Rezonans Kanunundaki Sorularım

cathrine

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu kanunda istediklerimizle aynı frekansta olmamız gerektiği söyleniyor...Dileklerimizle aynı frekansta olabilmek için yapmamız gerekenler nelerdir?Ya da istediklerimizle aynı frekansta olduğumuzu nasıl anlarız?İlişkilerde de aynı frekanstaki insanların bir arada olabileceği söyleniyor...Aynı frekansta olamayıp da ilişkisi sürenler de var mıdır?Bir insanla aynı frekansta olmadığımızı hissetsek bile bazı ilişkiler yine de sürüyorsa bunun nasıl açıklarız?Ya da tam tersi bir insanla aynı frekansta olduğumuzu seziyorsak ve iilşkimizi devam ettiremiyorsak bunu nasıl açıklayabiliriz?Kısacası isteklerimizle aynı titreşimde olabilmek için yapabileceklerimiz var mıdır?

Afifege

Kayıtlı Üye
Simdi basini birinim tuttugunu ve bir kova suya soktugunu dusun, cikartip tekrar sokuyor ve bu sefer daha uzun tutuyor. Her seferinde daha uzun tutuyor ve sen her seferinde cikabilmek, nefes alabilmek icin o wlin basini kaldirmasini nasil istiyor ve bekliyorsun degil mi? İste boyle vir isteme hali, boyle bir frekans. Hayal etmenin etkisi buradan geliyor. Bir a olayini istiyoruz
Diyelim ki o aslinda bizim, elde ettik, oldu, nasil hissederuz? En yuksek hali ile tum duygulari yasatarak dusunelim olmus gibi, sonra isteyelim. Ama ben sunu istiyorum seklinde degil, istiyorum dersek evren "peki iste, benim icin bir sakincasi yok" o artik benim, o benim hayatimda, ben onu yasiyorum, onu elde ettigim icin şukurler olsun" ve benzeri sekilde dusunceler olmali. Ki zaten her sey bizim. Hepsine sahibiz

Creative34

Kayıtlı Üye
Renozans kalp çevremizdeki frekans örneklersek birime aşıksan frekans uyumlanamıyorsan onunla aynı renozans alanında değilsindir diğer bir anlamda entropi sonsuz genlik Yasası vardır benzer benzerini çeker onun renozans alanına uyarsın evren seni uyumlar Google Searc gibi düşün benzer konuları getiriyor.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Frekans, hem uyum hem de uyumsuzluk demek olduğu için ilişkiler düzeyinde çatışmalar dramlar olarak bize geri dönmesi çok normal, evrende boşuna olan hiç bir şey yoktur haliyle kendi çekimimiz bize sadece iyi olanı getircek diye bir şey yok, bu yaratım kalpsel, bilinç dışı veya bilinçaltı yoluyla olduğu için esas odaklanmanız gereken yer içsel iyileşmedir, ne kadar iyileşirseniz büyük uyuma o kdar yaklaşırsızı yani rezonans sizin için olumlu değil-evrende dualite kalkmış olur- ilerlemeye yönelik ve daha az çatışmalı geçer.

Creative34

Kayıtlı Üye
Şöyle kişin renozans alanı Seninle aynıysa seni iter olmaZ denkleme benzer aynılar birbirini Yok eder artı eksi kutup lazım dikkatini çektimi hep eziyet eden kişiye aşık oluruz çünkü onun renozans alanında değilizdir Leyla mecnuna döneriz benim Öyle oldu baktım onun EGO’sunu besliyorum fark ettim kibir yaptı artık aramıyorum yaşasın telepati beddua ☺️

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Rezonans kanunu isteklerin yönetimi isimli kitabı temin etmenizi öneririm.

Creative34

Kayıtlı Üye
Piere franklin başlıca bilinen renozans ilgili kitabı var internet video kaynakları var ordan bakabilirsiniz

cathrine

Kayıtlı Üye
Creative34 Teşekkürler,o kitabı biliyorum ama orada rezonansın faydalarını anlatıyor ama sahip olamk istediğimizle aynı rezonansa nasıl gelebileceğimizi anlatmıyor...İnsan demek karışık duygular demek...Hep aynı frekansta kalabilecekmişiz gibi gelmiyor...Senin dediğine göre de farklı frekanslarda ilişkiler yürüyor...Benim okuduklarıma göre de aynı frekanslarda olmayanlar ayrılıyorlar..Bu nasıl açıklanır?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Creative34 Teşekkürler,o kitabı biliyorum ama orada rezonansın faydalarını anlatıyor ama sahip olamk istediğimizle aynı rezonansa nasıl gelebileceğimizi anlatmıyor...İnsan demek karışık duygular demek...Hep aynı frekansta kalabilecekmişiz gibi gelmiyor...Senin dediğine göre de farklı frekanslarda ilişkiler yürüyor...Benim okuduklarıma göre de aynı frekanslarda olmayanlar ayrılıyorlar..Bu nasıl açıklanır?
Benim okuduklarım doğrultusunda da farklı frekanslar uyuşmuyor ve kişi diğerinin hologramından düşüp ilişkiler bitiyor.

