rüyalarım sürekli çıkıyor

sluoge

Kayıtlı Üye
öncelikle herkese merhaba
bundan 2 yıl önceden beri gördüğüm rüyalar sürekli çıkıyor. Rüyamda olayı tam detaylı görmüyorum ama özeti gibi birşey görüyorum bir takım mesajlar falan fılan. örnek verecek olursam bundan bir yıl önce rüyamda annem ve teyzemin bir kargaşa içinde olduğunu gördüm annemin ne yemekleri yaptığını da gördüm. ertesi gün de rüyamın hepsi gerçekleşti. bunun nedeni ne olabilir sizce durugörü yeteneğim veya başka birşey olabilir mi

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Ara da bu tarz rüyalarda görülebilir. Deja vu olayıdır, benim de arada gördüğüm şeyler aynen gerçekleşti. Durugörü yeteneğiniz var. Astrolojik olarak ta haritanızı çıkartarak yetenekleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

sluoge

Kayıtlı Üye
Ara da bu tarz rüyalarda görülebilir. Deja vu olayıdır, benim de arada gördüğüm şeyler aynen gerçekleşti. Durugörü yeteneğiniz var. Astrolojik olarak ta haritanızı çıkartarak yetenekleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. bende ara sıra cidden durugörü yeteneğim filan mı var diye düşünüyorum çünkü izmir depreminden bir kaç gün önce gözümün önünebir deprem olduğu ve enkaz altında kalan insanlar gözükmüştü.. aniden oldu bu

Nurdem

Kayıtlı Üye
Aynı durum bende de var. Normal hayatla ilgili gördüğüm her rüya mutlaka sabahında gerçekleşiyor.