Rahmani varliklarla görüsmek icin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Rahmani varliklarla görüsmek icin bu forumda bulunmiyan davet yöntemlerine ihtiyacim var.Tesekür ederiz!

Şaman

Kayıtlı Üye
rahmani varlıklarla görüşmek için tariften ötesine ihtiyacın var.
rahmani varlıklar birçok şart öne koşarlar seninle ilgili örneğin zina etmeyeceksin ya da haram yemeyeceksin temiz olacaksın gibi...
eğer onların dediğini kabul eder ve yapmazsan şaftın kayar haberin olsun.
ama hizmetleri gerçekten iidir ve bağlı oldukları kişiye bereket getirirler

PANTHETURKIST

Banlı Kullanıcı
hizmetleri gerçekten iidir ve bağlı oldukları kişiye bereket getirirler
Merhaba sayin Saman,bunu da ayrintili bir sekilde anlatacak olursan beni aydinlatmis olursun.Kafir bir seytanin yapamadigini Rahmaniler mi yapar,nedir burdaki ayrinti.Yani aradaki fark nedir,ben bunu ögrenmek istiyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
rahmani varlıklar birer öğretici ve koruyucudur. hadim sahiplerine doğru olanları öğretiler (bu radaki doğruluk ahlaki bir bir doğrluk değil ) kişilere yallan söylemezler ve hadim sahiplerini korurlar. şer varlıklar ise genelde zarar vermeye yöneliklerdir. amaçları topraktan yaratılan insnaın ateş ten yaratılan varlığın önünde diz çökmesidir. çünkü insan yeryüzüne inmeden önce bir anlaşma yapılmıştır bu anlaşmada ateşten olan varlık topraktan olan varlığı yolldan çıkaracaktır. ve bunu herşekilde yapabilir.

PANTHETURKIST

Banlı Kullanıcı
rahmani varlıklar birer öğretici ve koruyucudur. hadim sahiplerine doğru olanları öğretiler (bu radaki doğruluk ahlaki bir bir doğrluk değil ) kişilere yallan söylemezler ve hadim sahiplerini korurlar. şer varlıklar ise genelde zarar vermeye yöneliklerdir. amaçları topraktan yaratılan insnaın ateş ten yaratılan varlığın önünde diz çökmesidir. çünkü insan yeryüzüne inmeden önce bir anlaşma yapılmıştır bu anlaşmada ateşten olan varlık topraktan olan varlığı yolldan çıkaracaktır. ve bunu herşekilde yapabilir.
Aydinlatici olmus Urumhamathayil.Yani söyle sorayim,Rahmani varlik olarak adlandirdigimiz enerji aslinda nedir? Ve ayrica bir kac Rahmani varliksal örnek verebilirmisiniz.Rahmaniler kisaca anlatayim Tanrı ile ilgili, Tanrısal, "şeytan" karşıtı olarak görülür.Peki ama sonuc itibariyle bunlarda cin degilmi?Gercekten oldukca enteresan bir konu oldugu icin merak ediyorum,ayrica Arkadaslarida aydinlatmis oluruz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
cin sınırlamasını aklınızdan çıkarın kuranı kerimden yola cukaracak tabir yorumlaması yapsak bile kuran içinde bile birden fazla bedensiz varlık ismi gecer.
şeytan cin semum dabetül arz ruh melek hızır gibi

burda adi gecen her varlık başka bişeydir. bazıları belli bazıları ise belirisz oarak anlatılmıştır. isim verilmedende bazı varlıklardan bahsedilir. gezengerde bulunan cehennemde ve cennete bulunan varlıklar gibi.

kavramlarımızı islami gelenekten almaz isek. bunlara ruhsal varlıklar. rehber varlıklra. ışık bedenliler, kat varlıkları periler ve pek çok fazlsı eklenebilir

tarihi geneleğe baktığımızda ise bir çok tanrı ve tanrısal ruhda bu varlıkların içine girer.

moder çağda ise genbel olarak bunlara bedensiz yada ruhani varlık deniliyor.

astral alemde bulunan bu varlıklar (kuranda gecen araf cennet yada cehennem olabilir bu) insanların yada varlıkların çabalarıyla yeryüzüne inerler.veya biz onların yanına gideriz (kuranda bu durum hz muhammed' den önce serbet olduğunu ama islam kabul eildikten sonra yasaklandığını bize açık dillede olmasa anlatır. )

bu olay tamamen bedenle alakız olarak gelişir yani kişi bunu zihninde yada rununda yaşar. bu çalışmar sırasında görüşme gercekleşir bazen hiç bişey olmaz sadece gezilir bazende bilgi alınır. bazende eğer bir büyü çalışması varsa bu varlıklrdan yardım alnır.

islami gelenekte cin ve meleklerden bahsedilir bu görüşmeler için

batıda demonlar şeytanlar melekler ışık bendeliler periler ruhsal enerjiler olarak bahsedilir.

kabalada yine cin ve meleklerden bahsedilir.

