Radyestezi (sarkaç) ile şans oyunlari

Gizli_Bey

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ve hoşgeldiniz aramıza.🤝 Ben bugüne kadar sadece evet hayır olarak kullanıyordum. Benim sarkacim balmumundan. Siz hangi materyalden sarkaç tavsiye ediyorsunuz?
-Sarkaçla uyumlanmanız ve sevmeniz çok önemlidir.
-Kullanacağınız alan enerji üzerine ise doğaltaş tavsiye ederim.
-Ancak maden tespiti gibi şeylerde kullanacağım derseniz pirinç,krom gibi metalleri tavsiye ederim.
-Dediğim gibi radyesteziyi birçok alanda kullanabilirsiniz.

Peki uygulamalı şekilde öğrenmemiz için kursmu almamız gerekiyo bunu anlamadim
Ben bu işin ticaretini falan yapmıyorum.
Sadece uygulamalı öğrenmen gerektiğini söyledim.(bu benim düşüncemdir diyeyim)
Kendin öğrenebilirsin deneme yanılma yoluyla veya araştırarak.
Çünkü yazı yoluyla nerede hata yaptığını anlamak imkansız hale gelecektir.
Bende ilk başlarken eğitim almadan deneme yanılma yolu ile başlamıştım.

Son düzenleme:

UgurR15

Kayıtlı Üye
Ben bu işin ticaretini falan yapmıyorum.
Sadece uygulamalı öğrenmen gerektiğini söyledim.(bu benim düşüncemdir diyeyim)
Kendin öğrenebilirsin deneme yanılma yoluyla veya araştırarak.
Çünkü yazı yoluyla nerede hata yaptığını anlamak imkansız hale gelecektir.
Bende ilk başlarken eğitim almadan deneme yanılma yolu ile başlamıştım.
Zaten kurs falan almicam bu işi Türkiye'de o kadar az insan biliyor ki bildiğini sanan kişilerde kurs ücreti kitap sarkaç ücreti pesindeler

Çoğuda basit uygulamalari herkesin bilebilecegi sistemi öğretiyorlar eğitim sistemimiz gibi

Şuan Türkiye'de radyestezi yazdığınızda hep define işleri cikiyo oysaki hala radyestezide araştırılmamis o kadar çok şey olmasına rağmen

Ayrıca şuda var net üzerinde yada kitaplarda hep bi gizlilik söz konusu kimsenin açıkça bildiği bişey yok yada saklanıyor.Mesela en ufak örneği nette araştırdığınız zaman şemalar dahi kisitli.
Bende deneme yanılma yöntemiyle öğreniyorum ve kendi semalarimi çiziyorum

Bigun ogrenirsem öğrenmek isteyen herkesi ogreticem bilmiyosam bilmiyorum biliyosam biliyorum yada farklı bi konu varsa neden olmasın dicem

Ü

Üye silindi 57044

Gelecek bellidir.. Şimdiye kadar olan ve olacak olan herşey bellidir.. Herşey bir çizelgeye göre, projeye göre ilerlemektedir.. O yüzden yaşanılan herşey zaten en baştan bellidir..

Hiç şüphe yokki şans oyunlarındaki kazanan numarada zaten bellidir anlamına gelir bu.. Bilebilirmiyiz? Hayır... Bilebilecek olsak zaten şans oyunlarıyla işimiz olmazdı.. sonuçta şans oyunları dünyevilikten söz eder.. Manevilikten söz etmez.. Yaradandan söz etmez mesela.. Belirli manevi dereceleri edinen kişilerin geleceği bilme vs gibi yetenekleri oluyor.. Fakat onlarında mal ve mülkle işleri olmuyor.. Zaten siz de taktir edersiniz ki, mal ve mülkle işleri olsaydı onlara o yetenekler bağışlanmamış olurdu..

