Sansürlü Olmayan Davet Bilen Var Mı

Bilgileniyorum

Kayıtlı Üye
Selam dostlarım, bu sitede diğer internet forumlarında ve internet üzerinde ya da Türkçeye çevrilmiş kaynaklarda eksiksiz/ sansürsüz davet maalesef yok. Bilen birinden sansürsüz davet istiyorum.

Soracaklar için arınma, def etme, korunma gibi ritüelleri biliyorum. Kendimi koruyabilirim uzun süredir bu gibi alanlarda bilgi topluyorum. Somut bir çalışma yapamamış olmam inancımı zedeliyor. Nefes egzersizi meditasyon çakra aura konularında çalışmaya başladığımdan beri hiçbir çalışmamı aksatmadım.

ne istediğimi biliyorum, enerjimi kullanmayı kontrol etmeyi de biliyorum. Varlık daveti bilmeyen konuyla alakası olmayan kişilerden nasihat istemiyorum ne yaptığımı biliyorum. Özel mesaj yoluyla davet veren olursa çok sevinirim.

Bilgileniyorum

Kayıtlı Üye
Forum kurallarına göre davet paylaşmak yasak değil mi? @URUMHAMATAHAYİL
Doğrudan post olarak atmak bilgisiz kişileri de etkileyeceği için yasaktı. Özel mesajı kaldırmışlar. Ayrıca konu yönetici onayından geçtiğine göre yasak değil.
Sadece artık forumda bilgili birilerinin takıldığına inancım kalmadı.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Zararlı olabilecek ve yetişkin olmayan bireylerin denemeleri sakıncalı olan her türlü paylaşım yapılmasını desteklemiyoruz ya siliyoruz ya da eksiltiyoruz.

Davetlerin tarifleri tam olarak paylaşılabilir. Eğer davet adı altında parazit bir varlığın gelmesi kolay bir uygulama ise silinir. Aslında Sitemizde de tam tarifler mevcuttur. Hatta pek çok farklı konu birleştirilerek harika bir sonuç çıkarabilir. Onu da bilen bir göz araştırır bulur.
Zira davet seviyesine gelmek için zaten tamamen bilgi olmak gerekiyor. İnisiyasyon sürecinin tamamlanmış olması gerekir. Belli bir majisyenlik seviyesine ulaşmış olmak gerekiyor.

Tüm süreçler tamamlandıktan sonra zaten tarifler basit tek bir kelime bile olabiliyor çünkü.

hangi sistem olduğu önemli hangi süreçten geçildiği önemli.

soru şu olsa anlarım. Ben şu sistem için olan şu konu İçin olan bir çağırma ritüeline ihtiyacım var diye. Belki o zaman daha sağlıklı bir cevap verilebilir. Yoksa;

tadım kaşığı ile baharat kaşığı arasında farkı bilemeyen bir kimsenin şefliğe soyunması gibi aman kaşık canım ne olacak dersin. O zaman bir şeften tarif istediğinde soru sormadan sana verilen tarifi eksiksiz ve hatalı olmadan yapman lazım.
Ciddiye alınmadığında da ya burdada da hiç şef yok dememek lazım.

Soru sorma şekli sorunun yapısı verilecek ya da verilmeyecek cevabı da içerir.
Bir şef olsam bana şu soru gelse
et yemeği yapacağım tarif verir misiniz diye. Cevap vermem ya da eti soğan suyu zeytin yağ tuz karabiber de beklet sonra kısık ateşte pişir derim.

soru şu şekilde olsa:

Avrupa mutfağına hakimim. Fransız Alman ekolüne göre bir biftek yapacağım. Fransız aslına sadık kalarak, temel gerekli malzemeleri biliyorum ve hazırladım. Tarife göre yeniden gözden geçireceğim. Çift sos ve tavsiye edilen garnitür tercihi bir tarif verebilir misiniz.

Cevap:
Châteaubriand iyi bir seçim olacaktır. Béarnaise Sauce ve mini şato sos eşlinde.