Creative34

Kayıtlı Üye
Benim okuduklarım doğrultusunda da farklı frekanslar uyuşmuyor ve kişi diğerinin hologramından düşüp ilişkiler bitiyor.
Aynı şeyi söylüyoruz aynı. Kutuplaşma birbirini iter fizikçi değilim ama zıt kutuplar çeker aynılarını birbirini Yok eder evrensel denklem var

cathrine

Kayıtlı Üye
Creative konuyu uzatmak istemem ama bir örnekle tekrar sana danışmak istiyorum...Bunu radyo frekansı gibi düşünürsek ben 98.9 isem ve diğer kişi de 98.9 ise bizim ilişkimizin akışında bir sorun yoktur...Ama senin dediğine göre de başka frekansta olması gerekiyor...Iviv angeles'in dediği gibi diğer kişi ile aynı frekansta olmazsak o kişi hologramımızdan düşer ve biz istesek de ruh seviyelerimizden dolayı birbirimizi göremeyiz...Burada çelişkiye düşüyorum işte...Aynı şeyi söylemiyoruz...Sen 98.9 iken diğer kişinin 88.7 olması gerektiğini söylüyorsun...Zıt kutuplar her zaman birbirini çekmez diye biliyorum....

Creative34

Kayıtlı Üye
Creative konuyu uzatmak istemem ama bir örnekle tekrar sana danışmak istiyorum...Bunu radyo frekansı gibi düşünürsek ben 98.9 isem ve diğer kişi de 98.9 ise bizim ilişkimizin akışında bir sorun yoktur...Ama senin dediğine göre de başka frekansta olması gerekiyor...Iviv angeles'in dediği gibi diğer kişi ile aynı frekansta olmazsak o kişi hologramımızdan düşer ve biz istesek de ruh seviyelerimizden dolayı birbirimizi göremeyiz...Burada çelişkiye düşüyorum işte...Aynı şeyi söylemiyoruz...Sen 98.9 iken diğer kişinin 88.7 olması gerektiğini söylüyorsun...Zıt kutuplar her zaman birbirini çekmez diye biliyorum....
. Basit şekilde açıklayayım pil düşün ikisinde aynı kutuna takarsan cihaz çalışırmı zıtlık lazım bahsettiğin frekans 639 Hertz hz o frekans ilişkiler düzelir Evren’in frekans ları var frekansım uyuşmadı lafı da Burdan gelir ayar tutmayan ilişkiler var onlar da gidip gelen frekanslar. Söz konusu ilişkilerse en büyük önem kişinin iş sahibi duruşu olması karakter olması lazım diğer etkenler ona göre şekilleniyor

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu kanunda istediklerimizle aynı frekansta olmamız gerektiği söyleniyor...Dileklerimizle aynı frekansta olabilmek için yapmamız gerekenler nelerdir?Ya da istediklerimizle aynı frekansta olduğumuzu nasıl anlarız?İlişkilerde de aynı frekanstaki insanların bir arada olabileceği söyleniyor...Aynı frekansta olamayıp da ilişkisi sürenler de var mıdır?Bir insanla aynı frekansta olmadığımızı hissetsek bile bazı ilişkiler yine de sürüyorsa bunun nasıl açıklarız?Ya da tam tersi bir insanla aynı frekansta olduğumuzu seziyorsak ve iilşkimizi devam ettiremiyorsak bunu nasıl açıklayabiliriz?Kısacası isteklerimizle aynı titreşimde olabilmek için yapabileceklerimiz var mıdır?
Aynı frekansı yakalamak için imgelem çalışmaları yapabilirsiniz. Ve sonuçta var olan her şey aynı enerjiden oluşuyor öz maddeleri aynı, siz onu kendinize çekerken sizin de ileriye doğru bir adım atmanız gerekir, hani sadece düşünerek ve imgeleyerek bi şeyi çekemezsiniz hayatınıza, açık olmanız gerekir aynı zamanda, ne istediğiniz kesinlikle bilmeniz ve ona yönelik yaşamın içindeki mesajları almalısınız. Frekans dediğimiz şey varlıkların titreşim halidir, sahip olmak istediğiniz şeylere hayatınızdaki var olan şeylere içsel bir şükran duygusuyla yaklaşmanız, memnuniyetinizle birlikte daha fazlasını hayatınıza çekecektir.

Ü

Üye silindi 58480

Arkadaşlar bu kanunda istediklerimizle aynı frekansta olmamız gerektiği söyleniyor...

Evet, ancak istediklerimizle degil, istemediklerizle israrla ayni frekansta kaliyoruz. Bunun ile yuzlesecek derinlige indigimizde ise degisimin bedelini goze alamadigimiza sahitlik bile ediyoruz.

Dileklerimizle aynı frekansta olabilmek için yapmamız gerekenler nelerdir?

Kendini tanimalidir insan. Farkedis bilinci olusturabilmelidir. Kurban rolunden azap duyar ama gizli bi zevk te alir. Iste o aldigi gizli igrelti zevk kivilcimini terkedecek kadar ic dunyasina durust olabilirse degisim baslar. Ama kurban rolundeykenki sikayetler, isyanlar, sucu baskasinda aramalarin onu kesilemezse kisi biryere varamaz. Yerinden oynattigi agir kayalik yerine oturur tekrar.