Hem maneviyat lütfedilmiş olsun, hemde birazcık dünyeviyata kayma olsun.. Algılar hemen degişir.. Sonuçta bu bir terazi gibidir.. Sanki bir terazide dünyeviyat ve maneviyat vardır.. Birisinden biri aşağıda olmak zorundadır.. Maneviyat aşağıdaysa dünyeviyat iptal olur.. Aksi durumda, dünyeviyat aşağıda ise maneviyat yukarıda olurki bu form eşitsizliği anlamına gelir.. Yaradanla aynı niteliklerde değilim anlamına gelir..

Yaradanın niteliği ihsan etme ve sevgidir.. Yaradılanın niteliği ise almak ve sonsuz nefrettir.. bu zıt doğadan dolayı asla ama asla yaratılışı bir atlas gibi okuyamam.. Esasında yaradılış baştan bellidir.. Onun sonuda bellidir.. Fakat yeryüzünde olurum, yer çekimine kapılırım, alma arzusu içerisinde var olurum ve asla realiteyi bütün'ün gördüğü gibi, kısacası yaradan'ın gördüğü gibi göremem.. Onlara manevi duyular denilir.. Keter, Hohmah, Binah, Zer anpin(hesed,gevura,tiferet,netzah,hod,yesod) ve en nihayetinde malkhut... Malkhutta manevi bir görüdür.. Her ne kadar alma arzusu ile, fiziksellikle ilişkilendirilse bile aslında malkhut bile manevi bir duyu.. Kirliliği ve kötülüğü algılayan bir duyu diyelim.. Diğer üst dokuz maneviyatı algılar.. Malkhut ise fiziksel hayattaki kötülüğü ve kirliliği algılar.. Sonuçta oda manevi bir duyu organıdır..

Manevi duyu organları tıpkı yaradanın bakış açısına benzer.. Fiziksel duyu organları ise tıpkı bizim içinde yaşadığımızı realiteyi görüp, duyup hissetmemize benzer.. Fiziksel duyu organlarımızla bırakın herhangi bir şans oyununu doğru dürüst bilmeyi.. 5 dakika sonra ne olacağını bile bilmiyoruz.. Her an herşey olabilir.. bir corona mikrobu soluyabilirim veyahut şiddetli bir deprem olur.. Sokaktaysam araba çarpabilir, bıçaklanabilirim.. Herhangi bir maganda kurşununa, kör kurşuna denk gelebilirim.. Demek istediğim, dünyevi duyularla bırakın şans oyunu bilmeyi, 5 saniye sonra ne olacağını bile bilmiyorum.. Bilenler yokmu, kazananlar yokmu? Tabiki var.. Oda yaradan, onların kazanmasını istediği içindir.. Tıpkı diğer felaketlerde parmağı olduğu gibi ondada hiç şüphesiz parmağı var..

UgurR15

Kayıtlı Üye
Gelecek bellidir.. Şimdiye kadar olan ve olacak olan herşey bellidir.. Herşey bir çizelgeye göre, projeye göre ilerlemektedir.. O yüzden yaşanılan herşey zaten en baştan bellidir..

Hiç şüphe yokki şans oyunlarındaki kazanan numarada zaten bellidir anlamına gelir bu.. Bilebilirmiyiz? Hayır... Bilebilecek olsak zaten şans oyunlarıyla işimiz olmazdı.. sonuçta şans oyunları dünyevilikten söz eder.. Manevilikten söz etmez.. Yaradandan söz etmez mesela.. Belirli manevi dereceleri edinen kişilerin geleceği bilme vs gibi yetenekleri oluyor.. Fakat onlarında mal ve mülkle işleri olmuyor.. Zaten siz de taktir edersiniz ki, mal ve mülkle işleri olsaydı onlara o yetenekler bağışlanmamış olurdu..

Hem maneviyat lütfedilmiş olsun, hemde birazcık dünyeviyata kayma olsun.. Algılar hemen degişir.. Sonuçta bu bir terazi gibidir.. Sanki bir terazide dünyeviyat ve maneviyat vardır.. Birisinden biri aşağıda olmak zorundadır.. Maneviyat aşağıdaysa dünyeviyat iptal olur.. Aksi durumda, dünyeviyat aşağıda ise maneviyat yukarıda olurki bu form eşitsizliği anlamına gelir.. Yaradanla aynı niteliklerde değilim anlamına gelir..

