saçlarımı nasıl uzatabilirim

antikçikolata

Kayıtlı Üye
merhaba yardımcı olursanız çok sevinirim saçları uzatmak gürleştirmek için enerji çalışması veya başka bir şey bilen varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim, bol sevgiler..

etzel

Kayıtlı Üye
Birebir kendim deneyimledigim bir yöntemi soylecegim. Saçlarımı olabildigince geç yıkadım. Yani normalde gün aşırı dusumu alırım ama saçımı hafta 1 yıkadım. Aşırı derecede yağlanması gerekiyor. Saçtaki o yağ o kadar güzel uzatıyor ki anlatamam. Her türlü yöntemi denedim ama en etkilisi bu oldu. Yaklaşık 3 ay böyle haftada bir yıkadım saçlarımı. ( Yanlış anlama olmasın saçımı hergun su ile fisfislayarak düzenli taradım. Ama yıkama işlemini hafta bir yaptım.) Evdeyseniz ve çalışmiyorrsanız bu yöntemi rahat yaparsınız. Çalışıyorsanız da hergun duş alın ama en son Perşembe yıkayın cuma tekrar yıkayın. Yaklaşık 4 gün yağlı kalması bile yeter diye dusunuyorum

etzel

Kayıtlı Üye
Birebir kendim deneyimledigim bir yöntemi soylecegim. Saçlarımı olabildigince geç yıkadım. Yani normalde gün aşırı dusumu alırım ama saçımı hafta 1 yıkadım. Aşırı derecede yağlanması gerekiyor. Saçtaki o yağ o kadar güzel uzatıyor ki anlatamam. Her türlü yöntemi denedim ama en etkilisi bu oldu. Yaklaşık 3 ay böyle haftada bir yıkadım saçlarımı. ( Yanlış anlama olmasın saçımı hergun su ile fisfislayarak düzenli taradım. Ama yıkama işlemini hafta bir yaptım.) Evdeyseniz ve çalışmiyorrsanız bu yöntemi rahat yaparsınız. Çalışıyorsanız da hergun duş alın ama en son Perşembe yıkayın cuma tekrar yıkayın. Yaklaşık 4 gün yağlı kalması bile yeter diye dusunuyorum
Cuma değil pazar yazacaktim.

antikçikolata

Kayıtlı Üye
saclarım yağlanmıyor neredeyse ama deneyeceğim olabildiğince geç yıkayacağım

Fehu

Kayıtlı Üye
Enerji çalışması için suya niyet okuma olabilir. Vücudunla ilgili dilediğin şeyi suya sesli bir şekilde okuyup içiyorsun. Onun dışında amla yağını öneririm. 2 türü var. Gold olan sarı saçlılar için, klasiği ise siyah saçlılar için. Saçın sarı ise gold u kullan çünkü klasigi rengi de koyulastiriyor. İkisi de bayağı iyi uzatıyor ve yumusatiyor

antikçikolata

Kayıtlı Üye
Enerji çalışması için suya niyet okuma olabilir. Vücudunla ilgili dilediğin şeyi suya sesli bir şekilde okuyup içiyorsun. Onun dışında amla yağını öneririm. 2 türü var. Gold olan sarı saçlılar için, klasiği ise siyah saçlılar için. Saçın sarı ise gold u kullan çünkü klasigi rengi de koyulastiriyor. İkisi de bayağı iyi uzatıyor ve yumusatiyor
cok tesekkür ederim deneyeceğim 💕

Demre

Kayıtlı Üye
Çinko tablet kullanabilir, tip1ve tip 3 collagen destegi alabilirsiniz gunde 2000 mg. Hint yaginin da sac ve kaş uzatmada etkili oldugunu okumustum. Duzenli olarak, haftada 1 mesela, yumurta sarisi, sirke, kuru maya, zeytinyagi karisimindan hazirladiginiz maskeyi uygulayip, yarim saat sonra ilik suyla yikayin. Bu maske cok guzel besliyor saclari, kendim tecrube ettim. Collagen icerigi zengin gidalar tuketin. Hindistan cevizi yagi uygulayin dustan once. Ayrica civan percemi cayi, saclarin beyazlasmasini geciktiriyor. Badem yagi ve argan yagi da saclari guzel besler. Restorex sarmaşık ozlü şampuan da sac uzamasinda etkili oldugunu iddia eden bi marka. Arasira kullaniyorum ben de o sampuani. Ama en onemlisi, mutlu olun, sac sefada, tirnak cefada uzar demis atalarimiz.

