Sabun İle Ölüm Büyüsü

mandalin

Banlı Kullanıcı
anlam ilişkisini kuramadım pardon...

ikbal1505

Guest
Bu sitede ölüm büyüleri eksik paylaşılır. Üyeye neden tamamını paylaşmadın diyenlere cevaptır bu. Tam paylaşanı anında silerim siteden. Burada hiçbir şekilde birilerinin ölümüne veya kötülüğüne sebebiyet verecek bir uygulamanın yapılmasına, yaptırılmasına izin vermeyiz,alet olmayız. Bunu defalarca hep söyledik, sitenin her yerini okumayanlar ya da okumaya üşenenler görmüyor tabi. Hatalı paylaşıma ise her zaman karşıyız.
Bunun dışınca söyleyeceğim bir husus da bu büyü islami olmayan uygulama ile de yapılır öyle sayfalarca azimete gerek duymadan, çok daha kısa bir süre içinde. Tabi konu doğu maji uygulamaları bölümünde açıldığı için de haklı olarak havass usulü örnek gösterilmiş o ayrı. Ama sadece havass ekolü ile değil başka ekoller ile de yapılabilen bir büyüdür. Bilginize.

Cevabınız net olarak anlaşılmıştır artık.Bu sitenin yaş sınırlaması yok ki her türlü büyü paylaşılsın.Zaten tam büyü tarifini paylaşabilecek kadar kendini geliştirmiş iyi bir üye olduğunu düşünmüyorum sitede(yöneticiler,moderatör ve elitler hariç).Kötü büyüler iyi amaçla kullanılamaz zaten.Bu tür büyülere izin verilmemesi çok doğru bence.

HINNE

Kayıtlı Üye
herşey yazıyorsnuz tamamını getırmıyorsunuz anamıyorum dua dıyorsunuz duası nerde ya yazmayın yada yazdınızmı adam gıbı yazdın tamamlayın du asıyla beraber olmuyorböyle

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
herşey yazıyorsnuz tamamını getırmıyorsunuz anamıyorum dua dıyorsunuz duası nerde ya yazmayın yada yazdınızmı adam gıbı yazdın tamamlayın du asıyla beraber olmuyorböyle

Dua denmemiş zaten büyü olarak verilmiş.

Ölüm & Lanet büyülerinin verilmesi yasaktır ki zaten sansürlemiş arkadaş..

Elfangel

Kayıtlı Üye

Sayın HINNE,
Size sayın Origanum'un yazısını alıntılayarak cevap vermek istiyorum. Sanırım yeterli olur.

İyi forumlar...

Bu sitede ölüm büyüleri eksik paylaşılır. Üyeye neden tamamını paylaşmadın diyenlere cevaptır bu. Tam paylaşanı anında silerim siteden. Burada hiçbir şekilde birilerinin ölümüne veya kötülüğüne sebebiyet verecek bir uygulamanın yapılmasına, yaptırılmasına izin vermeyiz,alet olmayız. Bunu defalarca hep söyledik, sitenin her yerini okumayanlar ya da okumaya üşenenler görmüyor tabi.