Yaradanın niteliği ihsan etme ve sevgidir.. Yaradılanın niteliği ise almak ve sonsuz nefrettir.. bu zıt doğadan dolayı asla ama asla yaratılışı bir atlas gibi okuyamam.. Esasında yaradılış baştan bellidir.. Onun sonuda bellidir.. Fakat yeryüzünde olurum, yer çekimine kapılırım, alma arzusu içerisinde var olurum ve asla realiteyi bütün'ün gördüğü gibi, kısacası yaradan'ın gördüğü gibi göremem.. Onlara manevi duyular denilir.. Keter, Hohmah, Binah, Zer anpin(hesed,gevura,tiferet,netzah,hod,yesod) ve en nihayetinde malkhut... Malkhutta manevi bir görüdür.. Her ne kadar alma arzusu ile, fiziksellikle ilişkilendirilse bile aslında malkhut bile manevi bir duyu.. Kirliliği ve kötülüğü algılayan bir duyu diyelim.. Diğer üst dokuz maneviyatı algılar.. Malkhut ise fiziksel hayattaki kötülüğü ve kirliliği algılar.. Sonuçta oda manevi bir duyu organıdır..

Manevi duyu organları tıpkı yaradanın bakış açısına benzer.. Fiziksel duyu organları ise tıpkı bizim içinde yaşadığımızı realiteyi görüp, duyup hissetmemize benzer.. Fiziksel duyu organlarımızla bırakın herhangi bir şans oyununu doğru dürüst bilmeyi.. 5 dakika sonra ne olacağını bile bilmiyoruz.. Her an herşey olabilir.. bir corona mikrobu soluyabilirim veyahut şiddetli bir deprem olur.. Sokaktaysam araba çarpabilir, bıçaklanabilirim.. Herhangi bir maganda kurşununa, kör kurşuna denk gelebilirim.. Demek istediğim, dünyevi duyularla bırakın şans oyunu bilmeyi, 5 saniye sonra ne olacağını bile bilmiyorum.. Bilenler yokmu, kazananlar yokmu? Tabiki var.. Oda yaradan, onların kazanmasını istediği içindir.. Tıpkı diğer felaketlerde parmağı olduğu gibi ondada hiç şüphesiz parmağı var..
Belirli olan gelecek diye bahsettiğiniz kader.Yaradan bizi yaradarken bizim hayatimizi çizmiş ve ona göre sonumuz belli olucak ve bu bana çok saçma geliyor.Verene tam vericek ama bizim gibi insanlar şükrederek ona dua edicez biz küçük bi isyandan yada nefretten hataya düşüp biseyler yaparak günaha giricez ve cehenneme gidicez zenginler ise fakirlere yardım ettikleri için insanlara iş verdikleri için cennetle mukafatlanicaklar ve bu hayattada cenneti yasicaklar .

Ben maneviyat istemiyorum su hayatta herkes gibi rahat ve mutlu yaşamak istiyorum uyanmak istiyorum o yüzden maneviyat hayatı yatarilis hayatı falan bişey istemiyorum insan gibi yaşamak için yarın nolucagimi bilmesemde bir gün bile olsa yaşamak istiyorum ve o yüzden paranın bana gelmesi gerekiyo bosuna vaiz vermeyi yada dünya dışı kavramlari bana öğretmeyin.

Varsa bı fikriniz söyleyin yoksa ben bu yaşıma kadar çok akıl aldım insanlardan sevgiler

Ü

Üye silindi 57044

Belirli olan gelecek diye bahsettiğiniz kader.Yaradan bizi yaradarken bizim hayatimizi çizmiş ve ona göre sonumuz belli olucak ve bu bana çok saçma geliyor.Verene tam vericek ama bizim gibi insanlar şükrederek ona dua edicez biz küçük bi isyandan yada nefretten hataya düşüp biseyler yaparak günaha giricez ve cehenneme gidicez zenginler ise fakirlere yardım ettikleri için insanlara iş verdikleri için cennetle mukafatlanicaklar ve bu hayattada cenneti yasicaklar .

