Ruya Analizi Isteyen Arkadaslarin Dikkatine!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pantea

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yeni bir karar aldim ve bu gunden itibaren ruyalarini analiz etmemi isteyen arkadaslarin her biri icin kendi isimlerinde bir baslik acmayi ve her kesin ruyalarini kendi basligi altinda analiz etmeyi daha yararli buldum nedeni , bu sekilde ruyalarin gidisatini baskalarininki ile karismadan takip edebilecek ve kisinin psikolojik durumunu daha dikkatle inceleyip yardimci olabilecegime inaniyorum.Ayrica bazi arkadaslar ruyalarini farkli icerikler nedeniyle acikca yazmakdan cekiniyorlar ve bana ozelden ulasmayi tercih ediyorlar bu sekilde her kesin kendine ozel bir basligi olacak ve cekinmeden diledigi gibi paylasim yapabilecek .Simdi bu gunden itibaren her kes " ruya yorumcusu " ana basligi altinda kendi adiyla bir baslik acsin ve ruyalarini orada paylassin lutfen.

kyhran

Kayıtlı Üye
pantea aklımızı kurcalayan ve unutamadıgımız eski ruyalarımızı da yazabilir miyiz yoksa bu rüyaların güncel olmasımı gerekiyor?

Pantea

Kayıtlı Üye
pantea aklımızı kurcalayan ve unutamadıgımız eski ruyalarımızı da yazabilir miyiz yoksa bu rüyaların güncel olmasımı gerekiyor?
Eski yeni tum ruyalarinizi yazabilrisiniz yalniz ne zamana ait olduklarini belirtmeyi unutmayin.

A

angeldream

bu şekilde yapman iyi olmuş panteacım hemen bende açaağım :)

Pantea

Kayıtlı Üye
Ruyalarinizi kendi adiniza actiginiz baslikda paylasmaya devam edebilirsiniz bu bolumartik top20 de yayinlanmayacak ve boylece baskalarinin sizin paylasimlariniza ulasmasida engellenmis olacak.

Pantea

Kayıtlı Üye
Degerli arkadaslar kisisel islerim nedeniyle bir kac gun ruya analizlerine vakit ayiramayacagim fazla uzun surecegini sanmiyorum bildirmek istedim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...