Rüyada büyü yapıldığını görmek;

Lightofgod

Kayıtlı Üye
gün geçmiyor ki sabah uyandığımda "bunlar nasıl rüyalardı... " diye okkalı, kendi içinde sevecen cümleler kullanmayayım..

daha önce rüyamda bana büyü yapıldığını görmüştüm. o rüyanın sonrasındaki 1 ay delirme noktasına geldim. çan sesleri, gece kapıya vurmalar, seslenmeler..
neyse ki geçti.

birkaç gün önce yine rüyamda bi kadın var. benimle tatlı tatlı konuşuyor. Kapıdan yolculuyor beni. sonra sadece gözlerim ordaymış gibi tekrar kadının olduğu yeri görüyorum. incecik bi tül ardından bakıyor gibiyim görüntü net değil. kadın yere oturmuş gözlerini siyah ince bi bezle bağlamış bir şeyleri düğüm yapıyor iğne batırıyor üflüyor. sözleri net hatırlamıyorum ama benimle ilgili şeyler söylüyor işte uzun uzun " bu eve girmezse,yemeğimi yemezse, suyumu içmezse....vs vs en son da benim oğlumla evlenmezse ölüsü dirisi kapıma gelen yollarda paramparça olsun, sürünsün" diyor:cautious::cautious: sonuna doğru kalbimin çarpışını hissediyorum evden çıkmaya çalışıyorum cümleyi bitirmeden. son kelimesinde kendimi evden dışarı atıyorum bahçeyi basamakları o kaddar net hatırlıyorum ki. ama daha önce görmedim.

önceki rüyamda büyü yapan kadını hatırlıyordum. bunu hatırlamıyorum.

durugörüm kuvvetlidir. hani bilinçaltı diye yorayım desem. yoramıyorum.

yahu böyle rüya mı olur. zaten benim hatrı sayılır paranormal bi hayatım var. umarım birilerinin vicdanını yoksaymasına denk gelmiyorumdur 😑

yorumlarınızı merak ediyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@SoldierO arkadaşımızın dediğine katılıyorum haberci rüya olabilir. Rüyaniz epey detay da vermiş birileri aşk büyüsü yapmaya çalışıyor görünüyor. O kadina dikkat edin kimse için o yapmaz demeyin çevrenize dikkat edin.

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Bağlama büyüye benziyor. Vudu tarzı. Sizden DNAsıni alabilecek biri yaptırmış muhtemelen.
Bakım baktırın.
dnasını alabilecek biri derken ne demek istediniz?
Belki de haberci bir rüyadır 🤞
belki de..😒
@SoldierO arkadaşımızın dediğine katılıyorum haberci rüya olabilir. Rüyaniz epey detay da vermiş birileri aşk büyüsü yapmaya çalışıyor görünüyor. O kadina dikkat edin kimse için o yapmaz demeyin çevrenize dikkat edin.
evet çok detaylıydı ama kadını tanımıyorum. zaten o yapmaz dediklerimizden geliyor böyle işler🤫

Lightofgod

Kayıtlı Üye

Maximillian

Kayıtlı Üye
gün geçmiyor ki sabah uyandığımda "bunlar nasıl rüyalardı... " diye okkalı, kendi içinde sevecen cümleler kullanmayayım..

daha önce rüyamda bana büyü yapıldığını görmüştüm. o rüyanın sonrasındaki 1 ay delirme noktasına geldim. çan sesleri, gece kapıya vurmalar, seslenmeler..
neyse ki geçti.

birkaç gün önce yine rüyamda bi kadın var. benimle tatlı tatlı konuşuyor. Kapıdan yolculuyor beni. sonra sadece gözlerim ordaymış gibi tekrar kadının olduğu yeri görüyorum. incecik bi tül ardından bakıyor gibiyim görüntü net değil. kadın yere oturmuş gözlerini siyah ince bi bezle bağlamış bir şeyleri düğüm yapıyor iğne batırıyor üflüyor. sözleri net hatırlamıyorum ama benimle ilgili şeyler söylüyor işte uzun uzun " bu eve girmezse,yemeğimi yemezse, suyumu içmezse....vs vs en son da benim oğlumla evlenmezse ölüsü dirisi kapıma gelen yollarda paramparça olsun, sürünsün" diyor:cautious::cautious: sonuna doğru kalbimin çarpışını hissediyorum evden çıkmaya çalışıyorum cümleyi bitirmeden. son kelimesinde kendimi evden dışarı atıyorum bahçeyi basamakları o kaddar net hatırlıyorum ki. ama daha önce görmedim.

yahu böyle rüya mı olur. zaten benim hatrı sayılır paranormal bi hayatım var. umarım birilerinin vicdanını yoksaymasına denk gelmiyorumdur 😑

Felak Nas Ayetel Kürsi oku devam et

Samen

Kayıtlı Üye

neyse ki geçti.

