Seni oğlumla evlendireceğim

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Başımdan geçen ilginç bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum (Birgün rüyamda beyaz saçlı bir kadın geldi bana seni oglumla evlendirecegim dedi ve gitti bende uyandım umursamadım ama daha sonra bu rüyayı defalarca üst üste görünce korkmaya ve endişelenmeye başladım her gözümü kapattıgımda o kadın geliyor ve seni oglumla evlendirecem diyor ve gidiyor ben çok korkmuştum artık anneme babama anlattım babamda benim tanıdıgım bir hoca var ona sorarım dedi tamam dedim sonra babam sormuş hocada demişti kızınla evlenmek istiyorlar demiş babam kim evlenmek istiyor kızımla demiş hocada bunların kim oldugunu sana söyleyemem söylersem beni bu gece dövmeye gelirler demiş babam bunu bana anlatınca korkum dahada arttı neler oluyordu diye soruyordum kendime sonra yine bir gece rüyama o kadın geldi seni oglumlaevlendirecem dedi yine sonra oglu geldi bak oglum budur dedi ben oglunu görünce rüyamda aglamaya başladım ve yine uyandım kalktım babama anlattım yine babamda bu böyle olmaz dedi ben yine hocaya sorayım dedi sonra hocaya söylemiş hocada kızını yanıma getir demiş neyse babamla yanına gittim eline bir kagıt aldı ve bu kagıda iyice bak ama gözünü bir yere dik ve oraya dikkatlice bak dedi bende baktım ve o beyaz saçlı kadını gördüm hoca bana dediki gördügün kadın bumu evet dedim sonra hoca kagıdı aldı eline yırttı bu kadın kimdir dedim hocada zamanı gelirse sana söyleyecem dedi ben artık çok bunalmıştım sıkılmıştım neyse günler öyle geçdi sonra dayım oglu beni istemeye gelmişlerdi beni dayım ogluyla nişanladılar sonra yine rüyamda o kadın geldi bana sen evlenemezsin sen oglumunsun dedi ve elimdeki nişan yüzügünü çıkarttı ve uyandım hemen parmagıma baktım yüzük elimdeydi neyse sakinleşmeye çalıştım ve aradan 1 ay geçti ve nişan pozuldu çünki sebebi dayım oglu yani nişanlım trafik kazasında öldü ben bu olaydan sonra sınır krızi geçirdim hastanede yattım sonra aradan 6 ay felan geçti herşey düzenine yavaş yavaş oturmaya başlamıştı ki yine o rüyalar devam etmeye başladı bende birgün gece yatagıma geldigimde rüyamda o kadının gelecegini yine biliyo ve o sözleri söyleyeceginide biliyordum ve yatagıma uzandım gözümü kapattım gel gel gel dedim oglunla evlenmeyi kabul ediyorum dedim daha fazla dayanamayacaktım çünki sonra uyudum ve o kadın geldi bana dediki senin göz perdeni kaldıracam ve bizi tam olarak göreceksin dedi elini gözlerimin üstünde gezdirdi tam o sırada uyandım babama dedimki baba ya beni öldürün yada ben artık daha fazla dayanamayacagımdedim babam noldu dedi anlattım olanları sonra babam beni cinci hocaya ***ürdü hoca bana dediki kızım sana cinlerin rüzgarı deymiş ve senle evlenmek istiyorlar sana aşık olmuş bunlar dedi üstüme dua okudu ve bana muska verdi boynunda taşı dedi daha görmezsin dedi inşallah dedim oda bundan emin ol dedi görmessin dedi tamam dedim eve geldim gece olmuştu odama gittim odam karanlıktı ışıgı açacaktım vazgeçtim direk uyuyayım dedim tam yatagıma uzandım tepemde bir bayan gördüm çok güzel bir bayandı yataktan fırlayarak kalktım bana korkma benden dedi ben boynunda taşıdıgın muskanın bekçisiyim dedi seni korumakla görevliyim dedi sonra dua felan okudum gitmedi ne yaptıysam gitmedi bana korkma benden rahatca yatagına yat uyu dedi bende ama ben senden korkuyorum dedi bana tamam ben görünmem ozaman sana dedi ve kayboldu ama ben yine korktum yatamadım odamın ışıklarını açtım öyle uyumuşum sabahsı babama anlattım o cinci hocaya söylemiş hocada şaşırmış allah allah demiş o muskada kızını korumakla görevlendirdigim cini nasıl görmüş demiş babam bilmiyorum demiş cinci hocada kızın baya yükselmiş o taraflardan demiş neyse anlamadım ama heralde iyi bişi olsa gerek sonra o bayanı herzamn görmeye başladım ama korkmuyordum artık çünki bana zarar verecek şeylerden koroyordu artık o kadınıda görmüyordum çok rahatlamıştım aradan 5 ay geçti ve ben şimdi bunları yazıyorum gayet iyiyim bunları yazarken bile o bayanı görüyorum güler yüzlü biri dost olduk onla günlerimde hep iyi geçiyor artık allaha şükür dilerimki artık öyle şeylerle karşılaşmam...ALINTI

mavilim

Kayıtlı Üye
Allah sabır versin.Neler oluyor hayatta...