Malzemeler

Et
1 chateaubriand biftek (350-500 gr)
100 Mililitre zeytinyağı
Deniz tuzu
Taze kara biber

Bearnaise Sos

1 yemek kaşığı doğranmış arpacık soğanı
55 gr doğranmış tarhun sapı
85 gr frenk maydanozu
Mignonette biber
Tuz
4 yemek kaşığı sirke
5 yumurta sarısı
170 gr eritilmiş tereyağı
Chateaubriand Sosu

28 gr doğranmış arpacık soğanı
1 dal kekik
28 g mantar
Yarım su bardağı beyaz şarap
1 su bardağı dana sos
115 g maître d’hotel tereyağı
Bir tutam doğranmış tarhun
Not: pommes sufle yöntemi ile yapılmalıdır.

Bilgileniyorum

Kayıtlı Üye
Zararlı olabilecek ve yetişkin olmayan bireylerin denemeleri sakıncalı olan her türlü paylaşım yapılmasını desteklemiyoruz ya siliyoruz ya da eksiltiyoruz.

Davetlerin tarifleri tam olarak paylaşılabilir. Eğer davet adı altında parazit bir varlığın gelmesi kolay bir uygulama ise silinir. Aslında Sitemizde de tam tarifler mevcuttur. Hatta pek çok farklı konu birleştirilerek harika bir sonuç çıkarabilir. Onu da bilen bir göz araştırır bulur.
Zira davet seviyesine gelmek için zaten tamamen bilgi olmak gerekiyor. İnisiyasyon sürecinin tamamlanmış olması gerekir. Belli bir majisyenlik seviyesine ulaşmış olmak gerekiyor.

Tüm süreçler tamamlandıktan sonra zaten tarifler basit tek bir kelime bile olabiliyor çünkü.

soru şu olsa anlarım. Ben şu sistem için olan şu konu İçin olan bir çağırma ritüeline ihtiyacım var diye. Belki o zaman daha sağlıklı bir cevap verilebilir. Yoksa;

tadım kaşığı ile baharat kaşığı arasında farkı bilemeyen bir kimsenin şefliğe soyunması gibi aman kaşık canım ne olacak dersin. O zaman bir şeften tarif istediğinde soru sormadan sana verilen tarifi eksiksiz ve hatalı olmadan yapman lazım.

et yemeği yapacağım tarif verir misiniz diye. Cevap vermem ya da eti soğan suyu zeytin yağ tuz karabiber de beklet sonra kısık ateşte pişir derim.

soru şu şekilde olsa:

Avrupa mutfağına hakimim. Fransız Alman ekolüne göre bir biftek yapacağım. Fransız aslına sadık kalarak, temel gerekli malzemeleri biliyorum ve hazırladım. Tarife göre yeniden gözden geçireceğim. Çift sos ve tavsiye edilen garnitür tercihi bir tarif verebilir misiniz.

Cevap:
Châteaubriand iyi bir seçim olacaktır. Béarnaise Sauce ve mini şato sos eşlinde.

Malzemeler

Et
100 Mililitre zeytinyağı
Deniz tuzu
Taze kara biber

Bearnaise Sos

85 gr frenk maydanozu
Mignonette biber
Tuz
4 yemek kaşığı sirke
5 yumurta sarısı
Chateaubriand Sosu

1 dal kekik
28 g mantar
1 su bardağı dana sos
Çok daha iyi bir cevap oldu. Kabbala eğitimi alıyordum. Çok uzun sürmedi bu eğitim enochian malachim futhark gibi alfabeleri öğrendim ve bunlara inisiye edildim. Bu süreçte hermesçi bilimlere giriş içindeki pratikleri yaptım sağlıklı okültizm kitabıyla beraber. Eğitmenim tarafından belirlenen arınma def etme çakra aura nefes egzersizleri gibi birçok egzersizi günlük ya da haftalık tekrarladım.

foruma ilk üye olduğumda inisiye diye bir konu açmıştım o konuda da yardımcı olan biri buradan çıkmasa da anlık gaza gelip aradığım birkaç noktada eğitmenimi bulmuştum. Şimdi eğitmenin varsa o neden yardımcı olmuyor diyebilirsin, psişik saldırılardan korunma dersi verirken ders kapandı ve discord hesabına bir daha erişmem mümkün olmadı. Kendisine ait iletişim yerleri kullanılamıyor. Sevgili urum o dönem sana da instagram üzerinden yazmıştım çünkü Kabala aklımda olan bir sistem değildi daha çok Doğu majisinde gelişmek istiyordum sen de o dönem birkaç ders veriyordun ve oldukça yoğundun. Her neyse tekrar konuya dönmek gerekirse

