Rüyada gülmek veya ağlamak

Darkeyes

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bu benim ilk konu başlığım rüyada kahkaha atmak veya ağlamak çığlık atmak neden olur hiç yaşayan var mı acaba?

Senfonick

Kayıtlı Üye
İş
Yorumcu
Forumda mi tecrübeli arkadaşlarımız sana yardımcı olacaktır ama bende rüya yorumculuğu yapıyorum. Çok tecrübeli olmasam da, Eğer iki farklı rüya gördüyseniz kahkaha atmak güzel bir haber güzel bir haber yaşayacağınızı gösteriyor. Bu ailevi yada iş yada aşk konularında olabilir ama özgüvenli ve güzel bir dönem içerisinde olacağınız kesin. Fakatttt eğer aynı rüya içerisinde hem kahkaha atıp hemde ağladığınızı görüp çığlık attıysanız, özellikle bu dönem içerisinde kendinize çok dikkat etmelisiniz çünkü yanıltıcı bir dönemin içerisinde olabilirsiniz. Tam güzel bir haber aldım, güzel sonuçlar, iyi bir dönemin içerisindeyim dediğiniz zaman dilimlerinde yanıltıcı durumlar içerisinde olabilirsiniz. Sınayıcı bir dönem olabilir sizin için ve özellikle çevrenizde ki insanlara çok dikkat etmelisiniz. Bu dönem içerisinde yanlış yönlendirmeler içerisinde de kalabilirsiniz.