Sevdiğini geri getirmek için-2

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
SEVDİĞİNİZ KİŞİYİ GERİ KAZANMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ ?
Birinci Büyü: Onun bir resmini alın ve dört raptiye ile karyolanızın başucuna asın. Öyle ki resimdeki yüz karyolanın içinden uyuyan kişiye, yani size bakıyor olsun. Bu onun aklından hiç çıkmamanızı sağlayacak.

İkinci Büyü : Onun bir fotoğrafını alıp bir sehpanın üzerine baş-aşağı gelecek şekilde koyduktan sonra, bu resmin üzerinde sabah ve akşam olmak üzere üçer saat boyunca kırmızı mumlar yakın. Bunu altı gün boyunca sürdürün. Daha sonra resmi düz çevirip bu mum yakma ayinine üç gün daha devam edin. Geri gelecektir.

Üçüncü Büyü : Onun bir fotoğrafını alıp içinde su olan küçük bir bardağın üzerine koyduktan sonra bu bardağı yatağınızın altına yerleştirin. Bu onu sizin yatağınıza çekecektir.

Dördüncü Büyü : Günbatımından sonra o kişinin ismini dört kağıt parçasınada yazarak evinizin dört köşesine yerleştirin. Yatmadan önce kağıtları toplayın ve yastığınızın altına koyun. Sekiz gece boyunca her gece, onun ismini bu dört köşede bulunan dört kağıda yazın ve onlarla beraber uyuyun. Geri gelecektir.

destina

Kayıtlı Üye
bunlarda eksik bişiy var mı acaba denenmiş mi yapılabilir görünüyo?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
deneyip başarı elde edielebiliryor ama sadece cinsellik yaşanıyor

ayperisi

Kayıtlı Üye
Sadece cinsellikmi?sevgi yokmu yani?

fot

Kayıtlı Üye
peki ne kadar sürüyo yanında kalması

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
nası yani fot?? Gercekten soruna cevap mi istiyorsun? cinsellik yasanıyor sadece diyor daa nee
sabaha gidiyor adam allah allah yaa..

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
Hehehehehe

sen eve gelince konusmayi dene hep buyu hep buyu

birazda kelam sanati konussun ? Demi ama:d

Bu buyunun pc icin olani varmi mesela corel de resmine vefk yazsam 4 kosesine

sonra masa ustu resmi yapsam full pc basindayim insomnia oldum gibi:d

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
şaka yapmıyorsanız eğer ciidi olarak cevap vereyim

hayır !

peril

Kayıtlı Üye
denemeye degeR ( Onun bir fotoğrafını alıp bir sehpanın üzerine baş-aşağı gelecek şekilde koyduktan sonra, bu resmin üzerinde sabah ve akşam olmak üzere üçer saat boyunca kırmızı mumlar yakın. Bunu altı gün boyunca sürdürün. Daha sonra resmi düz çevirip bu mum yakma ayinine üç gün daha devam edin. Geri gelecektir=2.büyüde) 3 saat dolduktan sonra sehpa üstünden fotografı alsak fark etmez dimi :D

DreaMLife

Kayıtlı Üye
peki 4. büyüde 8 gecenin sonunda o kağıtları ne yapıcaz gelene kadar onlarla uyumaya devam mı edicez yoksa kağıtları yok mu edicez. yokedeceksek bunun için özellikle bir çalışma var mı yoksa al çöpe at şeklinde bişi kafi mi?

selenim

Banlı Kullanıcı
bir büyüde benden olsun...

Bir top kırmızı biberin çekirdekleri çıkarılarak kırkbir tanesi ayrılır diğerleri atılır. Her çekirdeğe
bir Yasin suresi okunur ve bu çekirdekler tekrar biberin içine doldurulur. Biber ateşe atılırken de
`Bu biber nasıl yanarsa ….benim için öyle yansın bana gelsin` denilir. Yedi gün süreyle bunu tekrarlamak gerekir.