Başka bir eğitimciyle çalışmak istiyorum ama ilkini bulmak bile benim için çok zordu. Burada kime mesaj attıysam bazen dönüş bile yapılmadı veya konu açtığımda yazan üyeyi ifşalamak istemiyorum ama sapık çıktı, tanrı boyutuna erişen sevgili sapık dışında konuma dönüş yapan kimse de olmadı. O nedenle bir eğitmen bulamayacağımı kabullendim. Şu an bildiğim ve bilmediğim şeyler bile eğitmenimin eğitim sistemine göre bunu biliyorum. Dion Fortune ile yoluma devam etmeye çalıştım ancak bu mümkün değil çeviriler çok yarım kitaplar yeterince tatmin edici değil.

varlık daveti isteme nedenim gelişimime somut bir örnekle devam etmek, kendime rehber yaratmak ve her konuda ilerlememe yardımcı olacak bir ruhtan tabiri caizse insana kıyasla daha az minnetle yardım almak.

hangi tür varlıkla çalışmak istediğim konusuna gelirsek Süleyman’ın iblislerinden biriyle çalışmak istiyorum ama forumda bunu sonsuz kere deneyimlemiş ulu bilgeler nedenini niçinini açıklamadan bu tarz konuların altına ne kadar tehlikeli ve asla yapılmamasını söyleyip güya yüce bilgilerini kendilerine saklıyor. O yüzden zaten bilgisi olmayanlardan geri dönüş almamak adına ( çünkü tavsiyeye ihtiyaç yok denilse de vazife ediniyorlar) tür belirtmedim. Bilen kişilerle fikir alışverişi yapmayı isterim daha az enerjiye ihtiyaç duyan varlıklarla da bir davet yapabilirim. Bu tamamen fikre açık olduğum bir konu.

Burada şef varsa da tarif ve püf noktalar konusunda epey cimriler anlaşılan. Bunu kanıtlar nitelikte pek çok ekran resmi de paylaşabilirim bu tür konular hep cevapsız kalıyor ya da verilen cevaplar “Yapma” “Ne kadar yetkinsin ki” gibi enerji emici cümleler oluyor. İstediğim konuda yetkin olduğunu iddia eden başka bir üyeyle mesajlar aktifken konuştuk, bu kişi iblislerle iletişim kurabildiğini söyleyen biriydi. Kendisine söylediğim şeyi yabancı bir forumda aynı kullanıcı adıyla sormuş. Bu gibi kişiler davet nasıl yapılır başlığı açıyor. Hiçbir şey bilmeyenin bile burada dev gibi bir bilgisi var. Forumda daha önce yardımcı olan bir kişi vardı bu tarz kişiler sınırlı, başka destek alınabilecek yer yok bu durumda ne yapılmalı? Mecbur buraya konu açıyorum olan konuların sahiplerinin bu tarz yaklaşımlarını gördüğüm için ve paylaşan dışında durumu deneyimleyen kişiler olmadığı için.

netlik konusunda haklı olduğunuzu düşünüyorum umarım kendimi daha iyi ifade etmişimdir. Eklemem gereken başka bir şey varsa onu da ekleyebilirim. Teşekkürler .

Bilgileniyorum

Kayıtlı Üye
He, kalmadı. Burası size layık değil. Utancımdan asacağım kendimi. 🥱
Ne alaka niye forum sahibi gibi triplendiniz sizi alakadar eden bir yazı göremiyorum. Kışkırtma amaçlı ya da menapoz tribi gibi yorumluyorum. Nerenin bana layık olduğuna ben karar veririm seve seve asın kendinizi konu hakkında bilginiz ya da yardımcı olacağınız bir mesajınız yoksa yazmazsınız mesajda belirtmiştim sadece yardımcı olacak mesajları istediğimi her konuya koşup sizi alakadar etmeyen triplere de girmemiş olursunuz muhatap olmazsak sevinirim iyi günler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kabbala eğitimi alıyordum. Çok uzun sürmedi bu eğitim enochian malachim futhark gibi alfabeleri öğrendim.
Bu ifadenizden yola çıkarak o zaman genostik kabala da devam edeceksiniz. çünkü hem doğu mistizmi eğitimi almak istiyorum demişsiniz. Solomon çalışmalarının tamamı batıdadır. Doğudan esinlenerek geliştirilen batı ekolü genositik kabbala.

