Satanist Orta Sütun Alıştırması

Şaman

Kayıtlı Üye
gayet güzel bir çalışma olmuş kitabı kim hazırladıysa ellerine sağlık paylaştığın için teşekkür ederim.
orta sütun çalışmasını henüz denemedim ama deneyenlerin çok işe yaradığını söylediği bir çalışma.yalnız çalışmanın asıl hali ibranice ve masonik bir çalışma.
bu kitapta orta sütun ritüeli satanik hale getirilmiş ve dil olarak enoch kullanılmış.
içinde element isimlerinin geçtiğini farkettim enoch dilindeki.aslında sadece satanikler değil bence enochian majiyi uygulayanlar da kullanabilir.
ayrıca kitabın altında sefirotların satanik yorumları var.yalnız iyi incelediğinizde satanist olmasanız bile işinize yarayacak birçok bilgi bulabilirsiniz.küreler çok iyi açıklanmış

Diagramma

Kayıtlı Üye
Satan in turkey sanırım alınan kaynak bi aralar kapattılar ziyaretçilere fakat şuan açık sanırım... Bu konularda sağlam kişiler var ama bi o kadar da havadan atıp tutan kişikler mevcut site içerisinde...

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Pentagram ritueli.Kisaca LBRP (The Lesser Banishing Ritual of the Pentagram )Bunun büyük yani daha ayrintili olan versyonu ve kücük versyonu mevcut ayni zamanda enochian ile kombine edilmis degisik bir versýonu var ve bana göre gercekten cok güclü bir sistem.Rituel Majide olmasa olmazlardan olup hala yaygin bir sekilde uygulanan bir yöntem.Ama burda anlamadigim olay neden "Satanist" diye geciyor bunun Satanizimle ne alakasi vardir anlamis degilim.

Diagramma

Kayıtlı Üye
Pentagram ritueli.Kisaca LBRP (The Lesser Banishing Ritual of the Pentagram )Bunun büyük yani daha ayrintili olan versyonu ve kücük versyonu mevcut ayni zamanda enochian ile kombine edilmis degisik bir versýonu var ve bana göre gercekten cok güclü bir sistem.Rituel Majide olmasa olmazlardan olup hala yaygin bir sekilde uygulanan bir yöntem.Ama burda anlamadigim olay neden "Satanist" diye geciyor bunun Satanizimle ne alakasi vardir anlamis degilim.

Aslında orda ki satanist eki sadece kendi popüleritelerini arttırmak için koydukları ek birçoğunun asıl kaynağı hermetics sitesi... Ondan ondan ondan onda sürekli her sitede dolaşmaya başladı her ne hikmetsede bazı siteler bunu sahiplenmeye başladılar...

$ lugh $

Kayıtlı Üye
bu ritüeli ben ve bir arkadasım hazırlamıstık,söylediğiniz gibi aslında orta sütun ritüelinin enochian kullanılmıs versiyonu ve satan in turkey icin hazırladığımızdan dolayı önünde 'satanic' ibaresi var.

ADHA

Banlı Kullanıcı
Satanistler bir yaratıcıya, ruhani varlıklara kısacası soyuta inanmaz diye biliyordum:willy_nilly:Bu nasıl oluyor ya.

logii

Kayıtlı Üye
Yalnış biliyormuşsunuz :) Bilgilerinizi yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim..

darkkesh

Kayıtlı Üye
ruhani varlıklara inanmıyorsa satanisler neye inanıyorlar ya araştırmadan konuşmayın ruha ve ruhani olan her şeye inanır satanistler...

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
dosya telif hakkı yüzünden kaldırılmış..İlgilenirmisiniz...Yada dosya elinde olan yollayabilirmi ?