Şans Kısmet için

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Küçük bir kilit alın, açın, anahtarları yanına koyun. Üç kırmızı mum yakıp ve mumlar yanandgi zaman niyeti okuyun. Bundan sonra kilidi balla kaplayın, bir anahtarla kapatın, anahtarı kilitten çıkarın ve nehre veya göle götürün. Orada, niyeti üç kez okuduktan sonra suya atın. Anahtarlardan birini üzerinizde taşıyın, gerisini evde gizli bir yerde saklayın.

Niyet:
Bundan derin sudan korkmam,
Bundan sıkıntılar barındırmam,
Bütün yollar önümde açılır,
İyilikler güzellikler bana gelir.
Üzüntüler , endişeler kaybolur.
Sıkıntılar kilitlenir
Bana bal hibi hayat kalır.
Bu kilit açılamaz
Kimse niyetimi bozamaz.
Öyle olsun!

Bu ritüelin etkisi bir sene sürüyor.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Bu ritüel için belli bir zaman aralığı var mı ? Yani yapmak için örneğin akşam şu saatte gibi

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben bu konularda biraz cahilim de bu ne oluyor tam olarak
Yeni ay ve dolunayı duymuşsunuzdur. Yeni aydan sonra ay büyüyor. Dolunay dan sonra ay küçülüyor. Ay takvimi arama motoruna yazarsınız, oradan ayın mevcut durumu öğrenebilirsiniz.
Şafak ise, güneş doğmadan az önce beliren aydınlık. Agisagi yukarı 20 dakka sürer.

FKing

Kayıtlı Üye
Yeni ay ve dolunayı duymuşsunuzdur. Yeni aydan sonra ay büyüyor. Dolunay dan sonra ay küçülüyor. Ay takvimi arama motoruna yazarsınız, oradan ayın mevcut durumu öğrenebilirsiniz.
Şafak ise, güneş doğmadan az önce beliren aydınlık. Agisagi yukarı 20 dakka sürer.
Şimdi baktım Yeni Ay dan sonraki gelen dolunay günü yapıcaz yani

Tamamdır şimdi çözdüm yeni ay yani dolunaya kadar büyüyen ay içerisindeyiz zaten şuan yapılabilir doğru anlamışım dimi

nikılıs

Kayıtlı Üye
Küçük bir kilit alın, açın, anahtarları yanına koyun. Üç kırmızı mum yakıp ve mumlar yanandgi zaman niyeti okuyun. Bundan sonra kilidi balla kaplayın, bir anahtarla kapatın, anahtarı kilitten çıkarın ve nehre veya göle götürün. Orada, niyeti üç kez okuduktan sonra suya atın. Anahtarlardan birini üzerinizde taşıyın, gerisini evde gizli bir yerde saklayın.

Niyet:
Sıkıntılar kilitlenir
Bu kilit açılamaz
Kimse niyetimi bozamaz.
Öyle olsun!

Niyeti mumlar yandığında 1 defa,göle atmadan 3 defa toplamda 4 defa mı okunmuş olacak? Mumları hangi aşamada söndüreceğiz?
Bu tür asma kilitlerden olur mu?
0494126930526620.jpg

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@nikılıs, asma kilitler doğru. Niyet sayısı de doğru.
Eğer rituelde mumu söndürün yazmıyor ise, bu mumun sonuna kadar yanacak anlamına gelir. Mumun ateşi rituelinizi enerji ile besliyor.

nikılıs

Kayıtlı Üye
@nikılıs, asma kilitler doğru. Niyet sayısı de doğru.
Eğer rituelde mumu söndürün yazmıyor ise, bu mumun sonuna kadar yanacak anlamına gelir. Mumun ateşi rituelinizi enerji ile besliyor.
Mumlar yandığında niyeti okuduk.Kilidi balla kaplama,göle götürüp atma gibi işlemler için mumların yanıp bitmesini beklemeye gerek var mı? Yani biz bu işlemleri yaparken mum evde yanmaya devam edebilir mi? Kilidi atacağım göl evden 2 kilometre uzakta.
Bir sene sonra ritüeli yenileyebilirmiyiz? Etkisi geçen ritüelin anahtarlarını nereye atacağız? kilidi atığımız göle atılır mı?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Mumlar yandığında niyeti okuduk.Kilidi balla kaplama,göle götürüp atma gibi işlemler için mumların yanıp bitmesini beklemeye gerek var mı? Yani biz bu işlemleri yaparken mum evde yanmaya devam edebilir mi? Kilidi atacağım göl evden 2 kilometre uzakta.
Bir sene sonra ritüeli yenileyebilirmiyiz? Etkisi geçen ritüelin anahtarlarını nereye atacağız? kilidi atığımız göle atılır mı?
Bütün sorulara cevabım evet.
Yanlız evden çıkarken, mum evi yakmasın diye önlem alın. Ben buyk bir kaba su doldurup mumu samdanin içinde o kaba koyuyorum.

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Hocam birkaç sorum var
1) göl veya nehir yerine denize atabilir miyiz
2) mumların büyüklüğü ritüeli etkiler mi
3) sabah şafağı yerine istediğimiz vakit yapsak olur mu
4) anahtarı göle atacağız değil mi öyleyse en az 3 adet anahtarı olması lazım
5) daha sonra kilidi baldan temizleyip kullanılabilir yapabilir miyiz yoksa hep balda kalıp atacak mıyız
6) bir anahtarı hep mi yanımızda taşımamız gerekiyor, yanımızda olmadığında ritüel işe yaramaz mı?

YEDİ7

Kayıtlı Üye

Niyet:
Sıkıntılar kilitlenir
Bu kilit açılamaz
Kimse niyetimi bozamaz.
Öyle olsun!

niyeti okurken bile insan rahatlıyor

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hocam birkaç sorum var
1) göl veya nehir yerine denize atabilir miyiz
2) mumların büyüklüğü ritüeli etkiler mi
3) sabah şafağı yerine istediğimiz vakit yapsak olur mu
4) anahtarı göle atacağız değil mi öyleyse en az 3 adet anahtarı olması lazım
5) daha sonra kilidi baldan temizleyip kullanılabilir yapabilir miyiz yoksa hep balda kalıp atacak mıyız
6) bir anahtarı hep mi yanımızda taşımamız gerekiyor, yanımızda olmadığında ritüel işe yaramaz mı?
1) olur
2)mumların ateşi rituele enerji verir, dolayısıyla etkiler.
3) olur ama sabah şafağı bu ritüel için en etkili zaman.
4) göle kilidi atacağız.
5) -----
6) ev anahtarıyla birlikte anahtarlıga takın. Evinizin dışında hep taşımak gerekiyor.