Flores

Kayıtlı Üye
4. büyüyle ilgili birşey sorcam, 8 gece boyunca hep aynı kağıtlarımı yerleştireceğiz, yoksa her gece o kağıtları yenileyecekmiyiz??

buyucu_khaa

Kayıtlı Üye
Bunların hiçbirisi hiçbirşeye yaramaz. Sevmek denilen hal ,iki insan arasındaki ruhsal enerji alışverişidir. Kişi sizi seviyor ve sonradan sevmez olmuşsa bunun bir nedeni vardır.Sevdiğini sandığınız kişi beyninde taşıdığı bilinçaltı bir plana göre size bakmıştır ve bu plan içinde artık sizin yeralamayacağınızı anlamıştır.Onun hayalini gerçekleşiterecek kişi artık siz değilsinizdir,bunu keşfetmiş ve farkına varmıştır. Bu andan itibaren sizden uzaklaşacaktır artık.Sevdiğinizi sandığınız kişinin sizden uzaklaşmasının nedenini ve nedenlerini bulursanız ,onu geri döndürebilirsiniz.Ama nedenini bulursanız zaten artık onun size dönmesini istemez hale geleceksiniz.Çünkü uzaklaşma nedeni onun kendi egosu ile alakalı bencil bir durumdur ve buda artık sizin açınızdan iyiki gitmiş denilecek bir sonucu doğrurur.Geçmişe takılmayın .yolunuza devam edin.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
SEVDİĞİNİZ KİŞİYİ GERİ KAZANMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ ?

Dördüncü Büyü : Günbatımından sonra o kişinin ismini dört kağıt parçasınada yazarak evinizin dört köşesine yerleştirin. Yatmadan önce kağıtları toplayın ve yastığınızın altına koyun. Sekiz gece boyunca her gece, onun ismini bu dört köşede bulunan dört kağıda yazın ve onlarla beraber uyuyun. Geri gelecektir.
sekiz gece boyunca ilk yazdığım kağıdamı yazacağım adını yeniden, koyduğum 4 köşe nasıl bunuda anlatırsanız. kağıtlar değişecek mi bundan sonraki 7 gün neler yapacağım anlatırmısın lütfen.
teşekkürler

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
bir büyüde benden olsun...

Bir top kırmızı biberin çekirdekleri çıkarılarak kırkbir tanesi ayrılır diğerleri atılır. Her çekirdeğe
bir Yasin suresi okunur ve bu çekirdekler tekrar biberin içine doldurulur. Biber ateşe atılırken de
`Bu biber nasıl yanarsa ….benim için öyle yansın bana gelsin` denilir. Yedi gün süreyle bunu tekrarlamak gerekir.
Ben buna benzer birşey yapmıştım o gece varlıklar geldi, ama adam gelmedi

bulut23

Kayıtlı Üye
sevgili urum ben 4 raptiyeyle degilde resmi arkasından banta yatagımın başına yapıstırdım,böylede yapılabilirmi?birde bunu yaptıgım 2 gün boyunca rüymada hep varlıklar vardı sizce bi ilgisi varmı?

bana cevap verebilcek kimse yokmu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Çalışmalardan sonra işi biten her şey toprağa gömülür. Çöpe atılmaz. Bu uygulamalar, aşkın içinde var olan cinsel çekimin gerçeklemesi içindir, yani kişi yapan kişiye arzu duyar.

Kağıtları ne ile tutturduğunuzun bir önemi yok. Büyü enerjisi varlıkların ilgisi geçer, o yüzden gelmeleri normal, rüya da en basit vizyon kanalıdır, o yüzden rüya da görmek normal, aynı zamanda rüya bilinçaltı alanıdır, yani bilinçaltından da kaynaklanabilir. Büyü yaptım varlık gelir mi diye bir veri varsa bu veri açığa çıkmış da olabilir.

Her yazı ve çizim hergün ayrı bir kağıda yeniden yazılarak yapılacak.

tımetogo

Kayıtlı Üye
Bazı üyeler büyüyü kadere müdahale olarak nitelendirmişler.Sorum şu büyüde kaderden değil midir?Yani Allahın iradesi dışında bir şey varmı dır?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Büyü yaparken insanların hayatındaki olaylara müdahele mi etmiş oluyorsunuz, olacaksa eğer olduğu zamanı bile değiştirmek kaderin değiştirilmesidir. Kader dediğimizin herkesin kendi seçimleriyle çizdiği yol olduğunu düşünürken bir yandan aklıma takılır; Acaba seçimlerimi yöneten ben değilim de planlanan bir düzen var ve ben ondan etkilenerek ona göre mi hareket ediyorum diye düşündüğüm zamanlar çok olmuştur. Nereden bakarsanız bakış açınız kaderin etkilenmesini değiştirir. Siz büyü yaparken acaba özgür iradenizle mi buna karar veriyorsunuz yoksa zaten bu planlanan ve kaderde olması gerekeni etkilemek için sizin ve büyünün enerjisiyle mi yaptırılıyor? Bu soruyu cevapladığımız da sanırım diğer karmaşık durumlarda çözüme ulaşacaktır.