Rüyada büyü yapıldıgını görmek

Beylane

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 sene önce köydeki evimizin uzagında 2 akrabam(inançsızlar) çukur kazıyorlardı bende uzaktan onları izliyordum. Akrabam diyoduki Muskayı bizim evi göstererek eve bakıcak şekilde gömecez diyordu. Sonra ardından bizim köpeğimiz bu akrabamıza havlamaya başladı. 1 sene geçmesine ragmen unutamadım rüyayı.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Büyü değil de sanki size zararları dokunacak gibi görünüyor. Eğer onlara karşı bir düşmanlığınız yoksa..

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Rüyayla amel edilmez, delil yok. Fakat kalbinizde onlara karşı bir kötülük beslemeden o kişilere karşı tedbirli olmanızı tavsiye ederim. Uyanık olun düşmanlarınıza karşı, sizi sevmeyenlere karşı... Bu hepimiz işin böyledir size sadece hatırlatma geregi duyulmuştur ya da ben böyle bir rüya görseydim size söyledigim gibi davranırdım.

Mvt95

Kayıtlı Üye
Bu apaçık bir uyarı rüyası o akrabalarınızdan uzak durun hanenize sokmayın uzakta oturuyorlarsa misafir gelmek isterlerse kabul etmeyin

semiramis ad

Kayıtlı Üye
ben de ona benzer bi rüya görmüştüm. eski bi arkadaşımın annesini görmüştüm. zaten hiç görüşmüyoruz ama rüyamda bana büyü yapıyodu. hiç de öyle bi kadın diildi ama...

İbisu

Kayıtlı Üye
enerji veren hap var mı diye bakıyordum mutsuzluğa doyum diye bir şey gördüm meğerse kitapmış kapağında hap varmış mutsuluğa doyum habı olsa da alsam mı diye düşünüyorum :D:(