Ya da istediklerimizle aynı frekansta olduğumuzu nasıl anlarız?

Hosunuza gitse de gitmese de bilincaltinizin en cok istedigi frekanstan bi adim bile sapma yapamazsiniz.
Frekans bilincaltindan gecer. Bilinaltinizdaki istekler ise artik ornagine olmus olarak evrenle algulum vergulum gibi islemektedir.
Bilincaltiniza inmelisiniz.

Eskiler ilim kendini bilmektir der. Ne de guzel bir ozettir. 3 adet bilinc katmanindan olusan bir ilahi sir olarak yaratildik. Ama daha 2. katmanimizdan haberimiz yok .

İlişkilerde de aynı frekanstaki insanların bir arada olabileceği söyleniyor...Aynı frekansta olamayıp da ilişkisi sürenler de var mıdır?

Elbette, hoslanmadiginiz insanlarla bir arada bulunuyorsaniz, bilincaltinizda ya korkudan beslenme, ya kin biriktirmekten beslenme, ya da intikam nobeti tutmak gibi bir ozel frekans vardir. Bunu serbest birakmadikca imrendiginiz o guzel insanlari hayatiniza sabitleyemezsiniz. Tanisip tanisip ayri dusersiniz. Baska insanlari surekli size tercih ederler. ISte o durumda bile o insani yererseniz ic frekansinizi kendinize ispat etmis olursunz.

ISte hem sikayet edip hem de hal ve hareketlerini degistirmeyen insan artik lanet dedigimiz kisir donguye hapsedilmistir.
Cehennemin bir diger acilimi kisirdongudur. Az onceki konuya bir dokundurma olsun diye goz kirpayim.

Ya da tam tersi bir insanla aynı frekansta olduğumuzu seziyorsak ve iilşkimizi devam ettiremiyorsak bunu nasıl açıklayabiliriz?

Ayni frekansta oldugunuzu seziyorsaniz evren size illa bir jest yapar ve o kisi size ulasim kolayligi bulur. Ya da siz ona. En basitinden icinizden acilmak, sakalasmak, bir bahane ile ayartmak gibi guduler artik yolunuzu acar.

Ama ayni frekansta degilseniz ego bilinci sizi ayni frekansta gibi gosterebilir. Ayni irktan olmak, ayni maddi durumda olmak, ortak acilar yasamis olmak vs gibi olcutler frekanslarin uyumunda belirleyici olmazlar. Ic reaksiyonlariniz belirleyicidir. Evrenin size ortak sunduklari degil.

Kısacası isteklerimizle aynı titreşimde olabilmek için yapabileceklerimiz var mıdır?

Kisacasi bu konu 100 yil da anlatilsa dinleyici bulur kendine ama pratikte yol katetmek icin ne yazik ki kisi yuzlesmek zorunda kalacagi faktorlere karsi cekimser kalir. Bu hal ise derin benliginde saklanacaktir kendine ve kisi basa donup deniyorum ama olmuyor diyecektir.

%90 ihtimalle tabi

Creative34

Kayıtlı Üye
Sizi tenzih ederim aynı frekans ilişkilerde yürümüyor zıtlık yasası çekim oluşturuyor son sevgilimle çok uyumluyduk adama rahat battı beni haksızca terk etti gitti kendini iten kakan eleştiri yapan uyumsuz biriyle oldu sonuç kocaman bir sıfır anlaşamadılar saçma diyeceksin belki sonuç olmadı ama insanlar mazoşist mi nedir acı çektiren hep kıymetli eziyetli ilişkiler yaramaz adam kadın kötü çocuklar hep aşk unsuru zıtlık çekim oluşturuyor

Ü

Üye silindi 58480

* Zitlik yasasi diye bir yasa yoktur. Iliskiler bu tarife indirgenmemelidir.

* Tekamul esastir. Birsey sizde vardir Onda yoktur. Onda vardir sizde yoktur. Bu zitlik degil kainata olan borcunuzdur. Illa size verilen ve sizi siz yapan ozelliginizi ders vermeli, baskasina verilenden de almalisiniz. Her zit insanla da bir araya da gelemezsiniz oyle. 100 tane zit insandan 1 tanesinin ozel frekansi, eger siz tekamule hazirsaniz size sinyal verir. Ve simulasyonunuz baslar. Bu surec ona da size de danismaz. Beni birakti ona gitti demek yersizdir.

* Yani partnerinizle hem orantisiz olmalisiniz ki tekamul boyunca esitlenin, ama tekamul levelinizde de daha en bastan basamak uyumu da olmalidir.

* Yani is bizim zannettigimizden de kesindir ve kontrol altindadir. tesadufe yer yoktur.

* Aci cektiren partnerler genelde genclik asklaridir. Degersizlik hissi ilk hayat deneyimlerimizden biri oldugu icin partnerler de genelde zorlayici insanlardan cikar. Ders alinamazsa evlilige kadar hatta evlilite bile ayni partnerin tuevi cikacaktir.