Sevdiğinizi yatağınıza çekmek için..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ipekyolu

Kayıtlı Üye
Destina inan yazdığını okudum gülmekten kırıldım yatağım bazalı diyorsun e benimki de öyle ne yapacağız şimdi bir de resmi suyun içine mi koyacağız yani resim suyun içinde mi kalacak ve ne kadar kalacak

Bump: Bazayı kaldırıp içine koysak olur mu bardağı

glcyglcy

Kayıtlı Üye
Şimdi bir de resmi suyun içine mi koyacağız yani resim suyun içinde mi kalacak ve ne kadar kalacak

Bu sorunun cevabını ben de alabilir miyim?

selene7777

Banlı Kullanıcı
Kendisine sorun ve sizi yanitlarken gozlerine bakin...
Süper bir cevap bu yaa çok güldüm.:hurray:

Şimdi benim de bir sorum var... Tamam yatağın altına bardağı koyma konusunda anlaştık, ama resmi direkt ıslanacak şekilde bardağa mı koyacağız yoksa bardağın üstünde mi duracak? Bardağın üstünde duracaksa resmin yüzü bardağın içine mi yoksa yukarıya mı bakacak?

glcyglcy

Kayıtlı Üye
Şimdi benim de bir sorum var tamam yatağın altına bardağı koyma konusunda anlaştık, ama resmi direkt ıslanacak şekilde bardağa mı koyacağız yoksa bardağın üstünde mi duracak? Bardağın üstünde duracaksa resmin yüzü bardağın içine mi yoksa yukarıya mı bakacak?

Soruya katılıyorum.

origanum

Yönetici
İlk mesajı okursanız resmin bardağın üzerine konması gerektiğini de okursunuz. Suyun içine atmayın yani. Mantıken resim yukarıya bakmalı suyun içine değil, yoksa ters koyun denirdi mutlaka. Duasını da bunun duası da var diyen üyemiz eğer bu mesajları okuduysa yazacaktır diye düşünüyorum.

selene7777

Banlı Kullanıcı
İlk mesajı okursanız resmin bardağın üzerine konması gerektiğini de okursunuz. Suyun içine atmayın yani. Mantıken resim yukarıya bakmalı suyun içine değil, yoksa ters koyun denirdi mutlaka. Duasını da bunun duası da var diyen üyemiz eğer bu mesajları okuduysa yazacaktır diye düşünüyorum.
Çok teşekkür ederim sağolun..İnsan böyle bir uygulama yapacağı zaman oldukça tedirgin oluyor birşeyleri eksik yapmaktan korktuğu için...

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Duası oldugunu bır hoca söylemıstı ama vermemişti bana tabi ki. :):) Ama o duanın yazılıp bardağın içine konması ve resmin de tabii ki bardağın üzerine konması gerekiyor.

medy

Banlı Kullanıcı
Buna birşeyler dahil ediliyor örnek o bayanın ya da erkeğin saç teli bir adet ve bir şişe gül suyu. Normal suyla olmaz çünkü celp hadiseleri sadece ateş, rüzgar ve gül suyu ile olur ve bu resme bakılarak ya vedud okunur 12000 sefer ve yatağın altına koymaya gerek kalmaz. Sen nerden aldın bu bilgiyi bana yazarsan sevinirim...

selene7777

Banlı Kullanıcı
Buna bişeyler dahil ediliyor örnek o bayanın yada erkeğin sac teli bir adet ve bir şişe gül suyu. Normal suyla olmaz cünkü celp hadiseleri sadece ateş, rüzgar ve gül suyu ile olur ve bu resme bakılarak ya vedud okunur 12000 sefer ve yatagın altına koymaya gerek kalmaz. Sen nerden aldın bu bilgiyi bana yazarsan sevinirim.
:hurray:Hafta sonu kesinlikle deniyorum arkadaşlar...

P

Pocahontas

Hadi erkek için bunu anlarım da bayanlar buna ne gerek duyuyor anlamış değilim. Pardon da aynı dünyada, aynı ülkede yaşıyorsak bir adım atmanız yeterde artar bile, 1001 adımla koşarak gelirler zaten. İlginç buldum şahsen.:sifone:

kermit

Kayıtlı Üye
Bayanların ki biraz komplo üstünden erkeği kendine bağlamak. :) Erkeklerin ki de üç dakikalık zevk. :) Bunun başka açıklaması olamaz. :)

latife_lal

Kayıtlı Üye
Yorumlara hayranım, başka başka dallara atlamalara bitiyorum. Biri diyor ki yatağım bazalı öteki diyor ki İstikbalde kampanya vardır. Arkadaslar süpersiniz ya. Moderatörlerden ricam bu konuşmaları toparlayıp bir başlık altında vermeleri. Yani bir düşünün site gayet gizemli karanlık falan .. Yorumlara bakıyoruz kopuyoruz :D

Oddie

Kayıtlı Üye
Kaynak açıklanırsa daha iyi olur...

Boogayman

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın ama bir arkadaş Diruid büyülerinden biri olduğunu söylemiş, bir arkadaş ise bir hocanın kendisine duası olduğunu söylemiş.Hocaların Diruid ve cadı büyüleri hakkında bilgisi olduğunu sanmıyorum.Konu zaten cadı büyülerinde açılmış.( Ancak arkadaş birkaç magic sistem üzerinde çalışmış ve karma bir teknik geliştirmiş ise birşey diyemem.)

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bunun bir duası felan yok mu tek bumudur yani?

gulchn

Kayıtlı Üye
Herkes herşeye hemen atlıyor ya bunun bir sırası zamanı var sitede bütün konular hakkında yeterince bilgi var biraz sindire sindire gidelim birinci basamaktan onuncu basamağa zıplanmıyor malesef arkadaşlar konu amacından çıkıyor.

Osiris

Kayıtlı Üye
Cadı büyülerinde kalıplaşmış dualar yoktur.Burda dua'dan kasıt sözlerdir......Sözleri kendiniz oluşturabilirsiniz..Ki zaten cadılık hakkında araştırma yapmış biri bunu bilir...

Örnek söz vermek gerekirse '' (Kişinin İsmi) Bana gel,yatağıma gel,bağlan bana,benimle bir ol!''

Gibi sözler gerekli duygu ve enerji ile söylenirse etkili olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...