Reenkarnee olmak

zeydln

Kayıtlı Üye
O çalışmayı ben de yaptım. Ve tuvaletle ilgili ben de rüya gördüm. Ve bu rüya babamla ilgiliydi. Burdaki sinavim babam benim.. Bunu rüyadan bir yıl sonra öğrendim.
Çok iyi gelen bir çalışma evet. Ben tekrar yapmayi düşünüyorum. Bebeğim 62 günlük oldu. Biraz daha büyüsün inşallah başlarim.
Aslında o daha farklı bir çalışma. Atalarımızdan gelen DNA aktarımlarini temizlemek. Yani o dış kamaştıran eriğin izlerinin zarar vermesini durdurmak....
Merhaba çalışmayı ben de yapmak istiyorum ama yardımcı olabilir misiniz ?

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Insta uzerinden bir kişinin tarafindan gerceklestirilen atalarden gelen aktarim temizleme calismasina katılmıştım. 29 gun suren ucretsiz bir uygulamaydi. Acikcasi bende sizin gibi dusundugum icin biraz onyargiliydim. Ama tamami dualardan ve zikirlerden olustugu icin denemek istedim. Isim yogun oldugu bir donemdi o yuzden sadece bir hafta falan uyguladim. Benim dikkatimi ceken Deniz hanim ruyanizda tuvalet temizligi yaptiginizi gorebilirsiniz bu donem demisti. Birkac gun oncesinde bende gormustum ruyamda tikanik bir giderle ugrasiyordum ve birden acildi tum pislik akip gitmisti. Bu garip gelmisti bana. Onun disinda cokta iyi geldi manevi yonden ama tamamlamadigim icin sonuclar hakkinda net birsey soyleyemem.
Ben 4 ila 8 yasina kadar bi anda anilar animsarcasina bir seyler goruyordum cok sey goruyordum ve bu gorulerin gelme sıklıgı degiskendi bir anda gelirdi mesela yolda yururken falan. Suan o gorulerden tek hatirladigim, cok eski stilde 2 katli ev ust katta piyano var ama evin stili 2.katin salonu 1.katin salonunu kopru gibi goruyor olurduya eskiden oyle evler, bir kadinla adam kavga ediyor adam piyanoyu 2.kattan salon katina elleriyle tutup atiyor. Sonra bu gorulerin devaminda kadin adamla kavga etmeye devam ediyor sonra kadina bir sey oluyordu ama onu hatirlamiyorum suan.

Retro

Kayıtlı Üye
Reenkarnasyonun mümkün olmadığını açıklayabilecek miyim bilmiyorum. Ama deniyim :

Enerjinin sakınımı kanunu vardır. İyi anlamak lazım bunu. Yeryüzündeki enerji, kendi kendini muhafaza eden bir kuvvettir.
Yani artmaz ve azalmaz. Sabittir. Ama sürekli dönüşerek form değiştirir ve canlılığın devamı için gereken döngüde heryeri kuşatan makara gibi sürekli devinimdedir.

Tabiatta canlı cansız her ölüm, atomik bazda bir enerji sonlanması, her doğum da bir enerji başlamasıdır. Yani bir bedenden alınan ruh göğe yükselirken, bedeni canlı tutan yeryüzü enerjisi de yeryüzünde kalır. Kaba bir enerjidir ama o. İnsan, hayvan ve bitki için ortak bir formdur.

Bir enerji formu öldüğünde (mesela 200 yıllık bir çınar, ya da bir alim) , onun bedenini dünya şartları içinde canlı tutan o yaşam enerjisi o bedenden boşa çıkarak, doğuma hazırlanan başka bir enerji formuna hayat olmak için yeni istikametine doğru yoluna devam eder.

Bu enerji, tamamen yeryüzü döngüsüne hizmet eden bir alt enerjidir. Yani bilinç ya da ruh olmak zorunda değildir. Tam tersi bilinç ve ruh bile aslında temelinde canlılığı olan bedenlerin üzerine monte edilen, üst enerjiler olarak ele alınabilir.

Yani enerjiler de aslında kendi içlerinde, birbirleri ile iç içe olan ama birbirlerine karışmayan formlara ayrılıyor.

Sonuç :

Bazen bir insan öldüğünde, ruhu tamamen bu dünyadan alınsa bile, bedensel enerjisinden boşa çıkan alt enerji formu, yani karbon enerjisi, o insandan bazı hatıralar veya düşsel kalıntılar barındırıyor da olabilir. Tulpa biraz da böyle birşeydir. Böylece yaşama gelen bizler, karbon bazda o kişilerin bazı hatıralarına erişebiliyor da olabiliriz. Ama bu deneyim onların enerji artıkları ile sınırlıdır . Biz her empati yaptığımız kişinin yerine de kendimizi kalıcı koyamayız. Reeankarne olmaya yoramayız yani bunu.

Neden salavat getiririz ? Çünkü Peygamberin bu dünyadan kesin olarak alınmış olan ruhu ile ama en cok ta dünyada kalan enerji bloğu ile kanal kurabilmek için. . Peygamberde oluşan esma açılımları bizde de oluşabilir yani amaç bu zaten. Ama ben geçmiş yaşamımda Peygamberdim şimdi yeniden geldim diyemeyiz.