Ben maneviyat istemiyorum su hayatta herkes gibi rahat ve mutlu yaşamak istiyorum uyanmak istiyorum o yüzden maneviyat hayatı yatarilis hayatı falan bişey istemiyorum insan gibi yaşamak için yarın nolucagimi bilmesemde bir gün bile olsa yaşamak istiyorum ve o yüzden paranın bana gelmesi gerekiyo bosuna vaiz vermeyi yada dünya dışı kavramlari bana öğretmeyin.

Varsa bı fikriniz söyleyin yoksa ben bu yaşıma kadar çok akıl aldım insanlardan sevgiler
Dinlerden bahsetmiyorum. dinlerle şahsen bende ilgilenmiyorum. Bahsettiğim bir çeşit yapı, bir çeşit kuvvetlerden söz ediyorum.. Doğanın kanunlarıda diyebiliriz bunlar için..

Nasılki fiziksel bir yapı var. Bütünüyle maddi dünya ve fiziksel beden var. bu maddi var oluşu canlı tutan nedir? Hazlardır.. Yaradanın etki ve enerjileridir.. eğerki yaradan cesedi, yani fiziksel bedeni hazlarla beslemeseydi; o kalp bir saniye bile atamazdı.. O kalbi attırtan tek güç yaradandır, bütündür, üst kuvvetlerdir.. Hangi ismi verirsen ver.. istersen doğanın gücüdür de.. Fark etmez..

Benim bahsettiğim burada üst bir yapı.. O yapı, tamamıyla ihsan etme ve sevgi güçlerine göre çalışır ve işler.. Fiziksel dünyamız ise tamamıyla karanlıktır ve alma arzusu denilen, egoizm denilen, tamamıyla kendini sevmek üzerine kurulu bir programla işler.. Öyle yada böyle bütün realiteyi kendi içselliğimde, kendi 5 duyumda algılıyor ve yaşıyorum.. Benim için bütün realitenin resmi sınırlı duyularıma tabidir.. Daha fazlası olamıyor.. Alma arzusu denilen, egoizm denilen program beni kendi içime hapsediyor ve ben asla ama asla dışarıda neler olduğunu bilemiyorum. Realitede işleyen üst kanunları, çeşitleri, güçleri, yaradan isimlerini vs. farkedemiyorum..

Kabalistler bunun kader olmadığını, 5 duyunun dışında altıncı bir duyununda edinilebileceğini söylemişlerdir.. Bu altınca duyuya kabalada, partzuf-masah(mesih)-perde denilir.. Nasılki fiziksel duyu organları maddi dünyayı algılar.. Doku duyusu vardır, gözler vardır, kulaklar vardır, burun vardır ve son olarak tadan ve yiyen ağız vardır.. Bu duyular tamamıyla alma arzusu denilen, egoizm denilen, nefsaniyet denilen bir programla çalışır.. bu dünyada var olan herkes realiteyi o şekilde görür.. İnsanda öyle görür, kedi ve köpekte öyle görür ve algılar..

Birde yukarıda bahsettiğim manevi duyular vardır. Onlarda realiteyi yaradanın bakış açısı ile görür ve algılar.. Keter, hissetmek olarak adlandırılır. hohmah,yaradanı görmek olarak adlandırılır. binah, yaradanı duymak olarak adlandırılır. Zer anpin(hesed,gevura,tiferet,netzah,hod,yesod) yaradanın kokusunu almak olarak adlandırılır. İbur(rahimde olma) ve yenika(süt bebekliği) seviyelerine işaret eder. Rahimde var olma, doğmak ve emzirilmek.. Fiziksel dünyamızdada böyledir.. Çünkü yukarıda nasılsa aşağıdada öyledir.. Aynı şekilde aşağıda nasılsa yukarıdada öyledir.. Güçler o şekilde yansır ve inerler.. Mühür ve damga gibi..