şaman voodoo pagan gibi kültülerde ise ruh peri cin ve tanrı olarak bahsedilir.

tariki kültürlere baktığımızda da tanrılar melekler ve ruhlar olarak özetleye bilirz

hepsindede iyi ve kötü varlık ayrımı vardır.

günümüzde ise yapılan astral çalışmlar ve bu çalışmların yaygınlaşması ile daha çok bilgi alınır oldu.

astral alem çalışması yapan tüm kişi ve gruplarda ortak bir isimlendirme yapılıyor. ve bu çalışmalar gösterdiki her kültür ve dinde bşka bir isim verilsede bir öte alem var ve öte alemde az ve çok gelişmiş varlıklar var.

sonuçta asral alem belli seviyelerden ve paralel evrenlerden oluşur. hiper bir küm tasarımına benzer.

1. den 11 12 ya kadar katlardan bahsedilir yaygın olan 8 katıır.

1 kat. bitki gibi yaşayan varlıkların oldu yerdir.
2. kat hayvan gibi olan varlıkların yeridir.
3. kat bizler ve cinler gibi akıllı olan varlıkların olduğu yerdir.
bu böyleyce ilerler 8 kat ise yaratıcıya en yakın olanların katıdır.

özetle cin sadece bu varlıklardan yanlızca biridir

PANTHETURKIST

Banlı Kullanıcı
Dogru.Düsün yani Marduk (Akadça'daki Sümerce yazılışı AMAR.UTU (güneşsel dana), İncil'de Merodach), antik Mezopotamya'daki geç dönem tanrılarından birisi olarak bilinilir kimi kisilerce,ama bazilerine göre bir seytandir.Örnegin Lilith,vsvs.buna benzer binbir cesit örnek vardir.Ben Izmirliyim,sen simite gevrek dersin bense simit demeyi tercih ederim.Bunlar kisiye göre degisir.Sizin cehennem ve cennet olarak kabul etiginiz olay kimine göre Astral alem.Ama sunu unutmayin ki dine bir alternatif yoktur.
Ne Kabala uydurmalari nede benzeri.Gercekler ortada,3 Kutsal kitapta hemen hemen birbirlerine benzer anlatimlar yer almaktadir.Gercekleri insan ancak yasiyarak ögrenir,öyle sagdan soldan kendine implante etirerek degil.Dikkat edecek olursan bende zaten objektif olmamaya calisip bunlari enerji varliklari olarak kabul ediyorum.Özgür oldugu sürece insanlara her türlü vahseti yasatan bazi nejatif enerjilere bazi insanlar nasil bir cesit tanri olarak kabul eder ben anliyamiyorum.Gercekten ilginc ve bana göre oldukca zayif.Cinler binibir cesit kiliga girebilirler,bunlara dikkat etmelisiniz.Insanin ruh haline ve olaylara yönelik bakisacisina göre degisir perpektifi.Ama ne dersen de,ortada net bir bilgi yok,hersey spekulasyona acik bu cinler ve varliklar alemi dedigimiz mevzu konusunda.Ama gercekten oldukca aydinlatici olmus.Tesekür ederiz!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
çok doğru cinler kişinin zhnini etkileleyerek bir çok değişik şey yaşamasına sebep olabilirler bazen cinlerle farkında olarak yada olmayarak görüşen kişiler şizofrenik bir zihin sorunu yaşarlar gerçekle doğruyu karıştırabililer yada melek le konuştuğunu sanıp cinle konuşabilir. örneğin havas ilminde pek çok yerde melleklerden bahsedilir ve onlara isimler varilir osyaki onlar melek değil birer ifrittir.

bu çalışmalardan birini yapan adof hitler karşılaştığı varlığı ulvi bir varlık sanmış aldığı emirler sonucundada dünyadaki en büyük soykırım yaşanmıştır. oysaki hitler kabala ile uğraşan yahudi bir medyumdu sadece

