Ruhani varlıklar ile ilgili

Mindtricks

Banlı Kullanıcı
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar,
Bahsedilen konulara ilgi duymaktayım, birçok başlığı ve konuyu okudum. Benim sizden ricam şu olacak;
Şahsen bu konuları ilgi çekici bulsam daha ruhani bir varlık veya cinler periler vb. varlıkların gerçekten gözlemlenemeyeceğini düşünüyorum.
Benim düşünceme göre bahsedilen varlıklar tamamen hayal ürünü, ricama gelince bu düşüncelerimin aksini iddia bilgili bir arkadaşın vereceği tüm direktifleri video kaydı altında tecrübe edebilirim. Herhangi bir zaman veya mekan kısıtlamam yoktur, talep ederseniz gece mezarlıkta bile uyuyabilirim.

Düşüncelerinizi bekliyorum.

:hurray:

mabedist

Kayıtlı Üye
Pek olumlu dönüş alacağınızı sanmıyorum. Bu tarz birçok başlık var forumda, benim de açtığım dahil, ama pek pozitif cevap yok.
Bu işi ciddi yapan insanlardan benim gözlemlediğim: olan bitenin bir plasebo etkisinden ibaret olabileceği ve kimsenin doğa üstü bir şeyler yapmadığı.

Astre

Kayıtlı Üye
Daha önce bu konu (neredeyse tıpatıp aynı bir şekilde) forumda konuşuldu ve sayın URUM konuda gerekli açıklamaları yapmıştı. Konuyu bulabilirsem linkini eklerim. Bireysel olarak belirtmek isterim ki, kimse (kendisi için bir faydası olmadığı sürece) bu tarz bir şey yapmaz.

Dnz1

Kayıtlı Üye
Kirlian fotoğrafcılığını araştırmanızı öneririm

merve2990

Kayıtlı Üye
üçüncü gözün açık değilse görmen olanaksız

Mindtricks

Banlı Kullanıcı
Kirlian fotoğrafcılığı gerçekten ilginçmiş, yorumlarınız için teşekkür ederim.
:)

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
bence düşüncelerime göre insanlar için güneş ay gezegeni yetiyor ama dier gezegenler nie var die sorguladıgımda kendimce onlarda başka varlıklar için var anlamı çıkartıyorum bence evren insan ve daha fazlası için var dier boyuttaki varlıklar bilmediklerimiz dinimizde 18 bin alem die bahsediyor