Manevi öğretiye göre yaradan, değişmeyen, sabit ve mükemmel bir güçtür.. Yaradılanlar ona dönmek zorundadır.. tıpkı onun gibi mükemmel olmak ve kendilerini ona göre ıslah etmek zorundadırlar.. Dinlere göre ise yaradan; kişiden kişiye göre değişen bir kuvvettir.. Af edersin yaradan rüşvet veren bir kuvvettir.. Şarap vaat eder yeri gelir.. Af edersin kadın vaat eder yeri gelir.. Manevi öğretide böyle şeyler yoktur.. Yaradan kişiye göre değişmez, kişiler yaradana göre değişmek zorundadır..

Yaratan zaten üst güç ise, zaten mükemmel ise, neden kişiden kişiye göre değişsinki? akıl var mantık var. Yaradan zaten mükemmel ve hiç birşeye muhtaç değil.. Fakat yaradılan kusurlu, eksik ve kötü.. Yaradılanların değişmesi, düzelmesi ve ıslah olması lazım.. Almak için olan egoist arzularını, yaradana memnuniyet vermek için ıslah ederler.. İşte buna sevap denir.. Egoist bir arzunun farkına varmaya günah denilir.. O günahı yaradan adına çevirmeye ise; sevap adı verilir.. Maneviyat budur.. Sistem budur.. Kanunlar böyledir..

4

43887

Yapılamaz.
Gelecek çok versiyonludur. Bir kişinin geleceği yüzde 70-80 oranında bilebilme imkanı şundan kaynklaniyor. Falcı kişinin geleceğinin versiyonlarında birini görür ve kişiye söyler. Böylece kişi bu versiona inaninca, düşünce gücü ile bu olaylar dizisini hayata çekmiş olacak.
Şans oyunlarında milyonlarca kişinin düşünce gücü çalışacağı için. Sizin falinizin cikma olasılığı çok düşük.
Bu dolar kuru ve borsa endeksi için de geçerli.
Denemsk serbest, ben zamanında denedim. ;)
Konuya cevaben eklemek istediğim, şans oyunları için kişinin doğum haritası, gökyüzündeki zaman kalitesi yıllık değrelendirmesi aldığı olumlu konfigire açılar, işaretler de önemlidir. Ortak çalışır. Kişide varsa o talih işareti bunu her şekilde değerlendirebilir. Sarkacı psişikler sıkça ve rahat kullanır. O zaman bütün talihliler parasal gücü (şans oyunları için bahsediyorum) psişiklerden çıkabilirdi. Örn. Sen bir majik insansındır şans oyunu çalışmalarında bir türlü şansın yaver gitmez. Haritanda belki yasağın var. Karmadan cezalı olabilirsin. Haritan talih oyunları için uygun değildir. Spiritüel bağlantılı soru sorulduğu için majik insandan yola çıktım. Psişik olmayanlar içinde geçerli bir durum. Bazı insanları gözlemleyin yıllarca şans bağlantılı birçok şey denerler. Fakat bir türlü başarı sağlayamazlar. Başkası bir heves bir kere oynar şans ondan yana olur. Evren sembolik işaretlerle çalışır ve kişi hak ettiği kadarını alır.

acid

Kayıtlı Üye
Kendi bilgi sınırım içinde cevap vermek isterim bu konuya. Bakımlar bize süreç içerisindeki işleyişe göre en olası sonuçları gösterir. Bir karar değişikliğimiz dahi bu olaylar zincirini etkiler ve değiştirir. Bakımlarda bize secimlerimizle ilgili uyarılar da bu yüzden yapılır. Bize tehlikeli kişiler iletilir ve bu kişilere karşı dikkatli olmamız istenir. Sabit bir zaman ve kaderden bahsediyorsak bu mümkün olmaz. Tam bir sabitlikten bahsetmiyorsak biz ya da durumu etkileyen diğer kişilerin tercihleri ya da farklı bir parametre ile sonuçlar değişebilir.