Söylediklerinizden ve Aldığınız eğitimden yola çıkarak Ehe ile çalışmanız mantıklı olacaktır.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ne alaka niye forum sahibi gibi triplendiniz sizi alakadar eden bir yazı göremiyorum. Kışkırtma amaçlı ya da menapoz tribi gibi yorumluyorum. Nerenin bana layık olduğuna ben karar veririm seve seve asın kendinizi konu hakkında bilginiz ya da yardımcı olacağınız bir mesajınız yoksa yazmazsınız mesajda belirtmiştim sadece yardımcı olacak mesajları istediğimi her konuya koşup sizi alakadar etmeyen triplere de girmemiş olursunuz muhatap olmazsak sevinirim iyi günler.
Size özür dileme fırsatı veriyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Siz bu fırsatı verdiğiniz için müdahele etmiyorum şuan. istediğiniz şekilde iletişim kurabilirsiniz lakin hakaret etmek site kullarına aykırı. menopoz tribi kelimesi seksist, yaşa bağlı bir aşağılama cümlesidir. kabul edilemez.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Doğrudan post olarak atmak bilgisiz kişileri de etkileyeceği için yasaktı. Özel mesajı kaldırmışlar. Ayrıca konu yönetici onayından geçtiğine göre yasak değil.
Sadece artık forumda bilgili birilerinin takıldığına inancım kalmadı.
🤦🏻‍♂️ Bak ouija daveti var @Maximillian açık açık paylaştı.

soru şu şekilde olsa:

Cevap:

Malzemeler

Et
100 Mililitre zeytinyağı
Deniz tuzu
Taze kara biber

Bearnaise Sos

85 gr frenk maydanozu
Mignonette biber
Tuz
4 yemek kaşığı sirke
5 yumurta sarısı
Chateaubriand Sosu

1 dal kekik
28 g mantar
1 su bardağı dana sos
Bu tarifi bi deneyeyim diyorum. Yumurta kokusu gelmez değil mi? Mantar olarak hangisini kullanmak daha uygun olur?

Darkon

Kayıtlı Üye
Türkiye'deki forumlarda bu alanda kısıtlı bilgiler bulunurken yabancı forumlarda daha çok bu konuda bilgi ve uygulayan görüyorum. O sitelerde davet yapanların çoğunun pek bilgili olduğunu sanmıyorum. Durum böyleyken nasıl sonuç alabiliyorlar acaba? Tabi aralarında yalandan bir şeyler uydurup başardım diyenler vardır.

Bir de bu yolda(inisiye olma) ilerleyenlerin illa bir ustası olması mı gerekiyor? Hiç bilmediğimden, yapmadığımdan soruyorum bu davet işlerini.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Türkiye'deki forumlarda bu alanda kısıtlı bilgiler bulunurken yabancı forumlarda daha çok bu konuda bilgi ve uygulayan görüyorum. O sitelerde davet yapanların çoğunun pek bilgili olduğunu sanmıyorum. Durum böyleyken nasıl sonuç alabiliyorlar acaba? Tabi aralarında yalandan bir şeyler uydurup başardım diyenler vardır.

