Sevgilimin Benden Başkasını Görmemesi

bettyboop26

Kayıtlı Üye
Bence saf aşk en büyük büyüdür ne unutulursunuz ne de unutursunuz hiçbir menfaat karşılık beklemeden birini severseniz hissedecektir evren herşeyi hissediyor hırsla değil tutkuyla sevmek lazım karşılıksız sevmek lazım önünde hiçbirşey duramaz

aiai1010

Kayıtlı Üye
Ya arkadaşlar teşekkür ederim beni bilgilendirdiniz kötü etkileri hakkında ve bencil olduğumu düşünüyorsunuz ama size söyledim bunu onu çok sevdiğim için yapıyorum bir başkası ona benim kadar ilgi göstermeyecek sonunda üzülecek benimle mutlu kalmasını istiyorum. Ayrıca sadece büyü değil parapsikolojiye giren şeyler felan da olabilir çok bilgim yok zaten. Mesela telepati gibi şeyler de önerebilirsiniz.

Dyg067

Kayıtlı Üye
Sevgilimin benden başkasını görmemesi ya da bunu da içine alan bir büyü, maji, ritüel veya bu tarz da bana yardımcı olacak herhangi birşey için yardım istiyorum sizden. Bu arada göz bağcı denilen şeyi, artık kinezi mi maji mi bilmiyorum yaptım. İşe yaradığına inanıyorum çünkü sevgilimle ayrıldıktan 2 ay felan sonra denedim ve şuan tekrar çıkıyoruz. Ama ben daha kuvvetli birşey istiyorum, benim eksiklerimi veya normalde benden soğuyacağı şeyleri görmemesini, hatta köpeğim olmasını istiyorum. Bu intikam gibi birşey değil ona aşık olduğum için onu kaybetmemek için istiyorum.
ters teper ve aklını bile kaybedebilirsin kısmen de gitmiş görünüyor zaten

cagatay98

Kayıtlı Üye
Akıl ile aşk birbiri ile asla bir araya gelemeyecek iki şey...

Burada arkadaşa akıl veren arkadaşlar anda yani şu an aşkı yaşasalar idi bu tavsiyelerin hiçbirine aldırmazlardı.

Etme aşk ile üryan olanlara bir laf
Aşk ile varlığından geçemeyen kalır bir laf.
Aşkta doğru ve yanlış olmaz,
Nefsini feda ede gör.

Tecrübe et,onun için nefsinden vazgeçtiklerinide tecrübe et.Bu senin için değerli,ayrılık acısıda senin için değerli olacak keza.

Syringavulgaris

Kayıtlı Üye
Sevgilimin benden başkasını görmemesi ya da bunu da içine alan bir büyü, maji, ritüel veya bu tarz da bana yardımcı olacak herhangi birşey için yardım istiyorum sizden. Bu arada göz bağcı denilen şeyi, artık kinezi mi maji mi bilmiyorum yaptım. İşe yaradığına inanıyorum çünkü sevgilimle ayrıldıktan 2 ay felan sonra denedim ve şuan tekrar çıkıyoruz. Ama ben daha kuvvetli birşey istiyorum, benim eksiklerimi veya normalde benden soğuyacağı şeyleri görmemesini, hatta köpeğim olmasını istiyorum. Bu intikam gibi birşey değil ona aşık olduğum için onu kaybetmemek için istiyorum.
Göz bağcı derken tam olarak ne yaptınız açıklayabilir misiniz? Çok eleştrilmişsiniz bende eleştrilicem belki ama tam olarak sizin istediğiniz türden bir şeye ihtiyacım var bilginiz olursa yada bir şey öğrenirssniz beni de bilgilendirirseniz sevinirim

Ü

Üye silindi 62166

vay arkadaş hadi büyüyü yaptın diyelim sonra ne olacak O kişinin kaderi allak bullak olmayacak mı?
Onada yazık değil mi? Benim tahminimce aşk konusunda kararı kalpler verir... Eğer O kişi sana aşık değilse bu seçim artık sana değil tabiata kalmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
@crev_black Gelen yorumları beğenmemeniz insanlara hakaret edebileceğiniz anlamına gelmiyor. Anlama kıtlığı sorunu bireysel olarak aşmak içinde Gizlimabet sitesini daha fazla inceleyiniz.