Sayısal loto örneğinden gidersek topların düştüğü kürenin bir milisaniye dahi erken durmadı sonucu değiştirecektir. Küreyi durduran host ya da hostesin o an aklına sevgilisi geldi ve iki milisaniye erken durdurdu. Farklı top düştü. Neden sevgilisini düşünmüştü? Çünkü bugün kavga etmişlerdi. Çünkü o kişi bugün iş yerinde gerginlik yaşamıştı ve ilişkisine yansıttı. Örnekleri daha da geçmişe uzatabiliriz.

Zaman çizgisini nasil algiladimizla ilgili bir durum bu. Sabit zaman çizgisi varsa geleceğin ve geçmişin değişmediği zaten bütün çabalarımız anlamsız kalıyor.

Yani kaderimizde milyoner olmak yoksa tüm sonuçlar bize verilse bile bir şekilde o kuponu oynayamayacagiz. Rüzgardan uçacak, çocuk yirtacak...

Eğer bir irademiz olduguna inanıyorsak sayamadigimiz faktörlerden etkilenen bir yaşamımız var ve kesin bir gelecek bilgisi elde edemeyiz. Sadece o anki en yüksek olasılığa ulaşırız.

Öte yandan alternatif zaman ya da paralel Evren olarak tanımladığımız farklı olasılıkların titreşimlerini de ulaşabiliriz ve bilgiler karışabilir. Yani aslında ulaştığımız bilgi bizim yasadigimiz gerçekliğe ait değildir. O 6 rakam tuttu ama bu evrende değil.

Ki geleceği tamamen elde etme bilgisinin de pek güvenli olmadığını tahmin etmek gerek. Bunu en iyi anlatan filmlerden biri Time Lapse galiba. İnsan türü yaşamini devam ettirme üzerine kurulu bir biyolojik yapıya sahip. Tüm kesin sonuçları bilmek cok da olumlu sonuclar doğurmaz.

Son olarak yeni bir araştırma ortaya çıkardı ki borsa vb. Sistemlerde insan beyninin doğru sonuca ulaşma olasılığı mükemmel olmasa da makinelerden yüksek. Burada dikkat edilmesi gereken nokta dış etkenler yorumlar ya da hırs gibi hormonal etkiler girdiğinde sezgiler ile bunları karıştırma ihtimali artıyor.

UgurR15

Kayıtlı Üye
Kendi bilgi sınırım içinde cevap vermek isterim bu konuya. Bakımlar bize süreç içerisindeki işleyişe göre en olası sonuçları gösterir. Bir karar değişikliğimiz dahi bu olaylar zincirini etkiler ve değiştirir. Bakımlarda bize secimlerimizle ilgili uyarılar da bu yüzden yapılır. Bize tehlikeli kişiler iletilir ve bu kişilere karşı dikkatli olmamız istenir. Sabit bir zaman ve kaderden bahsediyorsak bu mümkün olmaz. Tam bir sabitlikten bahsetmiyorsak biz ya da durumu etkileyen diğer kişilerin tercihleri ya da farklı bir parametre ile sonuçlar değişebilir.

Sayısal loto örneğinden gidersek topların düştüğü kürenin bir milisaniye dahi erken durmadı sonucu değiştirecektir. Küreyi durduran host ya da hostesin o an aklına sevgilisi geldi ve iki milisaniye erken durdurdu. Farklı top düştü. Neden sevgilisini düşünmüştü? Çünkü bugün kavga etmişlerdi. Çünkü o kişi bugün iş yerinde gerginlik yaşamıştı ve ilişkisine yansıttı. Örnekleri daha da geçmişe uzatabiliriz.

Zaman çizgisini nasil algiladimizla ilgili bir durum bu. Sabit zaman çizgisi varsa geleceğin ve geçmişin değişmediği zaten bütün çabalarımız anlamsız kalıyor.

Yani kaderimizde milyoner olmak yoksa tüm sonuçlar bize verilse bile bir şekilde o kuponu oynayamayacagiz. Rüzgardan uçacak, çocuk yirtacak...

