ritüel vasıtası ile rüya görme yöntemi

şemhamforas

Kayıtlı Üye
Katılım
19 Mar 2010
Mesajlar
18
Tepkime puanı
2
bir daire çiziniz.bu daire sağdan sola olmalı.daireyi çizerken sağdan sola dönmelisiniz.çizilen dairenin içindeyken,güneyden kuzeye süzülen bir yılanı resmediniz.


çizilen yılanın üstüne şu rakamları çiziniz. "4.216.864.1084".not:bu rakamlar ,rüya sözcüğünden çıkan rakmların sayılarıdır.


birincisi,rüyanın fiziksel etkileri,2cisi psko etkiler.3cüsü zihinsel etkileri.4 evrensel ruhun tüm yönleri ile rüyadaki etkinin sayısıdır.

sonra ,darenizden çıkmadan,daha önce yanızda bulunan yatağınızı çizilen yılanın üzerine koyunuz.yastığınızı yılanın başının stüne yerleştirin.

böylece rüyaya yatığınızda ,kesinlikle konuşmadan sağ tarafınıza dönüp yatmalısınız.başınızın yönü kuzeye "yılanın başına ,yastığınızın üstüne gelecek ekilde olmalı.ayaklarda güneye-yani yılanın kuyruğuna denk gelecek şekilde uzatılmalı.

böylece gördüğünüz rüya ve rüyalar size anlamlı şekillerle kendini gösterecektir.

dikkat edilmesi gereken bir konuda,istediğiniz bir istihare varsa,o istiharenin anlamını betimeyecek sembolü yılanın başının üstüne çizmektir.

dikat edilmesi gereken konu,yılanın başına görmek-haber almak istediğiniz şeyin anlamına denk gelecek bir sembol çizmek.

örnek, yalnızlığın sembolü dairenin içindeki insan.daire.nokta.sıfır.hiçlik.sevgisizliğin içindeki sevgi.karanlık.siyah renk.erkek adam.ilk elektirik kuvet.tüm ilkler-başlangıç.vs vs.sevgiyle alakalı bir haber almak için.ayak dirseğinden ağaıya ayakları çizmek,ardından sevgisini sorgulağınız kişinin başını.ardında bir kalp,kalbin içinde alevler.ve bir girdap çizmeniz yeterli.
 

erlkonig

Kayıtlı Üye
Katılım
10 May 2010
Mesajlar
524
Tepkime puanı
52
İş
Öğrenci
Yılanın üstüne çizeceğimiz rakamları nasıl hesaplıyoruz? :)
 
Üst