Rüyalarım ve hislerim.. Tesadüf mü, büyü mü yoksa yetenek mi?

rosecr

Kayıtlı Üye
20 yaşındayım.Bayadır değişik şeyler yaşıyorum. Yaklaşık 11 yaşımda başladı hatırladığım kadarıyla. Fakat bunun öncesinde şunu belirtmeliyim ben 4-5 yaşlarımdayken komşumuz bir kadın vardı. Çocuğu olmazmış onun. Annem anlattı. Benim hatırladığım kadın sürekli beni evine alırdı oyun oynatırdı bana ama ne zaman evlerine gitsem tırnaklarımı keserdi. Bir gün annem kadının büyü işiyle uğraştığını duymuş sonrasında bir kerede şahit olmuş. Kadın anneme sobada yaksın diye çer çöp getiriyormuş ara ara. Annem büyü işine şahit olunca kadının bir sonraki getirdiği gazete çöpünü açmış. İçinden bir erkek takkesine sarılı ortadan bölünmüş bir mandal çıkmış. Sonra annem kadının bana ve kendisine bir şey yaptığını düşünüce apar topar taşınmışız. Sonrasında ben 11 yaşlarımdayken hislerim başladı. Babam fanatik Galatsaraylıdır mesela. O tv maç izlerken kaybedeceğimizi yada kazanacağımızı bilirdim. Bir kere çok önemli bir maçta son anda atılacak golü bildim ve kaybettiler diye " senin pis uğursuz ağzından oldu " demişti. Hayatımın birçok anında çoğu basit şeyleri hissettim hep. Arkadaşlarım ve ailem bile alıştı bu duruma. Özellikle hissettiğim başka bir şey ise hamileler. Bir kadının hamileliğini daha ilk aylarında olsa bile hissedebiliyorum. Akrabalardan, öğretmenlerimden, komşulardan. Hatta teyzemin doğum yapacağını 5-6 dk öncesinde hissettim ve söyledim aile sofrasında. 5-6 dk sonra telefon geldi. Bu tarz olaylar çokkk sefer oldu artık normal geliyor ama son yıllarda cidden korku kompleksim olan başka bir durum var. Rüyalarımda net şekilde görmüş olduğum mekanlara istemsiz gidiyor veya gitmek zorunda kalıyorum. Yani şöyle açıklayayım. Bu mekanlar günlük hayatta sürekli gittiğim yerler değil hatta bazen diyorum ki ben burayı daha önce görmüş olamam imkansız. Nasıl oldu da rüyamda gördükten sonra buraya geldim. Yani rüyamda gördüğüm ve uyanınca net hatırladığım yerlere daha sonra gerçek hayatta gidince bir hatırlıyorum ki " aa evet burası şu rüyamda gördüğüm yer". En son olanı 4 gün önce gördüğüm rüya mesela. Rüyamda bir işe başlamışım ve dağıtım yapacakmışım. Malzemeleri aldım tam gidecekken defalarca art arda düştüm. Ve bu rüyamda gördüğüm yer maalesef 2 gün önce kanserden kaybettiğim dayımın cenazesi sonrası oturup taziye kabul ettiğimiz mekanın bahçesiydi. Oraya gidince farkettiğim şey artık bu durumun beni hem aşırı rahatsız ettiği hem de bilinmezliği nedeniyle korkuttuğu. Sizce bunlar tamamen bir tesadüfler silsilesi mi ya da o kadının bana musallat ettiği bir şeyler mi ya da psişik bir yetenek mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beyoğlu