PANTHETURKIST

Banlı Kullanıcı
bu çalışmalardan birini yapan adof hitler karşılaştığı varlığı ulvi bir varlık sanmış aldığı emirler sonucundada dünyadaki en büyük soykırım yaşanmıştır. oysaki hitler kabala ile uğraşan yahudi bir medyumdu sadece
Kismen dogru,bence hitler degil kabala ile ugrasmak da cok kabalist siyonistlerin bir kuklasi olmustur yani aslinda resmen bunlardan yana kulanilmistir.Ama senin dedigin gibi gercekten bu sesler diyelim Hitleri oldukca etkisi altina almis ve manipule etmis.Ama esas entresan olan bence Heinrich Himmlerin (Holokaustun Mimari)obseysonu.1925'te Nazilerin güvenlik teşkilatı SS'e (Schutzstaffel) katıldı. 1929'da ise SS'in başına getirilmişti.Isin ilginc yönü bu Arkadas kendisini Almanlara göre bir kahraman olan Büyük saxonia krali Heinrichin Reinkarnasyonu olarak görmesidir.Ayrica Heinrich Himmler bir cok okkult arastirmalar yapmistir.Bazen kendisi "cadi Avcisi"olarak ifade edilir cunki Almanlarin bir cesit cadi kultu yani bir cesit Okkultist organizasyonlardan yana oyuna getirilmesini düsünmektedir ve bu düsünce üzerine jahudiler hedef gösterilir.Hersey Yahudillerin bir komplosu gibi görünmektedir ve aslinda bazi detaylar insanin gercektende ilgisini cekmektedir.Yazdiklarimi okuyacak olursaniz ne demek istedigimi anliyacaksiniz.Nazi Almanya'sında Gestapo denilen önemli bir gizli servis vardı. Bu gizli servis, halkı gizlice denetler yönetime karşı olanların hayatlarına son verirdi.Bu servisi Reinhard Heydrich kurmuştur. İlginç olan şu ki, Heydrich bir Yahudi aileye mensuptur. "Nurembergs Kanunları"na göre de, Yahudilik şöyle tanımlanır: Eğer ailende bir Yahudi varsa,sen de Yahudisin. Daha ilginci de şu; Heydrich'in Yahudi olduğunu Hitler ve Himmler de dahil olmak üzere, bütün önemli Nazi liderleri biliyordu. Aslinda isin özünde belkide su vardir, Filistin'de 20.yy başlarında, bir Yahudi Devleti kurmak isteyen Siyonist önderlerin karşısında önemli bir engel vardı. Bu engel, Yahudilerin Filistin topraklarına göç etmeye ikna edilememesiydi. Vaat edilmiş Topraklar'da, tüm dünyayı hakimiyeti altına alacak bir Yahudi İmparatorluğu kurmak için diğer ülkelerde dağınık vaziyette bulunan Yahudilerin tek bir devletin çatısı altında toplamak gerekiyordu. Aksi taktirde kurulması planlanan İsrail Devleti'nin sembolik olmak dışında hiçbir anlamı kalmayacaktı.Siyonistler tarafından yapılan sayısız çağrılara rağmen, özellikle Almanya, Fransa, Amerika gibi ülkelerde yaşayan Yahudiler, bu ülkelerin zenginliklerini sömürerek elde ettikleri yüksek yaşam düzeyini bırakıp İsrail topraklarına göç etmek istemiyorlardı. Onca teşvike rağmen, Yahudi nüfusu Filistin topraklarında artmıyordu, aksine Yahudiler evlerin dönüyordu. Bunu engellemek için bir şeyler yapmak gerekiyordu. Yapılan iş şuydu: Hitleri başa getirmek. Böylece Yahudilerin Filistin topraklarına gelmeleri sağlanacaktı.Oldukca ilginc.Hitler yalnızca Yahudilere hizmet etmiştir.Baska bir aktöre gelelim,Musollini!Mussolini'nin Propaganda Bakano Edoo Ciano anne tarafından bir Yahudiydi.Şurası kesin ki, Mussolini Yahudilerin çok yakın bir arkadaşıydı.Mussoli'nin sağ kolu Aldo Finzi ve Tarım Bakanı Acerbo da birer Yahudiydi. Yahudi Mortaro ise İtalya'nın Baş Adalet Lordluğu'na atanmıştı.
Urum kardesim,aslinda bunlar oldukca geride birakilmis konular ama dikkat edecek olursan gelecektede bu tarz marionetler sahanelere devamli olarak cikmaktadir.Sayin Bushda anlatigi kadariyle bir cesit sesler duyup cesitli rüyalar görürmüs,ve bunun üzerine kendisini sovalye olarak görüp bir Hacli seferin icinde oldugunu düsünürmüs.Düsün yani,bunu söyliyen Dünyanin en güclü Ülkesi(ABD)nin lideri.Artik sonuc itibariyle bundan dogacak sorunlari herhalde hepimiz billiyoruz ve görüyoruz.Allah akil fikir versin!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
süper bir bilgi vermiş çok teşekür ederim hiç bu yönde düşünmemiştim yahudilerin israile dönmeleri için yapılan bir komplo çok mantıklı.

