Semy

semy

Kayıtlı Üye
Merhaba yeni üye oldum rüya tabirlerinizi çok başarili buluyorum.. Bir arkadaşimdan gördüm..:)

Pantea

Kayıtlı Üye
Hosgeldiniz aramizda olmaniza sevindim.

semy

Kayıtlı Üye
merhaba,

üye olduktan sonra yazdığım ilk rüya olacakk..

rüyamda kediler gördüm yavru bir kedi vardı arabanın altında yatıyordu ve ezilmek üzereydi hemen aldım onu ve annesini aramaya başladımm.. sonra bir kedi gördüm büyük annesi olduğunu düşündüm ve hemen yanına bıraktımm.. etrafta bir sürü yavru kedi vardı. hepsini kurtarmaya çalışıyordumm

Pantea

Kayıtlı Üye
Kendinizi yada cok yakininiz olan birini savunmasiz buluyor ve endiseleniyorsunuz, icinden cikip kurtulmak istediginiz bir durum yada sikinti var gibi .

semy

Kayıtlı Üye
çok güzel bir rüya gördüm umarım yorumuda güzeldir :) bir evim varmış.. aslında var olan ama varlığını unuttuğum bir evim.. bir gün aklıma geliyor ve eve bakmaya gidiyorumm ev bakımsız ama çok güzel.. özellikle denize sıfır olması mükemmel pencereden bakıyorum ve denizi görüyorumm.. pişman oluyorum böle bir evim var ve ben nie orda oturmuyorum diye oraya taşınmaya karar veriyorumm.. evi temizlemeye başlıyorumm.. bu arada plaja iniyorumm hava çok güzel deniz o kadar temizkii çok güzel pırıl pırıl bir denizz.. plajla ev arasında gidip gidip geliyorum keyfini ve tadını çıkarıyorumm..

Pantea

Kayıtlı Üye
çok güzel bir rüya gördüm umarım yorumuda güzeldir :) bir evim varmış.. aslında var olan ama varlığını unuttuğum bir evim.. bir gün aklıma geliyor ve eve bakmaya gidiyorumm ev bakımsız ama çok güzel.. özellikle denize sıfır olması mükemmel pencereden bakıyorum ve denizi görüyorumm.. pişman oluyorum böle bir evim var ve ben nie orda oturmuyorum diye oraya taşınmaya karar veriyorumm.. evi temizlemeye başlıyorumm.. bu arada plaja iniyorumm hava çok güzel deniz o kadar temizkii çok güzel pırıl pırıl bir denizz.. plajla ev arasında gidip gidip geliyorum keyfini ve tadını çıkarıyorumm..

Kendi ic dunyaniza yeni yeni dikkat etmeye basladiginizi dusunuyorum kendinizde mevcut olan olumlu seyleri farketmeye baslamis olmalisiniz , ic dunyaniza ve psikolojinize eskisinden daha cok dikkat etmekdesiniz , belkide kendinizde yeni yeni farkettiginiz bazi olumlu yonlerin varligini farketmis ollabilirsiniz bu ruya sizi psikolojik yonden olumlu gelisim ve yeniliklerin bekledigini isaret ediyor.

semy

Kayıtlı Üye
merhaba, ben neden hep denizle ilgili rüyalar görüyorum acaba,

rüyamda bir deniz kenarındayım yanımda bir arkadaşım var. denizde bir tekne var ve birisi gelip bizi o tekneye çıkarabileceğini söylüyor. bizde kabul ediyoruz. jetski gibi birşeye binip tekneye kadar gidiyoruz. deniz çok güzel berrak ve parlak. tekneye geldiğimizde denize girip yüzmeye başlıyoruz. tekneden biraz açılınca hemen yakınında bir korsan gemisinin yanına geliyoruz ve birden ürküp geri tekneye kadar yüzüyoruz.. sonra karaya çıkmak istiyoruz. bizi tekneye getiren kişi tekrar karaya götürüyor ama bu kez araca binmiyoruz denizdeyiz ve bizi çekerek karaya çıkarıyor.. ama yüzerken çok mutlu oluyorum.

semy

Kayıtlı Üye
bu arada bir önceki rüya yorumu için teşekkür ederim pantea yorumların çok iyi :)

semy

Kayıtlı Üye
Pantea nerelerdesin yorumlarını merakla bekliyoruz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yakında gelecek. Pek müsait değil bu aralar kendisi.

semy

Kayıtlı Üye
bir sorun yoktur umarım bilgilendirme için teşekkürler,