Kayıtlı Üye
kalp gözün açık mı acaba diye düşündüm bir an ama bu ihtimal çok çok düşük, mümkün mü? evet fakat eğer kalp gözün açık olsa bunu sen zaten bilirdin. Acaba bilmediğin arkadaşlar mı edindin?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Komşunuz olan kadının sizi büyülerine alet etmesiyle öteki boyutlarla bağınızı kurmuş.bilinçli veya bilinçsiz.ama anadolu tabiriyle karışmışsınız.karıştığınız varlıkların minumum bile olsa bazı özelliklerini kapmışsınız.kişi kiminle arkadaşlık ederse ona benzermiş kabilinden yani.farklı mekanlara götürülmeleriniz de yine onların sizi gezdirmesidir.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Öncelikle yaşadığınız deneyim istemli yada istemsiz astral seyahate benziyor. Peygamber Efendimiz de bunu Miraca yükselerek deneyimlemiştir ve sizinki gibi uyku esnasında gerçekleşmiştir. Bundan önceki bir konuda reenkarnasyon _ Dejavu örneklemerinde bu deneyimi anlatmıştım. Dejavu dediğimiz kavramın İslamiyet için açıklamasıkıntı şöyledir. Daha önce gidip görmüş hissiyatını n sebebi. Ruh uyku esnasında sevilerine göre (Ram vs. gibi) rüya görebilir ve akabinde serbest kalabilir. Bu serbest kalma esasında vücudu belirli bir süre terk eder ve sizin daha önce gitmediğimiz görmediğiniz yerlere gidip dolaşır görür ve oraları ziyaret edebilir... ve Astral seyahat dediğimiz tanım gerçekleşebilir.

Öte yandan kadının sizin üzerinizde bir şeyler deneyimlediğinide düşünüyorum. Çünkü Astral seyahat şu noktaya kadar normal lakin anlattıklarınız biraz daha üstü....Yaşayacaklarınızdan Olumlu yada olumsuz olarak etkilenmeniz olağan.....Bu durumdan çok şikayetçi olursanız o zaman işinin erbabı bir alimler görüşebilirsiniz...
geçmiş olsun

rosecr

Kayıtlı Üye
kalp gözün açık mı acaba diye düşündüm bir an ama bu ihtimal çok çok düşük, mümkün mü? evet fakat eğer kalp gözün açık olsa bunu sen zaten bilirdin. Acaba bilmediğin arkadaşlar mı edindin?
bilmiyorum ama en korktuğumda bu. umarım değildir. teşekkür ederim cevap için

rosecr

Kayıtlı Üye
Komşunuz olan kadının sizi büyülerine alet etmesiyle öteki boyutlarla bağınızı kurmuş.bilinçli veya bilinçsiz.ama anadolu tabiriyle karışmışsınız.karıştığınız varlıkların minumum bile olsa bazı özelliklerini kapmışsınız.kişi kiminle arkadaşlık ederse ona benzermiş kabilinden yani.farklı mekanlara götürülmeleriniz de yine onların sizi gezdirmesidir.
bu gerçekten korktuğum birşey. daha fazla araştırma yapıcam bunun hakkında. teşekkür ederim

rosecr

Kayıtlı Üye
Öncelikle yaşadığınız deneyim istemli yada istemsiz astral seyahate benziyor. Peygamber Efendimiz de bunu Miraca yükselerek deneyimlemiştir ve sizinki gibi uyku esnasında gerçekleşmiştir. Bundan önceki bir konuda reenkarnasyon _ Dejavu örneklemerinde bu deneyimi anlatmıştım. Dejavu dediğimiz kavramın İslamiyet için açıklamasıkıntı şöyledir. Daha önce gidip görmüş hissiyatını n sebebi. Ruh uyku esnasında sevilerine göre (Ram vs. gibi) rüya görebilir ve akabinde serbest kalabilir. Bu serbest kalma esasında vücudu belirli bir süre terk eder ve sizin daha önce gitmediğimiz görmediğiniz yerlere gidip dolaşır görür ve oraları ziyaret edebilir... ve Astral seyahat dediğimiz tanım gerçekleşebilir.

Öte yandan kadının sizin üzerinizde bir şeyler deneyimlediğinide düşünüyorum. Çünkü Astral seyahat şu noktaya kadar normal lakin anlattıklarınız biraz daha üstü....Yaşayacaklarınızdan Olumlu yada olumsuz olarak etkilenmeniz olağan.....Bu durumdan çok şikayetçi olursanız o zaman işinin erbabı bir alimler görüşebilirsiniz...
geçmiş olsun
teşekkür ediyorum. profiliniz üzerinden bahsettiğiniz konuya bakıcam merak ettim gerçekten