Roswell Olayı

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
8 TEMMUZ 1964 günü roswell adındaki küçük bir kız bir evin yıokılması sonucu öldü. new mexico da gerçekleşen bu olay polisin yumarta şeklinde yapılmış bir saatin üzerinde hilal ok gibi bazı sembooler bulmasuyla ilginç bir hal aldı. saatin içine baktıklarında ise aşağıdaki resimde görülen bir şekil bulunda uzmanlara sorulduğunda enokyanla yapılmış (enokyanın ilk şekilleri) bir büyünun olduğu ortaya çıktı. bu saati jesse marcel hediye etmişti. ve yine aynı günde. jasse ise kızın babasıydı .

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
olayın detayında yatan nedır?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bilmiyorum açıklama bu kadar yapılmış

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
paylasım ıcın sagol

bırde koluna cagırmak ıstedıgı melegın dovmesını yapan o adamın hıkayesını yazsak

Pantea

Kayıtlı Üye
Aileye zarar vermek isteyen birinin isi olabilir yada antika bir saat diye baba kizina hediye etmis olabilir ve buyu cok eskiden icinde bulunuyor olmasi mumkun.

Ori

Kayıtlı Üye
Bu olayı araştırdım ama hep ufo ile ilişkilendırılen kasaba karsıma cıktı. Bu olay hakkında bılgı bulan var mı?

shado

Banlı Kullanıcı
Bu olayı araştırdım ama hep ufo ile ilişkilendırılen kasaba karsıma cıktı. Bu olay hakkında bılgı bulan var mı?

Bende başlığı görünce ufo ile ilgili sandım anlayamadım ne olduğun bağlantının yani roswell ile bağlantısı yok sanırım sadece aynı yerde olmuş olabilir.

Ori

Kayıtlı Üye
Bende başlığı görünce ufo ile ilgili sandım anlayamadım ne olduğun bağlantının yani roswell ile bağlantısı yok sanırım sadece aynı yerde olmuş olabilir.

Roswell kucuk kızın adı burada ama google amca ufolarla dolup tastıgından bunun kayıtları epey bır zor bulunur sımdı. Tabı varsa..

nilay

Kayıtlı Üye
İnternetteki diğer bilgilerde Roswell ufo kazası 8 Temmuz 1947 de olmuş (küçük kızın olayı ise 1964'de olmuş). Roswell kasabasının şerifinin adı da Binbaşı Marcel'miş. kafa karıştırıcı çok şey var gerçektende. Google da konu ile ilgili birşey bulamadım..