Rüyada cin ile konuşmak

Beylane

Kayıtlı Üye
Merhaba az önce sıçrayarak uyandırıldıgım rüyamı yorumlar mısınız ?

Köydeki evimizdeyiz bir kadın bana 2 tane isim veriyor. Şuan hatırlamıyorum isimleri. Bu isimleri zikir çekmemi istiyor. Ben zikirimi yapıyorum. Bir tane başörtülü kadın geliyor. Bıçak veriyor sapı siyah çelik kısmı gümüş renginde şekiller var. Bıçağın arka tarafında isimleri yaz imzala diyor. Kendi adını sevdiginin adını ve sevdiginin yavuklusunun isimlerini yazıp imzala diyor. Sevdigimin yavuklusunun ismini bilmiyorum dedim. Bilmiyor musun dedi. Aşırı korktugum için gözlerimi kapattım. Açtıgımda gitmişti. Ertesi gün kuzenlerimi akrabalarımı gördüm gayet mutlu mesut geçiniyorduk. 2 kişiyi görmedim anne ve babamı. Anne ve babam son bikaç yıldır aralarında kavga ediyorlar. Babam annemi aldatıyor. Sizce bu ne olabilir?

taroh

Kayıtlı Üye
Babamın aldattığı kadın ya büyü yapan birisi yada mental enerjisi baskin ve bu enerji ile babani sizden koparmaya çalışıyor.bende ayrılık aşamasından önce içinde cinli bir rüya gördüm.

taroh

Kayıtlı Üye
Babamın aldattığı kadın ya büyü yapan birisi yada mental enerjisi baskin ve bu enerji ile babani sizden koparmaya çalışıyor.bende ayrılık aşamasından önce içinde cinli bir rüya gördüm.

taroh

Kayıtlı Üye
Sitede sıkıntı var yanlış yazdığımı düzeltemiyorum 2 tane aynı cevap azmış gibi oluyorum

Beylane

Kayıtlı Üye

o kadını biliyoruz büyü yaptıgını hiç sanmıyorum ama yaptırmıs olabilir. Babam zaten bikaç aydır kopuk bizden. Rüyamdaki kadın sevdiginin adını yaz demişti bana. Ben 3 sene önce işlem yaptırdım sevdigimin geri gelmesi için. acaba şimdi mi tutuyor?. Bu rüyanın anne ve babamla bi ilgisi olabilir mi

taroh

Kayıtlı Üye
o kadını biliyoruz büyü yaptıgını hiç sanmıyorum ama yaptırmıs olabilir. Babam zaten bikaç aydır kopuk bizden. Rüyamdaki kadın sevdiginin adını yaz demişti bana. Ben 3 sene önce işlem yaptırdım sevdigimin geri gelmesi için. acaba şimdi mi tutuyor?. Bu rüyanın anne ve babamla bi ilgisi olabilir mi
akışa ne yapsak yaptırmak illa biz3 geri döner ama iyi ama kötü.belki sana dönmüştür.
Baskalarina yapmamalari gereken işlemleri yaptırıp güçlü mutlu olanlara şaşırıyorum.
mesela bi yerden büyü filan yapmadım kendi kendime doğaçlama birşey yaptım diyelim.eger yanlis yada gereksiz birsey yaptimsa bagisiklik sistemim çöküyor o hafta yada o ay cok hasta oluyorum.(grip,nezle, soguk vb sebeplerden kas tutulmalari gibi)suan ne başkasından me kendimden büyü vari şeyler ile uğraşmıyorum.
Varsa dualarda var her şey
gusl abdestli olarak istihare yapın sakin yalnız bi yerde belki istihare sonucu aradığınız cevabı bulursunuz. Az ışık gecenin geç saatleri sessiz bir yer niyetinize odaklanmanızı arttırıyor.