Evinde büyü var tezgah dolabının altında eril ve bir dişi tarafından yapılmış kendisi sarı renk kadının kapalı kibrit kutusu bu ve her namazda kıldığında gerçekleşiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beylane

Kayıtlı Üye
aynı türden bi rüya ben görmüştüm. Büyüyü gömüyolardı. Uyandıktan bikaç hafta sonra o yeri kazdım boş cıktı

Samen

Kayıtlı Üye
aynı türden bi rüya ben görmüştüm. Büyüyü gömüyolardı. Uyandıktan bikaç hafta sonra o yeri kazdım boş cıktı
Aslında büyüyü toprağa gömmek yaptığın insanın içine telepati ile yoğunlaştırmak demektir ve fakat bulmaman daha iyidir sinirlerin bozulur

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Evinde büyü var tezgah dolabının altında eril ve bir dişi tarafından yapılmış kendisi sarı renk kadının kapalı kibrit kutusu bu ve her namazda kıldığında gerçekleşiyor
ne demek istedin? tam açıklar mısın? sarı renk paket mi, kadın kapalı mı, kim namaz kıldığında ne gerçekleşiyor :unsure: kafamda deli sorular...

demoness

Kayıtlı Üye
ne demek istedin? tam açıklar mısın? sarı renk paket mi, kadın kapalı mı, kim namaz kıldığında ne gerçekleşiyor :unsure: kafamda deli sorular...
bir an evvel bu işlerden anlayan birini bul bu rüyaların çok benzerlerini gördüm senelerce aynı o siyah tüllerin arkasında bir kadın anlayamadağım sözler tanımadığım yerler kaç senedir uğraştım sonuç ise ölüm büyüsü yapılmış şimdi vücudum hiçbir ilaçla geçmeyen yaralarla dolu daha fazla geç kalmadan güvenilir birini bulursun inşallah Allah bildiği gibi yapsın o büyü yapanları da yaptıranları da

Lightofgod

Kayıtlı Üye
bir an evvel bu işlerden anlayan birini bul bu rüyaların çok benzerlerini gördüm senelerce aynı o siyah tüllerin arkasında bir kadın anlayamadağım sözler tanımadığım yerler kaç senedir uğraştım sonuç ise ölüm büyüsü yapılmış şimdi vücudum hiçbir ilaçla geçmeyen yaralarla dolu daha fazla geç kalmadan güvenilir birini bulursun inşallah Allah bildiği gibi yapsın o büyü yapanları da yaptıranları da
benimde öyle aynı yaralar, hastalıklar... sen naptın peki

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Görmüş olduğunuz bu rüyanın üç anlamı bulunmaktadır.

1.Anlamı: Çevrenizde sizi zihinsel ve fiziksel olarak etkileyen, kendisine bağlayan biri bulunuyor. Bu kişiden sizde haberdarsınız. Hatta bu kişinin olumsuz enerjisinden çoğu zaman rahatsız olduğunuzun sizde farkındasınız. Lakin bu kişide anormal bir şeyler olduğunu hissediyor ve bu durumu istemsiz bir şekilde çözmeye çalışıyorsunuz. Ancak karşınızda ki kişinin tılsımı o kadar güçlü ki, sizin zihinsel olarak bu çemberin içerisine girmesine izin vermiyor. Çatışma halindesiniz ve karşınızda ki kişi sizden çok daha güçlü olduğundan dolayı bu durumlara maruz kalıyorsunuz.

2.Anlamı: 3.Seviye bir büyücü (İlk düzen torunu) sizinle iletişim kurmaya çalışıyor. Bu büyücü, sizin bildiğiniz ancak kendisinin bilmediği bir şeye erişmeye çalışıyor. Bu durum sıradan bir insanın başına nadiren gelir. Farkındasınızdır muhtemelen, bazen birçok şeyi bildiğinizi hissediyor ancak neyi bildiğinizi sürekli düşünüyorsunuzdur. Zihin mührünüzü kırarak, düşünce ayıklama mekanizmanıza müdahale etmeye çalışıyor. Tamda bu sırada Beyin ve Zihin radarları kendi elektriksel ve enerjisel düzeylerinin, dalgalarının dışında bir müdahale algıladığında otomatik olarak kendilerinizi kısa süreli olarak fiziksel boyutta kapatıyorlar. Zihninizin kendini koruma amaçlı kısa süreli devre dışı kalması durumunda fiziksel olarak bu dünyadasınızdır ancak ruhsal olarak Araf'ta ya da Zuhri boyuttasınızdır. Bu boyuttayken, sizin bu boyutta olmanızı sağlayan kişi ile sizin enerjiniz sürekli çakıştığından dolayı çınlamalar, sesler, görüntüler görmeniz gayet doğal bir durumdur.

3.Anlamı: Yaptığınız ya da sebep olduğunuz bir durumun sonuçlarına ilişkin muhtemel gelecekten ya da verilecek cezadan kısa süreli haber alıyorsunuz. Anlaşılacak şekilde anlatmaya çalışayım; Enerji düzeyi yüksek ve ocak (kan bağı ile aktarımı bulunan) insanlar muhtemel geleceğe anlık bakış atabilirler. (Bu duruma Parapsikoloji de; Durugörü, Kahinlik ya da Seydciler adı verilir.) Geleceğinizde yaşayacağınız ve sizi uzun süre etkileyecek bir olumsuzluğa karşı sizi uyaran bir mesaj içeriyor bu rüya.

Saygılarımla.