Rüya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meraklıkedİ1

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba bir rüya gördüm ve unutmadan hemen yazıyım dedim.bugün doğru düzgün uyuyamadım ve sabah da çok erken kalktım istatistik dersim vardı çünkü.ilk kalktığımda etrafımdaki herşey dönüo gibiydi ve midemde garip bi his vardı 10 dk öylece bekledim zor kendime geldim.herneyse yurda geri geldiğimde çok uykum vardı ama gece olmadan uyuyamayan bi insanım gündüzleri uykuya hiç dalamam.yattım yatağıma çektim yorganı kafama bacaklarımdan aşağısı karıncalanmaya ve ayaklarım gıdıklanmaya başladı sonra istemsiz bir şekildehayal kurmaya başladım.hayalimde tom ve jerry vardı sanırım devamı sönük jerry suya düşüodu arkasından kütük yuvarlanarak geliodu tom da suya atlayıp yardım etmeye çalışıodu hayali ben kuruyodum farkındaydım şurdan bi balina filkan çıksın da kütüğü yutsun diodum havayı filan hep hissediodum arkdaşlar nemli ılık rüzgarı hissediodum hayalim bitti hala hataktayım ve hala aynı havayı hissediorum dedim acaba rüyada filan mıyım ayaklarım hala karıncalanıyo teen wolf sağolsun stiles rüyanızda parmaklarınız hep fazladır diodu dedim çok saçma ama bi sayiyim saydım bir elim 6 çıktı yok artık yanlış saydım heralde dedim bi kere daha saydım gene 6 çıktı ama bunu yaparken gözlerim kapalı rüyadayım sanırım deedim ve gözümü açtım kendime gelmiştim hemen gittim bişeyler yedim bu saçma olay nedir allah aşkına normal bişey mi bu cevaplarınızı bekliorum

Nyks1

Kayıtlı Üye
Lucid rüya olabilir çünkü rüyada olduğunun farkına varmak için de genelde parmaklar sayılır

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Uyku uynaıklık arası durumu yaşamışsınız. Genelde ateşli hastalıklarda bu durumun benzeri çok olur. Çok fazla uyuduğumuzda, çok az uyuduğumuzda, ateşlendiğimizde, kısaca beynin normal aktivitesinde terslik olduğu durumlarda olabilir böyle şeyler. Bazen hiç sebep yokken de olur.

Meraklıkedİ1

Kayıtlı Üye
ve aynı günün akşamında uyurken gece yatağa bi girdim aşırı titreme bastı beni titriyodum ve sebepsizce korkuyodum yatağımın karşısında askılık vardı sanki o gözüme siyah ince bi varlıkmış gibi göründü bi 5 -10 tireyip korktuktan sonra bağırma noktasına geldim bağırmaya da korkuyodum uyumuşum sonra

Meraklıkedİ1

Kayıtlı Üye
konu türkçe değil arkadaşım konuyla alakalı birşey demiceksen boşuna cevap yazıp milletin sinirini ölçmemeni tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...