Sitemiz de tüm uygulamalar örnek niteliğini taşır. İlaç tavsiye eder gibi uygulama tavsiye edilmesini kabul etmiyor ve onaylamıyoruz. Majisyen olmayan birinin maji çalışmaları yapamayacağını sürekli dile getiriyoruz.

Özgür idareye müdahale eden hiç bir uygulamayı tam paylaşmıyoruz.

Majinin mantığını anlatmayı ve kişilerin kendilerini keşfedip kendi uygulamalarını kendilerinin oluşturmasını amaç ediniyoruz.

Eğer hiç bir ile yaramayacak kek yapar gibi tarif şeklinde uygulamalar istiyorsanız başka siteleri tercih ediniz.

Özgür iradeye müdahale içeren ve negatif sonuçları olacak tüm uygulama paylaşımlarımız sadece örnektir. Tam paylaşsak bile işe yaramaz çünkü kişiye özel hazırlanmak zorunda.

asliyigit

Kayıtlı Üye
Evet çünkü kendisi şu yazısıyla muhteşem bi yorum yapmış, gereksiz kişi.
Terbiyenizi takının.Bu konuyu açan kişi büyünün getireceği zararları sizden öğrenecek değil.Burada büyünün zararlarını öğrenmeye de gelmedi.Kimin ne yaşadığını bilip bilmeden gereksiz yargılamalarınızla karşınızdaki kişiyi kınayarak sizde günah işlemiyor musunuz ? Özellikle hakaret boyutunda bir yanıt veremezsiniz.Kim Allahın sevgili kulu onu hiiç bilemezsiniz.Şu sözü de hatırlatayım “Kim Müslüman kardeşini işlediği bir suçtan dolayı ayıplarsa kendisi de o suçu işlemeden ölmez.” aynen size temenni ediyorum.

Core

Kayıtlı Üye
Büyü ile kazanılan şeyler büyü ile gider.
Bu hedeflerinize büyü katarsanız , eninde sonunda yine kaybedeceksiniz.
Üyeler sizi uyarmış,
Bence dikkate alın

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Anlamayan insana uyarıda bulunmak gereksiz çünkü bazen düşerek öğrenirsin .yapsın uğraşsın büyüyle kendi de yorulacaktır hatta işi ilerletip bi medyuma bile gitmiş olabilir .son görülmesi Eylül 2018 sorsak da cevap alamayız sanırım ama şu an Emin’im ki hiçbir şey elde edememiştir .zaten bir ilişkide büyü yaptırmak aklına geliyorsa bırak gitsin o ilişkiyi ,o ilişkide yürümeyen seni tatmin etmeyen şeyler vardır.

İbisu

Kayıtlı Üye
Doğal bir ilişkide olduğu gibi enerjinizle beslemeniz onu sömürmemeniz yeterli bence bu bağın kopmaması için gerekir karşıdakinin soğumaması için ama onu aşık yapmaz iradesine müdahale etmez sadece ilişkiyi sağlıklı tutar ilişki sağlıklı oldu mu aşk işinde de sorunlar daha az olur yapmak isteyenlere önerim. Bağlama büyüsü karşıdakini aşık etse bile sizi korkutup uzaklaştırmaya başlar bu sefer siz cinle geldiğini düşünün sevebilecek misiniz acaba karşınızdakinin cin olduğunu anladığınızda.