Bir de bu yolda(inisiye olma) ilerleyenlerin illa bir ustası olması mı gerekiyor? Hiç bilmediğimden, yapmadığımdan soruyorum bu davet işlerini.
Tonla davet mevcut kitaplarda forumlarda. Yabancı forumlarda verilen bir çok davetin de işe yaradığını görmedim ya da cok basit davetler. He bazı gruplar çok farklı davetler paylaşıyor. Ejderha davetlerini flaan bi ara not almıştım ama denemeye fırsatım olmamıştı. Bir öğretmenin gerekli olduğunu düşünüyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş

Mesele davet değil. mesele süreci yönetmek. tamam geldi diyelim. neyin geldiğini ne bileceksiniz. Ne diyeceğinizi nerden bileceksiniz. Verdiği cevapların kalitesini, sonrasında ne yapacağınızı nerden bileceksiniz. Tarifler boş iş. Parapsikoloji köklü bir disiplindir. Eğitim şarttır.
Yetenekli olsanız istemeden yapsanız bile eğitim olmadan hiç bir anlamı yok. Türk forumlarında kısıtlı bilgi yok. gayet başarılı çok fazla site ve blog var. Konular ve içerikler farklı. Kimlerin nasıl sonuç alacağını bilemeyiz. Özellikle yurt dışı forumları inceldiğimde ben gülüyorum. eskiden okurdum artık okumuyorum bile. kalitesiz Fantastik edebiyat gibi.
son olarak herkes ezoterik konularda başarılı olacak diye bir kaide yok. herkese verilen bir şey değil zaten bu.

Darkon

Kayıtlı Üye
Mesele davet değil. mesele süreci yönetmek. tamam geldi diyelim. neyin geldiğini ne bileceksiniz. Ne diyeceğinizi nerden bileceksiniz. Verdiği cevapların kalitesini, sonrasında ne yapacağınızı nerden bileceksiniz. Tarifler boş iş. Parapsikoloji köklü bir disiplindir. Eğitim şarttır.
Yetenekli olsanız istemeden yapsanız bile eğitim olmadan hiç bir anlamı yok. Türk forumlarında kısıtlı bilgi yok. gayet başarılı çok fazla site ve blog var. Konular ve içerikler farklı. Kimlerin nasıl sonuç alacağını bilemeyiz. Özellikle yurt dışı forumları inceldiğimde ben gülüyorum. eskiden okurdum artık okumuyorum bile. kalitesiz Fantastik edebiyat gibi.
son olarak herkes ezoterik konularda başarılı olacak diye bir kaide yok. herkese verilen bir şey değil zaten bu.
Kısıtlı bilgi derken çok fazla kendini kasan insan ve basit bilgileri bile paylaşmayan kişiler görüyorum Türk'lerde. "Ben yapabilirim siz yapamazsınız" kafası yani. Yabancılarda bence bu daha açık ve rahatlar... Dikkatimi çeken bu oldu.

Sonuç olarak illa bir kişinin ustası mı olması gerekiyor? Sadece varlık çağırmadan bahsetmiyorum genel olarak konuşuyorum...

Maximillian

Kayıtlı Üye
Dostlarım majikal güç için yapılan tarifler boşuna verilmemiştir , tamam doğal bir yetenek ister mi ? evet ister ama çabalayıp ta bir yerlere gelenler var. Size tavsiyem majikal güç için çalışmalar yapmanız enerjinizi yükseltin hem fiziksel olarak hem de spiritüel alanda İnsiyason gerek ama şu da olur uzun yoldur ama geçerlidir öz insiyasyon bunları bir araştırın derim

Unutmayın tek güç Tanrıdır ondan başka yaratıcı ve güç kaynağı yoktur

hoşçakalın mabedin sakinleri

DarkRemobela

Kayıtlı Üye
Hocam eğitim şarttır diyorsunuz ama çoğu sitede az detaylı ve az bilgi bulunuyor parapsikoloji ile ilgili eğitim alabilmek için bir eğitmen gerektiğini düşünüyorum ve ne kadar araştırsamda kimse ne yardım ediyor ne de destek çıkıyor verebileceğiniz bir tavsiye olursa çok sevinirim

SoldierO

Kayıtlı Üye
Hocam eğitim şarttır diyorsunuz ama çoğu sitede az detaylı ve az bilgi bulunuyor parapsikoloji ile ilgili eğitim alabilmek için bir eğitmen gerektiğini düşünüyorum ve ne kadar araştırsamda kimse ne yardım ediyor ne de destek çıkıyor verebileceğiniz bir tavsiye olursa çok sevinirim
Yönetim böyle eğitimler veriyor.