bedensiz kötü varlıkların insalar üzerindeki etkisi zaten kaçınılmaz bir gerçek bu önemli insanlar olursa sadece bişr kişi değil çok büyük bir kesimi etkileyecekleride kesin.

bir dönem deccalin televizyon olduğunu söylediklerini hatırlıyorum aynı zamanda şeytanın avukatı filminde ortaya koyulan bir teoride var amerikata en önemli sektörlerden biri hukuk . hukuk ile ilgilenen birlerini kötü varlıklar etkilediğinde bu durumdan yüzlerce insan lehte veya alehte olarak etkileniyordu.

mısıra baktığımızda da buna benzer bir çok şey görmekteyiz. oluşturdukları pek çok tanrı yada tanrıca bedensiz varlıklardır. tüm hayatlarını bu tanrılarılara göre şekillendirmişlerdir.

Şaman

Kayıtlı Üye
Merhaba sayin Saman,bunu da ayrintili bir sekilde anlatacak olursan beni aydinlatmis olursun.Kafir bir seytanin yapamadigini Rahmaniler mi yapar,nedir burdaki ayrinti.Yani aradaki fark nedir,ben bunu ögrenmek istiyorum.
Rahmani olarak adlandırdıklarım aslında daha çok pozitif enerjiye sahip varlıklar.Bunlar konusunda kesin isim şudur diyemem ama genel olarak rahmani varlıklar diorum.
yalan söylemezler ve sizi kendi doğrultularında iyiye yöneltirler koruyucu özellikleri vardır ve en önemli özellikleri bereket getirirler kişiye astralde yardımcı olduklarında onu göksel(pozitif) boyutlara taşırlar yani evrenin artı kutbunda yer alırlar diyebilirim
Süfli varlıklar dediklerim ise yapısal olarak negatif varlıklardır bunların da koruyucu özelliği vardır aslında ama kişiyi egosuna yönlendirirler.İnssan ruu iki fıtrat üzre yaratılmıştır kişinin iletişimde olduğu varlık onu bulunduğu fıtrata doğru çeker.Astraldeyken sizi yeraltı dediğimiz boyutlara taşırlar vs

Şaman

Kayıtlı Üye
rahmani varlıklar birer öğretici ve koruyucudur. hadim sahiplerine doğru olanları öğretiler (bu radaki doğruluk ahlaki bir bir doğrluk değil ) kişilere yallan söylemezler ve hadim sahiplerini korurlar. şer varlıklar ise genelde zarar vermeye yöneliklerdir.
aslında ikisinde de öğretici ve koruyucu özellik vardır ve yalan söyleyemezler eğer efendi-hizmetkar ilişkisi varsa.
Ama şöyle düşünün ki süfli varlıklar sizin etrafınızdayken sizi pozitiflikten koruma ihtiyacı hissederler çünkü kendilerine zarar veren o dur ve sahipleri olarak size de zarar vereceğini düşünürler o yüzden size pozitif şeyleri yaklaştırmazlar.Aynı zamanda karabüyülerle uğraşan birinin de ışıksal varlıkları olduğunda ona zararlı olur çünkü onlar da karanlığı yaklaştırmazlar
yan tencerenize göre kapak bulun:D

Şaman

Kayıtlı Üye
çok doğru cinler kişinin zhnini etkileleyerek bir çok değişik şey yaşamasına sebep olabilirler bazen cinlerle farkında olarak yada olmayarak görüşen kişiler şizofrenik bir zihin sorunu yaşarlar gerçekle doğruyu karıştırabililer yada melek le konuştuğunu sanıp cinle konuşabilir. örneğin havas ilminde pek çok yerde melleklerden bahsedilir ve onlara isimler varilir osyaki onlar melek değil birer ifrittir.