Rositaa

Kayıtlı Üye
Artık insanlar istediğini elde etmek için büyünün her şekline öylesine alışmış ki, istediği olmayınca karşısındaki öldürecek kadar büyü yapabiliyor. En kötüsü de çağımızda herkes büyü yapmaya internet sayesinde kolayca ulaşıp öğreniyor ve uyguluyor. Böyle şeylere kolay ulaşıyor olmamamız lazım. İnsanlar sevginin anlamını bilmiyor sanırım. Sevgi demek karşımdaki kişi beni sevmese de başkasıyla mutlu olsa da ona zarar vermemek demektir. Neden insanlar büyü ile sevdiklerini kukla yapıyor? Ya da yapmayanlar olarak biz neyin kafasındayız?

Ü

Üye silindi 62179

Acziyetin böylesi.... Sizi büyü sayesinde sevecekse hiç sevmesin yahu! Nasıl iğrenç bir düşünce yapısı bu, sırf siz istiyorsunuz diye birinin hayatını mahvetmek bu kadar mı kolay. Dilerim aynısını yaşamadan ölmezsiniz. Dilerim nefret ettiğiniz bir kişiye büyü yoluyla aşık edilirsiniz de büyünün etkisi geçtiğinde aynı acıyı siz de yaşarsınız. Yazık size, çok yazık.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Dilerim aynısını yaşamadan ölmezsiniz. Dilerim nefret ettiğiniz bir kişiye büyü yoluyla aşık edilirsiniz de büyünün etkisi geçtiğinde aynı acıyı siz de yaşarsınız. Yazık size, çok yazık.
Bence dileme böyle şeyler :)
Allah ıslah etsin demen sünnete uygun olan. Kainata negatif söz söyleyip olumsuz enerji gönderirsen, ucu bir şekilde sana dokunabilir. Çünkü çıkış noktası sensin. Birde haklı kim haksız kim %100 bilinmiyor, bu şahıs belki deli bilemezsin. Neyi neden yaptıgını bilmedigin bir kimse için ya da muhatabı için ettigin beddua seni zarara sokabilir.
Bu sebeple beddua ve lanet İslam dininde kerih addedilir ve peygamberimiz olayların iç yüzüne vakıf oldugu halde 3 belki 5 kere çok agır durumlarda etmiştir. Hepside sahibini bulmuştur. O peygamber olarak 63 yıllık ömründe bu kadar ediyorsa biz hiç edemeyiz.
Sevgilerimle?

Ü

Üye silindi 56746

bence ekstradan beddua etmeye gerek yok, sahip olunan duygu yeterince acı verici @yektasif
kaybetme korkusunu iyi bilirim de :D inşallah farkına varır diye dua etmek daha evla.

Ü

Üye silindi 62179

bence ekstradan beddua etmeye gerek yok, sahip olunan duygu yeterince acı verici @yektasif
kaybetme korkusunu iyi bilirim de :D inşallah farkına varır diye dua etmek daha evla.
Bence dileme böyle şeyler :)
Allah ıslah etsin demen sünnete uygun olan. Kainata negatif söz söyleyip olumsuz enerji gönderirsen, ucu bir şekilde sana dokunabilir. Çünkü çıkış noktası sensin. Birde haklı kim haksız kim %100 bilinmiyor, bu şahıs belki deli bilemezsin. Neyi neden yaptıgını bilmedigin bir kimse için ya da muhatabı için ettigin beddua seni zarara sokabilir.
Bu sebeple beddua ve lanet İslam dininde kerih addedilir ve peygamberimiz olayların iç yüzüne vakıf oldugu halde 3 belki 5 kere çok agır durumlarda etmiştir. Hepside sahibini bulmuştur. O peygamber olarak 63 yıllık ömründe bu kadar ediyorsa biz hiç edemeyiz.
Sevgilerimle?
Haklısınız, büyü yüzünden tüm ailemin hayatı mahvolmuş olsa da kötü temennide bulunmamak en iyisi. İçim o kadar dolu ki, insanların kaderini altüst eden mahluklara artık zerre tahammülüm kalmadı. Benim beddua etmeme gerek yok aslında, onlar kendi kendilerini yok edecekler bir gün.