Rüyada bıçakla kovalanmak

deno134

Kayıtlı Üye
Rüyamda tanımadığım bir erkek beni bıçakla kovalıyordu başta şakakalıyor gibiydi sonra ciddiye bindi benn de tamam dur artık bir şey olacak diyordum anlamı var mıdır

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Rüyamda tanımadığım bir erkek beni bıçakla kovalıyordu başta şakakalıyor gibiydi sonra ciddiye bindi benn de tamam dur artık bir şey olacak diyordum anlamı var mıdır
derine gomdugunuz bi duygunuz/kayginiz var. "tanimadigim bir erkek" ilk sifat, erkek olmasi. Erkek size neyi temsil ediyor? Neden ozellikle erkek onu dusunun. 2. sifat ise yabanci olmasi, bu gayet acik. Yabanci bi insanla tanistiginizda iliskinizi ilerlettiginizde hatta iyi gidiyorken bi anda bi seylerin sarpa sarmasi ve dusman kesilmekten yada size zarar vermesinden, ihanet etmesinden kaygilaniyorsunuz. Muhtemelen bu kaygilarinizin farkinda olmadiginiz icin gordunuz. Eger tekrar ederse benzer ruyalar ortada bi kayginiz oldugunu dogrular ve ic dunyaniz bu durumdan cok rahatsiz oldugunu gosterir.

gscgr56164

Kayıtlı Üye
şakalaşmaktan ciddiyete dönmesi ters bir durum
ters ayakları cinler gibi
değmişler sana nas felak oku yada takma usurma sen bilirsin
ya resullullahın dediğini yap
böyle işlerin terse gittiği rüyalardan kalkarsan "sol omzuna üç kere tükür şeytan allaha sığınırım" de şifa bulman umulur.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Görmüş olduğunuz erkek uzun boylu muydu? Kısa boylu mu? Normal bir insandan fiziksel olarak farklı bir özelliği var mıydı? Sizinle Türkçe mi konuşuyordu yoksa zihinsel telepati yoluyla mı onunla iletişim kuruyordunuz? Bıçağın üzerinde dikkatinizi çeken bir amblem, figür ya da logo var mıydı? Bu bilgileri paylaşmanız durumunda daha sağlıklı yardımcı olabilirim.

Saygılarımla.