WQé

Kayıtlı Üye
Böyle şeyler gerçekten olabiliyor... Kurtulmasına sevindim o insanın :)

yaren81

Kayıtlı Üye
İçim ürperdi güzel paylaşım teşekkürler yulecim

awra

Banlı Kullanıcı
Ben daha beterlerini de dinlemiştim..

matthew

Kayıtlı Üye
Değişik bir hikaye ama nedense bana pek doğru gibi gelmedi . Bilemiyorum ..:p

PUNKY

Kayıtlı Üye
Neler duyduk, neler gördük ve neler dinledik...hakikat payı vardır güzel paylaşım teşekkürler Yule :)

repece

Kayıtlı Üye
İşin bir de iyi tarafından bakalım ya hazır kısmet çıkmış evlenseymiş:party:Tabi ki şaka kimsenin bu duruma düşmesini istemeyiz...

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bunu yaşayan kızı ben tanıyorum... İsmi Selen gerçekten doğru bu ben şahit oldum...

38life

Kayıtlı Üye
Böyle şeyler olabilir de o korumakla görevli olan cinin sürekli gözükmesi bana biraz uçuk geldi :D:D zira Allah onlarla aramıza perde koymuş...

Oddie

Kayıtlı Üye
İnsanoğlunun çeşit çeşit olduğunu eminim siz de biliyorsunuzdur.Kimi insan daha zeki,daha yetenekli yada diğer insanlara kıyasla yetersiz zekada veya yetenekte olabilir.Bu duruma uyarlamak gerekirse,kimi insan o perdenin arkasını görebilirken kimisi hisseder,kimisi diğer bir deyişle 'burnunun ucunu bile göremez'.Bu kişinin yeteneğine ayrıca varlık faktörüyle yakından ilgilidir.

beytullah

Kayıtlı Üye
Benim de başımdan geçti bu tür olaylar anlatma taraftarı değilim.Allah yardımcı olsun bu tür olaylarla karşılaşanlara...

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Benim bir kiz arkadasimda rüyasinda böyle beyazlar icinde bir yasli amcayi göruyormus eskiden.
Hatta öyleki birara sürekli geceleyin oructa tam sahur vakdi kapisina gelip kapisini calarak arkadasi Sahura kaldiriyormus. Sonra bir iki kisiye anlatinca o amca gelmez olmus!
Bence sanirim baziseylerin anlatilmamasigerekiyor ama hepimiz insaniz sanirim biraz korkdugumuzdan bunu paylasmak istiyoruz.

büşranur

Kayıtlı Üye
Benim başımdanda buna benzer şeyler çok geçiyor. Kısaca şöyle özetliyim rüyalarımda yol gösteriliyor. Bende anlatma taraftarı değilim. Anlatıldığı zaman bu rüyalar kesiliyormuş. Sadece şunu sormak istiyorum kuran-ı kerim okurken olacak veya olan olayların insanın içine doğması mümkünmü? Hiç bir şeyden haberiniz yokken..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
mümkün bı illa Kuran_ Kerim olmak zorunda değil müzik bir renk bir şekil bir an içindede olabilir yada hiç bir şey yapmaz iken bile olması mümkün

büşranur

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim urum. Şimdi anladım.. İlk zamanlar korkuyordum ne olduğunu anlamadığım için.. Artık kafam rahatladı.

fatos1

Kayıtlı Üye
Evet, böyle bir şeyi annem de yaşamıştı, fakat daha beteriydi. Başına musallat etmişlerdi çok zor dönemler geçirdik ailecek. Muska kullanarak o da atlattı şükürler olsun :) Allah kimseye vermesin..

diablo12

Banlı Kullanıcı
Her şeyi anlarım da dayının oğluyla evlenmek ne demek akraban o senin ya ?

gurkan_gsk

Kayıtlı Üye
İş
Makine Muh.
"diablo12" kesinlikle aynı düşüncedeyiz ama sona dikkat etmedin sanırım :) Yule'nin başından geçen bir olay değil, bu bir alıntı :) Bunu farkedip yine de olayı yaşayana sesleniyorsan sessizliğe bürünebilirim :) Sevgiler