sessiz

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
pantea;rüyamda halamların evindeyiz,televizyonun fişini çekmek için için yanına gidiyorum.ama birsürü uzatma kaplosu falan var.bu arada elektrik o kadar yoğunki saçımı çektiğini hissediyorum prizin içinden ışıklar ateşler çıkıyo ama birtek ben görüyorum.ordakilere diyorum inanmıyolar.bisüre sonra içinden dumanlar çıkıyor duvarın ve bi süre içten içe yanıyo diyorum kimse anlamıyor.en sonunda yerde bi çorap yanmaya yüz tutmuş onu görünce panik olyorlar yandığına elektrik kaçağı olduğuna inanıyorlar.yorumlayamadım yorumlarsan çok sevinirim.yüreğine sağlık....:willy_nilly:

Pantea

Kayıtlı Üye
Sanirim sonucundan endise duydugunuz ama baskalari ,buyuk ihtimallede yakin cevreniz tarafindan farkedilemeyen yada yeterince onemsenmeyen bir durum soz konusu , sizi endiselendiren bu durum karsisinda bir seyler yapmak istiyorsunuz ama bunun icin ihtiyaca duydugunuz yardimi alamiyorsunuz , elbette sadece sizin buyuttugunuz bur seyde olabilir bu yada her hangi bir konuda kendi hakliliginizi isbat etmek istediginiz bir durum soz konusuysa bu ruyayi gormus olmanoiz mumkun.

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
teşekkür ederim;pantea sağolasın

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
pantea dün gece enteresan bi rüya gördüm ama yoramadım yardımcı olursan sevinirim,şimdiden teşekkür ederim.tanımadığım bir yerdeyim,büyük ve sinirli bir yahudi topluluğu hışımla ellerinde alevlerle birinin üzerine yürüyorlar ama bu ben değilim sadece olay yerindeyim ve kaçmaya çalışıyorum.kucağımda bir erkek bebekle bir odaya girdim sığındım korkuyla uyandım,yoramadım

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
18
Görüntüleme
634
Üye silindi 76175
Ü
P
Cevaplar
5
Görüntüleme