antikçikolata

Kayıtlı Üye
Çinko tablet kullanabilir, tip1ve tip 3 collagen destegi alabilirsiniz gunde 2000 mg. Hint yaginin da sac ve kaş uzatmada etkili oldugunu okumustum. Duzenli olarak, haftada 1 mesela, yumurta sarisi, sirke, kuru maya, zeytinyagi karisimindan hazirladiginiz maskeyi uygulayip, yarim saat sonra ilik suyla yikayin. Bu maske cok guzel besliyor saclari, kendim tecrube ettim. Collagen icerigi zengin gidalar tuketin. Hindistan cevizi yagi uygulayin dustan once. Ayrica civan percemi cayi, saclarin beyazlasmasini geciktiriyor. Badem yagi ve argan yagi da saclari guzel besler. Restorex sarmaşık ozlü şampuan da sac uzamasinda etkili oldugunu iddia eden bi marka. Arasira kullaniyorum ben de o sampuani. Ama en onemlisi, mutlu olun, sac sefada, tirnak cefada uzar demis atalarimiz
tesekkür ederim dediğiniz gibi mutluluk önemlii galiba ondan uzamıyor (,: elbet bir gün benimde saçlarım belimde olur ((((,,,::

antikçikolata

Kayıtlı Üye
hemen yapacağım tesekkürler

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
merhaba yardımcı olursanız çok sevinirim saçları uzatmak gürleştirmek için enerji çalışması veya başka bir şey bilen varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim, bol sevgiler..
Defne sabununu öneririm hem çabuk uzatıyor hemde gürlestiriyor şampuanın yanında destekleyici olarak kullanmanı tavsiye ederim üsteliķ cok da güzel kokuyor

Linaril

Kayıtlı Üye
İş
Bilişim Uzmanı
Havuç, taze soğan, pırasa tüket.
Mümkünse tuzsuz şampuan kullan. Daily Perfection baya başarılı.
Şampuana da niyet yükleyebilirsin, böylece her yıkamada tekrarlanmış olur.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Kan ve hormon testi yaptırın.
Demir eksikse uzamaz.
Hormonal probleminiz varsa çok dökülür.
Çinko eksikse kırılır.
Bephanten, bemix, evigen(evin), yılan yağı, susam yağı, badem yağı ve zeytinyağı karıştırıp sürün. Yarım saat bekleyin. Ayda bir ya da iki kere yapın.

Duman içeriden ve dışarıdan saçı mahveder uzak durun.

Saçınızı üstte denilen gibi haftada bir yıkayın.

Saçınıza boya, kurutma, maşa vs. gibi işlemler yapmayın.

Nar suyu için.(kan değerlerini arttırır)

Balık yağı kullanın.

Multivitamin alın.

Benim saçlarım kanser hastası gibi dökülüyordu ve asla uzamıyordu. Sigarayı kestim. Stresi azalttım. Üsttekileri yaptım saçım uzadı. Benim kan değerlerinden sadece demir depom azdı. Demir ilacı yazıldı. 6 ayda anca düzeldi. Bayağı uğraşmanız lazım.
Bir de saça prp yaptırabilirisiniz. Aklıma gelenler bunlar. Umarım saçlarınız çok güzel olur.

antikçikolata

Kayıtlı Üye
Kan ve hormon testi yaptırın.
Demir eksikse uzamaz.
Hormonal probleminiz varsa çok dökülür.
Çinko eksikse kırılır.
Bephanten, bemix, evigen(evin), yılan yağı, susam yağı, badem yağı ve zeytinyağı karıştırıp sürün. Yarım saat bekleyin. Ayda bir ya da iki kere yapın.

Duman içeriden ve dışarıdan saçı mahveder uzak durun.

Saçınızı üstte denilen gibi haftada bir yıkayın.

Saçınıza boya, kurutma, maşa vs. gibi işlemler yapmayın.

Nar suyu için.(kan değerlerini arttırır)

Balık yağı kullanın.

Multivitamin alın.

Benim saçlarım kanser hastası gibi dökülüyordu ve asla uzamıyordu. Sigarayı kestim. Stresi azalttım. Üsttekileri yaptım saçım uzadı. Benim kan değerlerinden sadece demir depom azdı. Demir ilacı yazıldı. 6 ayda anca düzeldi. Bayağı uğraşmanız lazım.
Bir de saça prp yaptırabilirisiniz. Aklıma gelenler bunlar. Umarım saçlarınız çok güzel olur.
Çok tesekkür ederiiiim