Son düzenleme:

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Reenkarnasyonun mümkün olmadığını açıklayabilecek miyim bilmiyorum. Ama deniyim :

Enerjinin sakınımı kanunu vardır. İyi anlamak lazım bunu. Yeryüzündeki enerji, kendi kendini muhafaza eden bir kuvvettir.
Yani artmaz ve azalmaz. Sabittir. Ama sürekli dönüşerek form değiştirir ve canlılığın devamı için gereken döngüde heryeri kuşatan makara gibi sürekli devinimdedir.

Tabiatta canlı cansız her ölüm, atomik bazda bir enerji sonlanması, her doğum da bir enerji başlamasıdır. Yani bir bedenden alınan ruh göğe yükselirken, bedeni canlı tutan yeryüzü enerjisi de yeryüzünde kalır. Kaba bir enerjidir ama o. İnsan, hayvan ve bitki için ortak bir formdur.

Bir enerji formu öldüğünde (mesela 200 yıllık bir çınar, ya da bir alim) , onun bedenini dünya şartları içinde canlı tutan o yaşam enerjisi o bedenden boşa çıkarak, doğuma hazırlanan başka bir enerji formuna hayat olmak için yeni istikametine doğru yoluna devam eder.

Bu enerji, tamamen yeryüzü döngüsüne hizmet eden bir alt enerjidir. Yani bilinç ya da ruh olmak zorunda değildir. Tam tersi bilinç ve ruh bile aslında temelinde canlılığı olan bedenlerin üzerine monte edilen, üst enerjiler olarak ele alınabilir.

Yani enerjiler de aslında kendi içlerinde, birbirleri ile iç içe olan ama birbirlerine karışmayan formlara ayrılıyor.

Sonuç :

Bazen bir insan öldüğünde, ruhu tamamen bu dünyadan alınsa bile, bedensel enerjisinden boşa çıkan alt enerji formu, yani karbon enerjisi, o insandan bazı hatıralar veya düşsel kalıntılar barındırıyor da olabilir. Tulpa biraz da böyle birşeydir. Böylece yaşama gelen bizler, karbon bazda o kişilerin bazı hatıralarına erişebiliyor da olabiliriz. Ama bu deneyim onların enerji artıkları ile sınırlıdır . Biz her empati yaptığımız kişinin yerine de kendimizi kalıcı koyamayız. Reeankarne olmaya yoramayız yani bunu.

Neden salavat getiririz ? Çünkü Peygamberin bu dünyadan kesin olarak alınmış olan ruhu ile ama en cok ta dünyada kalan enerji bloğu ile kanal kurabilmek için. . Peygamberde oluşan esma açılımları bizde de oluşabilir yani amaç bu zaten. Ama ben geçmiş yaşamımda Peygamberdim şimdi yeniden geldim diyemeyiz.
Ben peygamberdim şimdi yeniden geldim diyemeyiz.Çunku peygamberler tekâmülde en üst seviye gelişmiş kişilerdir.Reekarnee teorisinde tekâmül tamamlamayan tekrardan şans verilip tekâmül tamamlaması sağlanir.Dogmadan önce önceki hayat bağları koparılır kişi hiçbir şey hatırlamaz.Sadece ruhunun tekâmül sürecindeki deneyimi ona bir artı sağlar.Cennet bir mekan değildir.Bilinç durumudur.Dunyadayken insanlar bilinç seviyeleri düşük olduğu için zaten cehennem hayatı yaşarlar.Yuksek ruhlu insanlara baktığımiz zaman hayatlarının çoğunun dram ile geçtiğini görürüz.Tekamulleri bunu gerektirir.Kimse kaderinden kaçamaz.Tekamulunde bir sonu olduğuna inanmıyorum.Bence Tanrı bile bir tekamül içerisinde yoluna devam ediyor.

Retro

Kayıtlı Üye
Bence Tanrı bile bir tekamül içerisinde yoluna devam ediyor.
O zaman o tanrı bir ara tanrı olur. İhlas suresinde ne diyor ? "doğmamış, doğrulmamıştır" yani ara form konsepti kesinlikle yok.

Tekamül eden (büyüyen gelişen daha akıllı hale gelen bir) tanrı varsa o halde bir tekamül alanı da vardir , yani tabi olduğu başka bir tanrısal (tekamül zaafı olmayan) düzenin sıradanıdır.

Tevhidin sırrı aslında budur. Zihnin haklı olarak kurguladığı ara tanrılar konseptlerini aşıp, varlarsa eğer onları da yaratan kimse, işte o en orijin enerjiye (Allaha) endirekt olarak ulaşmamız istenir.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
O zaman o tanrı bir ara tanrı olur. İhlas suresinde ne diyor ? "doğmamış, doğrulmamıştır" yani ara form konsepti kesinlikle yok.

Tekamül eden (büyüyen gelişen daha akıllı hale gelen bir) tanrı varsa o halde bir tekamül alanı da vardir , yani tabi olduğu başka bir tanrısal (tekamül zaafı olmayan) düzenin sıradanıdır.

Tevhidin sırrı aslında budur. Zihnin haklı olarak kurguladığı ara tanrılar konseptlerini aşıp, varlarsa eğer onları da yaratan kimse, işte o en orijin enerjiye (Allaha) endirekt olarak ulaşmamız istenir.
Bana göre evren bulanan herşey Tanrinin bir parçasıdir.Parçalasi olan şey gelişirse Tanrida ilerleyecektir.Bizler yansimayiz sadece tekâmül eden asıl O dur bana göre...