KhaLeD

Kayıtlı Üye
Bu büyü uygulaması da hatalı ve eksik, sana şunu söyleyeyim, sabun büyüsünde benim denediğim sadece ayetler değil, ayetler ile tertip edilmiş ervahı görevlendirmemizi sağlayan, türkçe okunuşu ile en az 27 sayfa kadarlık bir azimeti var, ervahı görevlendirmeden istediğin kadar iğne batır, cenaze namazı kıl, olmadı rutubetli mekana göm, en olmadı mezar taşının altına göm, hiçbir işe yaramaz, ben 8 sene kadar önce böyle eksik ve hatalı büyü uygulamasını çok defa denedim, hedef kişi bir mide spazmı dahi geçirmedi, fakat ne zaman geçen sene bendeki tam ve hatasız uygulamayı denedim, hedef kişi önce işinden atıldı, defalarca iş aramasına rağmen, kariyerinin zirvesinde olmasına rağmen kaliteli bir iş bulamadı, en düşük maaşlarla çalışmaya başladı, iş yerinde kavgalar mı dersin küfürler mi dersin, cep telefonlarına gelen tehdit mesajlarımı dersin, yani hedef kişinin önce sosyal hayatı dengesizleşti, bozuldu, daha sonra küçük ev kazaları geçirmeye başladı, annesi mide kanseri oldu vefat etti, teyzesi kalp krizi geçirdi, koah hastası oldu ve şimdi oksijen tüpüne bağlı can çekişerek yatıyor, en yakın zamanda ölmesi bekleniyor, hedef kişi ise belediyenin lağım işleri ile ilgilenen biriminde işçi olarak çalışmaya başladı, pislik içinde, kötü bir semtte, sürekli olay yeri adı ile anılan, polisin sürekli izlediği bir mahallede yaşamaya başladı, daha sonraları bu hedef kişi psikiyatrik hastalıklar geçirdi, ucuz içilmeyen alkol ve tütün tabakalarını tüketmeye başladı, akciğer kanseri oldu, karaciğeri de iflas etti, hem akciğerlerinden hem midesinden her gün kan kusmaya başladı, en sonunda da önce panik atak hastalığı ileri düzeye ulaştığı için şizofreni teşhisi koydular, daha sonra elleri ve ayakları sürekli titrediği için, kontrolünü sürekli kaybettiği için, parkinson teşhisi koydular, günün 24 saatı ilaç kullanıyordu, ilaç masraflarını yakınları karşılıyordu, onlar da bu durumdan bıkmışlardı, daha sonra epilepsi sara nöbetleri geçirmeye başladı, en sonunda hafızasını yer yer kaybedince alzaymır teşhisi koydular, yakınları para yardımını kesti, ben de bu hedef kişinin artık ölüm yolunda olduğunu anlayınca büyüyü kendim uygulama fasikülümde yer alan bilgilere dayanarak bozdum, demek istediğim sizin verdiğiniz uygulama tamamen eksik ve hatalı, ben bu uygulamayı zaten burada prensiplerim gereğim paylaşmam, ama sizin de hatalı uygulamanız hiç bir işe yaramaz, benim yaptığım uygulamada 27 sayfalık azimeti okuyup ervahı görevlendirdiğimden sonra hedef kişinin başına gelenler beni çok şaşırtmıştım doğrusu, lütfen arkadaşlar denemediğiniz eksik ve hatalı uygulamaları paylaşmayınız.

Size özel mesaj ile bişey sormak istedim ancak mesaj atamıyorum sanıyorum mesajınız kapalı.
Bana özel mesaj yoluyla mail adresi yollayabilir misiniz ?

AJA

Elit Üye
Size özel mesaj ile bişey sormak istedim ancak mesaj atamıyorum sanıyorum mesajınız kapalı.
Bana özel mesaj yoluyla mail adresi yollayabilir misiniz ?
Site kurallarını okumadınız sanırım.İletişim bilgisi paylaşmak yasaktır ve kurallara aykırı olduğundan banlanırsınız.Lütfen kuralları okuyunuz.
İyi forumlar.

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
okuyup ervahı görevlendirdiğimden ervah nedir bilemedim?

origanum

Yönetici
okuyup ervahı görevlendirdiğimden ervah nedir bilemedim?

Havass veya diğer büyüleri yaparken yararlanacağınız varlıklar kastedilmiş. Nasıl görevlendirileceği büyücü daha üstadının yanında eğitim görürken, ergenlik dönemini tamamlamadan öğrenilir.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Sizin sonunuzu hiç iyi görmüyorum şartsız şurtsuz dinden çıkar insan bunu yaparsa şükür ben sadece okuyucuyum esma zikirleri dışında bişeyi uygulamadım asla Allah her sanise hatta ışık hızında sizin atan damarınıza kadar biliyor görüyor rabbim beni izlerken utanırım

geçmiş

Kayıtlı Üye
Sizin sonunuzu hiç iyi görmüyorum şartsız şurtsuz dinden çıkar insan bunu yaparsa şükür ben sadece okuyucuyum esma zikirleri dışında bişeyi uygulamadım asla Allah her sanise hatta ışık hızında sizin atan damarınıza kadar biliyor görüyor rabbim beni izlerken utanırım