Eğer bir irademiz olduguna inanıyorsak sayamadigimiz faktörlerden etkilenen bir yaşamımız var ve kesin bir gelecek bilgisi elde edemeyiz. Sadece o anki en yüksek olasılığa ulaşırız.

Öte yandan alternatif zaman ya da paralel Evren olarak tanımladığımız farklı olasılıkların titreşimlerini de ulaşabiliriz ve bilgiler karışabilir. Yani aslında ulaştığımız bilgi bizim yasadigimiz gerçekliğe ait değildir. O 6 rakam tuttu ama bu evrende değil.

Ki geleceği tamamen elde etme bilgisinin de pek güvenli olmadığını tahmin etmek gerek. Bunu en iyi anlatan filmlerden biri Time Lapse galiba. İnsan türü yaşamini devam ettirme üzerine kurulu bir biyolojik yapıya sahip. Tüm kesin sonuçları bilmek cok da olumlu sonuclar doğurmaz.

Son olarak yeni bir araştırma ortaya çıkardı ki borsa vb. Sistemlerde insan beyninin doğru sonuca ulaşma olasılığı mükemmel olmasa da makinelerden yüksek. Burada dikkat edilmesi gereken nokta dış etkenler yorumlar ya da hırs gibi hormonal etkiler girdiğinde sezgiler ile bunları karıştırma ihtimali artıyor.
Cevabınız için teşekkürler

Bakım konusunda neyi bahsettiğinizi bilmiyorum ama ben bunu sarkaç kullanarak yapabilirmiyiz diye sormuştum.

Sonra üzerinde o kadar kişinin yazmasına rağmen herkes nedense sayısal loto üzerinde yoğunlaştı.Tamam diyelim geleceği bilemeyiz belki doğru çıkar belki çıkmaz yani belirsizlik var.Ama kimsede şunu soylememis sayısal loto süper loto tarzı oyunlarda öncelerden de şike olmasina rağmen Demirören'e geçince artık hep şike donuyo ki önceden tek tip kazı kazan olmasına rağmen şuan o kadar çok kazı kazan varki bayilerde tutturduk diye fotoğraf çekilen insanların çoğu bile bu oyunları pazarlama taktiği.Sizin söylediğiniz gibi milisaniye olayı yok kesinleşmiş sayılar var.Bayiden oynanacağı zaman 20:30 da makine kapaniyo online oyunlarda 21:00 de kapaniyo ve yarım saat sonra çekiliş basliyo.

Daha önceden iddaa üzerinde konuştuk tamam onuda bilemeyiz belki ama teke tek karşılaşma oyunlarında en azından kişilerin enerjileri üzerinde yoğunlaşıp ona göre tahmin etsek olmazmi.

Diğer konuda kazı kazan oyunlarında kartin içinde büyük ikramiye varmı diye de sorulamazmi.

Daha birçok örnek verebilirim ama kimse nedense fikir yürütmek yerine herkes sayısal oyunlarda yogunlasti onu anlamadım.

Evet bu konular zor olabilir daha önce bunları denemiş bu şekil yada başka şekil denemiş kesin insanlar vardır ama benim demek istediğim neden olmasın

Ya buradaki herkesin durumu iyi yada dünya hayatini bırakıp inzivaya çekildiler buradaki amacım benim gibi düşünen insanlarla beyin fırtınası yaratmak istesem elime bı çubuk bı dedektör alıp elimde sarkacla gider define ararım satarım zengin olurum işimi kurar yoluma bakarım

Yazdıklarım sadece kendi fikirlerim kimse yanlış anlamasın

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Daha önceden iddaa üzerinde konuştuk tamam onuda bilemeyiz belki ama teke tek karşılaşma oyunlarında en azından kişilerin enerjileri üzerinde yoğunlaşıp ona göre tahmin etsek olmazmi.
Bu mantıklı görünüyor yada kilit kişilerle telepatik bağ kurup şike vb olayları önceden öğrenip ona göre oynanabilir..

acid

Kayıtlı Üye
Cevabınız için teşekkürler

Bakım konusunda neyi bahsettiğinizi bilmiyorum ama ben bunu sarkaç kullanarak yapabilirmiyiz diye sormuştum.