Bu kişinin kendi kanallarını temizlemeden bu işlere kalkışmasından doğan bir sorun hani varlık doğru bilgi verse bile kendi kanalları onu kirletir o yüzden her çalışmadan önce arınma gerekir.

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Bu kişinin kendi kanallarını temizlemeden bu işlere kalkışmasından doğan bir sorun hani varlık doğru bilgi verse bile kendi kanalları onu kirletir o yüzden her çalışmadan önce arınma gerekir.
Mrb Saman.Kendi kanallari icinde faaliyet gösteren ve kirleten bir cinden bahsediyorsun heralde,dogru mu.Bunu nasil temizleriz?

Şaman

Kayıtlı Üye
Mrb Saman.Kendi kanallari icinde faaliyet gösteren ve kirleten bir cinden bahsediyorsun heralde,dogru mu.Bunu nasil temizleriz?
şimdi şöyle ki aslında kişinin ruhani varlıkla bu dünyadan bağlantısı(astral dışındayken) aralarındaki bir kanal sayesinde olur ve bu genelde varlığın ismini bildiğinizde oluşur zaten bağ denen şey de budur.kişi kendini arındırmadığında ya da varlıkla uyumsuz olduğunda kanalda kendine uygun olmicak enerjiler birikir yani kanalı "kirlenir".bunun içinde gma gibi arındırıcı enerjiler kullanılabilir veya diğer türlü temizlemeler yapılabilir.

serap

Kayıtlı Üye
yüce Allahim iste kulum demis ve hic bir dilegi geri cevirmezmis tabi istedigin senin icin hayirliysa ve diger cagirmayla gelen rahmani olmayan cinler gibi hicbir karsilik beklemeyen olarak sadece itaat emir ve yasaklarina uymaniz yeterki bunlarda hep bizim iyiligimiz icin olanlardir tabi en önemlisi gerceklesmesi icin sabir etmektir Allahim dogru yoldan ayirmasin

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Dogru söylüyorsun Serap.Dogru yol mutlaka herkese tavisye edilir ama herseyi Allahtan beklemek gibi yanlis birsey olamaz.En azindan bu benim fikrim.Hani var ya o türkce atasözü:Sabreden derviş,muradına ermiş yada gebermis.Sahip olmak istediginiz sey icin mücadele etmeniz gerekir.Zaten herseyi Allahtan bekliyecegimize biz yani Insan alemi olarak idealerimiz icin mücadele etseydik heralde bu durumda olmazdik.Dogrusu ki her insan ayaga kalkip yaz kis demeden birsey icin savasamaz yani bu mücadeleyi veremez,bunlar da cok yatiklari yerden tanriya yalvarip ondan beklerler,ama onlara da mutlaka hak vermek lazimdir,sonuc itibariyle onlarin tercihidir yada bulunduklari sartlarin sonucu bir durumdur,ama onlari kolamak da bizim görevimizdir.Seytan hepimizin düsmanidir.Bu düşmana karşı etkin çalışmaların ve mücadelelerin yapılması için bizim ortak çalışmalarımızın devam etmesi lazım
Herneyse.Yasaklara uymamiz gerekir ama bu bize zulmetmeye calisan "kafir ve zalimin"elinde oyuncak olmamiza saglamiyacak bir sekilde olmalidir,degilmi ama Arkadaslar.

serap

Kayıtlı Üye
razyel tabiki haklisin ben asla sadece Allahtan isteyin ve bekleyin demedim istegin icin mücedelen kadar Allahata sana gerceklesmesi icin yardim eder demek istedim niyet neyse zikirde odur mutlaka yan gelip yatarak isteginin ayagina gelecek sananlar dünyanin en büyük sabrini gösterse nafiledir gelen firsatlari degerlendirip istegin icin mücadele edeceksin bu mücadele senin istegine bagli olarak uzun yada kisa zor yada kolay olabilir ancak Allah hepimiz hakkinda hayirlisi neyse onu versin

hakem1

Kayıtlı Üye
tmm da arkadaşlar baştaki arkadaşın da dediği gibi biz bu ulvi(gerçek ulvi varlıklarla karıştırmadan) varlıklarla nasıl irtibata geçebiliriz.tmm kabul ediyim şartlarını nasıl ama konuşablirim?

yazboz

Kayıtlı Üye
bu urkutucu ve ınanılması zor ama ınanıyorum bende. bu rahmanı olmayan varlıklardan ve kotu enerjıden nasıl kurtulabılırız.? enerjının baskaları tarafından alınması bır sekılde cekılmesı mumkun mu bunu merak edıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...