Rüyada Bağlılık Almak

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba, rüyamda bir evdeydim fakat bu evin ön cephesi camlardan oluşmuştu ve suyun altındaydı. Bölgesel olarak kutuplarla benzerlik gösteriyordu çünkü buz parçaları vardı. Devasa bir kraken evin yanındaydı ve bir kolunu benimle tanışmak için evin içine soktu. Büyüğümü, yani işte babam vb. ata kişilerle bağlılığının bittiğini, bundan dolayı bana bağlı kalacağını belirtti. Yani kısaca krakenle arkadaş olduk ve benimle tanıştı. Ardından acıktığını söyledi ve okyanuslarda yemek arayacağını söyledi.

Diğer bir rüyamda ise gece bir şehirdeydim. Bu şehir liman şehriydi ve güzel bir yerdi. Sonra bir ses geldi. Birden insanlar kaçışmaya başladı ve çığlık sesleri yükseldi. Belli süre sonra bazı yerler(binalar, kayalar) dokungaçlar tarafından sarıldı. Tüm liman şehri sarıldı ve yerlerden bile dokungaç çıktı.
Sonra bir ses bana "sende mi buradaydın" dedi. Bu ses biraz merak içeren bir tınıydı. Kendine doğru gelmemi istedi ama bu farklı bir kraken olabilirdi çünkü, başka bir ses "yalan söylüyor ona doğru gitme" deyince bulunduğum bölge de parçalandı. Altımdaki taş parçalanınca küçük bir binanın geriye kalan taşına atladım ve kurtuldum. Sonra rüyalar bitti.

Ek olarak kraken olarak Google'da arattım ama bulamadım.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Camdan başka boyuta baktın sanırım.. ayrıca kutupları görmen tuhaf olmuş çok farklı iddialar var kutuplar hakkında youtube da izleyebilirsin kutupların gizemiyle ilgili videolar var..
Ayrıca kraken filmlerde geçen mitolojik bir karaktermiş hatta Hades ile de bağlantısı varmış duyduğum kadarıyla.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Camdan başka boyuta baktın sanırım.. ayrıca kutupları görmen tuhaf olmuş çok farklı iddialar var kutuplar hakkında youtube da izleyebilirsin kutupların gizemiyle ilgili videolar var..
Ayrıca kraken filmlerde geçen mitolojik bir karaktermiş hatta Hades ile de bağlantısı varmış duyduğum kadarıyla.
Yorumunuz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Ben krakeni sadece mit olarak biliyorum rüya ile ilgili bir şey bulamadım. Ek olarak kutupların anlamını hiç bilmiyorum.