Yalnız bu konuyu yazanlar ya da sitedeki hiç bir üye zaten size bunu yapın, yapmanız doğrudur gibi tavsiyeler vermiyor ki. Mümkün olduğunca çoğu kişi çoğu yorumda zaten bunların çok tehlikeli olduğunu emin olmadan yapılmaması gerektiğini söylüyor. Yanlış anlamayın size de saygı duyuyorum kendi açınızdan insanları uyarmak istediniz belkide lakin bu sitede yalnız müslüman üyeler olmadığını her dinden ya da hiç bir dinden olmayan insan olduğunu da tekrar hatırlatmak isterim. Bu sitenin amacı uyarılarını yaparak insanları bilgilendirmektir ki sizinde gördüğünüz gibi tehlike içeren konular zaten yapılmasın diye eksik paylaşılmış. Saygılar.

origanum

Yönetici

Sizin inancınıza göre çıkabilir bu da sizin şahsınızı ilgilendirir, büyü sitesi üyelerini değil, fikirlerinizi paylaşmayın. Bu sitede inançlarınız ve onun esasları ya da ibadetleriniz değil büyü alanındaki deneyimler ve önceden bilinmeyen çeşitler paylaşılır. Ektra başka paranormal olaylar.
Zaten paylaşılan tüm büyüler paylaşım anından itibaren geçerliliğini yitirir ve asla kullanılamaz hale dönüşür, arşiv bilgisi olur. Buna rağmen lanet büyülerinin bir kısmını sansürleriz. Çünkü büyücü olmayanlar ya da öğrencisi olmayanlar da giriyor ve her derdi olan kendi göbeğini kesmeye kalkıyor. Kimsenin vebalini almayız ancak bizden de bir yere kadar. Üye olurken cin olmadan adam çarpmaya kalkacak kadar akılsız mı diye zeka testi yaparak almıyoruz kimseyi.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Eskiden bir kez denemiştim bu büyüyü, tutmadıydı nedense... Ama olacak diye beklediğim birlaç gün çok heyecanlı geçmişti. Akıl işte.. :D :D :D

mem_u zin

Kayıtlı Üye
Zaten paylaşılan tüm büyüler paylaşım anından itibaren geçerliliğini yitirir ve asla kullanılamaz hale dönüşür, arşiv bilgisi olur.Çünkü büyücü olmayanlar ya da öğrencisi olmayanlar da giriyor ve her derdi olan kendi göbeğini kesmeye kalkıyor..
Peki benim gibi bu konulara yabancı olan,asla kötü niyetli dilekler için bu tür uygulamaları kullanmayıp,dileği olsun diye çabalayanlar,kullanılamayan büyüleri mi uyguladık?Yanlış mı anladım acaba?Paylaşılan ve geçerliliğini kaybeden uygulamaları mı yaptık? :)

shado

Banlı Kullanıcı
Bir arkadaşımın annesine yapılmış ve gerçekten günden güne ediyormuş kadın nasıl bu kadar cani olabilir insan

La-edri

Kayıtlı Üye
Eger bu uygulamada eksik olan tek sey bahsi gecen o ayet ise,bu uygulama cokda zor degil hatta bana göre cözülmüs bile.
Yani düsününki bir insan ölecek. Büyüden dolayi ölmüs bir insanin ölümünden kolay kolay kimse sorumlu tutulmaz, nerdeyse kusursuz bir cinayet. Bu mantikla bakildiginda azimli bir insan bu uygulamayi 3-4 ay boyunca tek tek ayetleri gecerek uyguladiginda büyüyü cözmüs oluyor.Ve cinayet islenmis olur.

Abartiyormuyum bu paylasimin sakincali oldugunu düsünmekle ?

yhkjh

Kayıtlı Üye
bu ayeti bilseniz bile yapmak isteyenler camiden o sabunu nasıl alacaksınız acaba