Sonra üzerinde o kadar kişinin yazmasına rağmen herkes nedense sayısal loto üzerinde yoğunlaştı.Tamam diyelim geleceği bilemeyiz belki doğru çıkar belki çıkmaz yani belirsizlik var.Ama kimsede şunu soylememis sayısal loto süper loto tarzı oyunlarda öncelerden de şike olmasina rağmen Demirören'e geçince artık hep şike donuyo ki önceden tek tip kazı kazan olmasına rağmen şuan o kadar çok kazı kazan varki bayilerde tutturduk diye fotoğraf çekilen insanların çoğu bile bu oyunları pazarlama taktiği.Sizin söylediğiniz gibi milisaniye olayı yok kesinleşmiş sayılar var.Bayiden oynanacağı zaman 20:30 da makine kapaniyo online oyunlarda 21:00 de kapaniyo ve yarım saat sonra çekiliş basliyo.

Diğer konuda kazı kazan oyunlarında kartin içinde büyük ikramiye varmı diye de sorulamazmi.

Daha birçok örnek verebilirim ama kimse nedense fikir yürütmek yerine herkes sayısal oyunlarda yogunlasti onu anlamadım.

Evet bu konular zor olabilir daha önce bunları denemiş bu şekil yada başka şekil denemiş kesin insanlar vardır ama benim demek istediğim neden olmasın

Ya buradaki herkesin durumu iyi yada dünya hayatini bırakıp inzivaya çekildiler buradaki amacım benim gibi düşünen insanlarla beyin fırtınası yaratmak istesem elime bı çubuk bı dedektör alıp elimde sarkacla gider define ararım satarım zengin olurum işimi kurar yoluma bakarım

Yazdıklarım sadece kendi fikirlerim kimse yanlış anlamasın
Bakım derken o an bilinmeyeni bilme üzerine her türlü metafizik icerikli yöntemi kast ediyorum. Fal demek bana göre durumu küçümsemek oluyor.

Yukarıda da bahsettiğim gibi bunlar o anki gelişmelere göre en yüksek olasiligi gösterir bize. Bu da gayet denenebilir bir şey.

Şike yapılıyor doğru. O an farklı bir sebepten şike ile seçilecek rakamlar değiştirilebilir örneğin.

İnsna beyni de isteyerek ya da istemeyerek kendi enerjisi ile en yüksek olasılıkları tahmin edebiliyor aslında. Ben sadece hiçbir zaman yüzde 100 doğruluk payı olmayacağından ve sistemin işleyişi ile ilgili temel noktalardan bahsetmiştim.

Sayısal loto ornegi üzerine yorum yapması daha kolay bir örnek. Enerjinizi sadece 6 küreye yogunlastiriyorsunuz. Futbol maçında 22 oyuncu 4 hakem taraftarlar var hakemi gibi farklı faktörler var.

Define konusunda ise durum biraz dhaa karışık. Çünkü farklı enerji faktörleri giriyor işin içine. Mekana göre algıyı etkileyen enerji değişir. Kayıp kişileri bulmada da kullanılır bu yöntemler.

Ancak burada temel konu enerjinizi dış etkilerden soyutlayarak ulaşmak istediginiz bilgi ile aranızdaki akıl karıştırıcı engelleri kaldırmak.

Kayıp birini ararken odaklandığınızda o an yerine geçmişim ya da geleceğin bilgisine de ulaşabilirsiniz. Ancak size gerekli olan o andir. Ki burada farklı bir gercekligin bilgisine de ulaşabilirsiniz.

Yazım dilinde yanlış anlaşılmalara olabiliyor. O yüzden eleştirilerinizi anlayabiliyorum. Sadece üzerine çalıştığım bir konuya temelde yakın olduğu için deneyimlerin karşılıklı faydalı olacağını düşündüğüm için fikirlerimi aktarma gereği duydum.