nasıl uygulamalıyız?

lunatic

Kayıtlı Üye
evet urum bende merak ettim bu konuyu nasıl uygulayabiliriz bunu bir kişiye ayrıntılarını öğrenebilir miyiz?i

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
niyet herşeyin temeli niyet edip okuyorsunuz

lunatic

Kayıtlı Üye
Anladım doğru söylüyorsun niyet herşeyin başı sağolasın en yakın zamanda uygulayacağım inş sonuç alırım...

lunatic

Kayıtlı Üye
Bunu denedim ve işe yaradı bir de bu uygulamanın ardından aklıma birşey yapmak geldi belki yapılan bir şeydir ama o anda ilham gibi geldi bu yöntem ağrı çeken kişiyi canlandırdım nefesimle altından bir halat oluşturdum ağzımdan verdikçe nefesi halat iyice güçlendi ve parlaklaştı burnumdan alıp nefesi ağzımdan verdiğim nefesle altından halatı kalınlaştırdım bu halat o kişinin başını sardı ve ben nefes verdikçe burnumdan bu altın rengi halatla bana başından simsiyah bir duman yolladı bu dumanın bana gelirken gittikçe kaybolduğunu griye döndüğünü sonrada ben nefes verdikçe altın sarısı içinde kaybolduğunu düşündüm ve ağrısı geçti...işe yarar bir yöntem olabilir derseniz denemenizi tavsiye ederim...

peril

Kayıtlı Üye
urumm bu bilgi cok güsel fakat yazıldıgı gibimi okuyacagız bu yazıları:D

busunes.clup

Kayıtlı Üye
işe yarıyor :D boynum ağrıyodu valla gecti şuan şok oldum nasıl oldu analamadım kim verdiyse bunları ALLAH razı olsun sizden...

busunes.clup

Kayıtlı Üye
inanın bu anahtarı her yere kopyaladım bilgisayarıma kaybetmeyim diye mükemmel dün akşam deneyemedim ama şimdi bi öylesine deneyim dedim şok oldum yani boynum felaket agrıyodu .

Kaylee

Kayıtlı Üye
Benim annem hasta, bunu onun için yapmak istedim ama henüz bu konuda tecrübesiz olduğumdan önce sabahtan beri geçmeyen baş ağrım için okudum, yalnız bir işe yaramadı. Sonra ''herkes yapamaz'', ''varlıklar devreye girer'', ''o olur, bu olur, şu olur...'' tarzında yorumlar görüp korktum ben. Korkuyorum :( Bir şey olur mu ki? Yapmasa mıydım :( Zaten hep rüyalarımda garip şeyler görüyorum. Cidden korktum, bir şey olmaz değil mi?? :(

sinsi

Kayıtlı Üye
Niyeti seslimiyapıyoruz, yoksa içimizden geçirmemiz yeterlimi

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Okuduğunuz her bilgiyi iyice araştırmadan uygulamayınız! Uyarmamış olmayalım. Enokyanla ilgili önce ki paylaşımlara göz atacak olursanız, sesli okunacağını anlarsınız. Ancak önce aşağıda yazdıklarımı okuyun ve inancınız doğrultusunda karar verin. Enokyan dili batı maji (büyü) uygulamasıdır, profesyonel olmayan kişilere de tavsiye edilmez.

Bakın Batı Majisi forumunda Enokyan bölümünde konuların altında Urum'un vermiş olduğu cevaplardan;

''İslamiyet inancına sahipseniz yapmayın. Melek dili adı ama bizim bildiğimiz anlamda melek değil. Onların inancına göre olan, düşmüş melekler. İslamiyet inancında düşmüş tek bir melek vardır, o da şeytandır.''
''Büyüde kötü yada iyi dediğimiz kavramların ne olduğu tartışılır bu yöntem yani sitede verilen yöntem bu çalışmanın % 1 bile değil. Eğer ses ve vizyon yani enokyanın diğer anahtarını oluşturan şuur altı çalışması yapmayacaksanız, hiç bir tehlikesi yok. Çünkü bunları okuyarak astral bir yolculuk yapmaz, astral bir varlığı çekemezsiniz. Sadece titreşim seviyesini arttırabilirsiniz, o kadar.'' Urum
''Yani bu dilin kendine ait güçlü titreşimleri, güçlü bir potansiyeli var ve okunduğunda yaptığınız şey o enerjileri kendi etrafınıza toplamak.'' Bu da farklı bir üyenin yorumundan.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
urum çok teşekkürler

Sitemizde teşekkür etmek yerine +rep uygulaması kullanılmaktadır. Lütfen özen gösterelim. Bu kural için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?15606-Rep-Puanı-Verme

PS: Linkteki resimde site teması değişmeden önceki yardımcı resmin hali bulunmaktadır. Yazdığınız mesajın hemen alt sol köşesinde +rep vermek için mavi renkli ''R'' butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz herhangi bir mesajda site kurallarıyla bağdaşmayan bir nokta farkederseniz, yine aynı yerdeki kırmızı renkli ''C'' butonuna tıkladıktan sonra sebep yazarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

semih_tigin

Kayıtlı Üye
hasta muhabbet kuşlarım için niyet edip okudum umarım işe yarar...

semih_tigin

Kayıtlı Üye
hala inanmakta güçlük çekiyorum, ama gerçekten işe yaradı. hastalık süresi içinde kuşlar yem yemeyi bırakır ve halsizlikten sonunda kendini kaybeder, ölürdü. ama bunu okur okumaz anında yem yemeye giriştiler. sonra gün geçtikçe durumları düzeldi şu an sağlıklı görünüyorlar, ve Gök Tanrı izin verirse ölüm sebepleri yaşlılık olacak. paylaşımın için çok teşekkürler urum, ama merak ediyorum bana yardım eden güç neydi? Tanrı mı, bir tür varlık mı ,yoksa sadece tabiat mı?

hale

Kayıtlı Üye
gerçekmii bu işe yarıyormu annem kanser hastası ve ciddi agrıları var herhangi bişeye gerek olmadan direk okuyomuyuz cvp verir seniz sevinirim sevgili urumm

semih_tigin

Kayıtlı Üye
istediğinizi yüksek sesle niyet edin ve okuyun okunuşta yüksek sesle unutmayın niyeiniz ne kadar yüksekse o kadar işe yarar Tanrı şifa versin.